Isana, Sweet as a Peach, Body Fragrance (Mgiełka do ciała)

Isana, Sweet as a Peach, Body Fragrance (Mgiełka do ciała)

Poczuj się SŁODKA JAK BRZOSKWINIA i daj się oczarować orzeźwiającemu zapachowi słodkich brzoskwiń.

Mgiełka Isana Sweet as Peach otula Cię wyjątkowym, słodko-owocowym zapachem brzoskwiń i przybliża Cię trochę do lata. Formuła z nawilżającą gliceryną zapewnia skórze kojące odświeżenie i sprawia, że ​​pragniesz więcej. Ta formuła jest w 100% wolna od mikroplastików.

normalna
mgiełki do ciała
zapachowe, nawilżające
zapachowa
szklane z atomizerem

Piękny zapach - kiepska jakość

Na zakup mgiełki zdecydowałam się z uwagi na zapach - ta brzoskwinia jest obłędna.
Produkt świetnie się rozpyla na powierzchni ciała ale niestety niezwykle krótko się utrzymuje - właściwie już chwilę po aplikacji przestaję go czuć.

Mimo to jest bardzo orzeźwiająca i uważam, że to świetne rozwiązanie na lato zamiast cięższych perfum.

fajna mgiełka

Kupiłam ją za ok.15 zł w Rossmannie zachęcona olejkiem z tej samej serii o boskim zapachu. Mgiełka pachnie tak samo - super, moje opakowanie kiepsko dozuje produkt, trzeba się męczyć z atomizerem. Zapach utrzymuje się w ciągu dnia, chociaż przestaje być odczuwalny dla użytkownika. Mgiełka o leciutkiej konsystencji, fajna!

Cudowny zapach

Najpierw kupiłam żel pod prysznic, a potem biegiem dokupowałam mgiełkę :D Ma prześliczny brzoskwiniowy zapach. Bardzo fajnie się rozpyla, ma wygodne, ładne opakowanie. Mgiełka jest dosyć wydajna, stosuję zamiast perfum. Daje natychmiastowe uczucie odświeżenia. Chociaż zapach nie jest tak trwały jak perfum, to i tak ją uwielbiam. Mgiełkę zawsze mam w torebce, idealnie sprawdza się jako odświeżenie, natychmiastowe orzeźwienie.