Ingrid Cosmetics, Poczwórne cienie do powiek `Casablanca`

Ingrid Cosmetics, Poczwórne cienie do powiek `Casablanca`

Cienie do powiek Casablanca INGRID o kremowej formule doskonale się aplikują i gwarantują długotrwały makijaż. Zawarte w składzie masło shea odżywia i regeneruje skórę powiek oraz poprawia jej elastyczność. Cztery intensywnie trwałe kolory w jednej kasetce, to gwarancja profesjonalnego makijaży smoky eyes. Dostępne w 6 zestawach kolorystycznych.

Słaba pigmentacja

Kupiłam paletę brązowo-koralową. Tylko jeden kolor na cztery - ciemnobrązowy - ma odpowiednią, mocną pigmentację (pewnie dlatego, że jest to ciemny kolor). Pozostałe trzy (perłowy, jasnobrązowy, koralowy) są prawie niewidoczne na moich powiekach, nałożenie większej ich ilości nie daje oczekiwanego efektu.

Może inne paletki są lepsze, jednak tej nie mogę polecić.

Cienie w dobrej cenie

Jeśli ktoś używa na codzień do podkreślenia oka to są wystarczające. Przyznam, że są dość trwałe. Jest kilka zestawów kolorystycznych, każdy sobie coś znajdzie. Cena jest dobra i ładnie się nakładają. Niestety obsypują się, więc trzeba mieć pędzelek pod ręką. Nie uczulają, mam już kolejne opakowania i nie podrazniły mi oczu.

Wykorzystała: kilka próbek

Nie kupie

Dziwia mnie tak wysokie noty. Cienie tanie,ale po kilku uzyciach wyrzucilam. Mialam zestaw szarosci. I najgorsza cecha- obsypuja sie. Spadaja na policzki tworzac przypruszenie. Abvsolutne nie.

Przydatne

Cienie idealnie nadają się zarówno do wykonania smoky eye, jak i do stosowania ich pojedynczo. Intensywny kolor, dobrze trzymają się powieki. Dobrze się rozprowadzają chociaż lekko się obsypują. Nie podrażniają oczu. Bardzo dobra cena.

Moje must have

Takie małe okrągłe pudełeczko a tak cieszy....
Jest to paletka czterech cieni, których używam jedynie do makijażu smokey eye. Idealna paleta.
Smokey eye początkowo wydawało mi się niemożliwe do wykonania w domu jednak z tą paletą śmieje się dziś z mojego podejścia....
Cienie bardzo dobrej jakości świetnie się rozpracowują na powiece. Najważniejsze w temacie smokey eye jest mocne zaakcentowanie oczu. Do tego używam czarnego cienia, który rozcieram na górnej powiece, kolejno zastępuje odcień nico jaśniejszym 3 i przechodzę stopniowo do jedynki.
Jest to mocny makijaż , który nadaje się na specjalne okazje.
Jakość cieni jest bardzo dobra, pozytywnie zaskakuje. Cena śmiesznie niska.

Piękne kolory i super trwałość

Piękne kolory i super trwałość to najważniejsza zaleta cieni do powiek Casablanca. Posiadam te, które są na zdjęciu, pięknie można nimi umalować oko, uwielbiam zwłaszcza smoky w wykonaniu tych cieni. Utrzymują się przez cały dzień, "nie ważą się".

Razem na zawsze :)

Najlepsze cienie na jakie kiedykolwiek trafiłam. Nigdy nie pomyślałabym, że znajdę tak dobry produkt w takim przedziale cenowym :). Wytrzymują na powiece zarówno i latem jak i zimą. Używam i na co dzień i na wszelkiego rodzaju okoliczności..

Lubię te cienie.

Cienie mają dobrą pigmentację, przyjemnie się je nakłada na powieki, utrzymują się dość długo. Są dobrze dobrane kolorystycznie, mają solidne opakowanie, do którego nie mam zastrzeżeń. Plusem jest też to, że w paletce znajduje się kolor bazowy (biały). Małym minusem jest to, że delikatnie się osypują, ale nie jest to dla mnie problemem. Cienie są wydajne, niedrogie i jak za taką cenę to są naprawdę dobre. Jestem z nich zadowolona.

Zaskakująco dobre!

Poszukiwałam matowych cieni w kolorach beżowo-brązowych, bardzo miło mnie zakoczyly cienie INGRID - kupiłam je w Hebe, za cenę około 12 zł (!!!).

Myślałam że będzie to jakiś kolejny szmelc, który wyrzucę po jednym użyciu.

Jakże miło się zaskoczyłam!
Cienie bardzo dobrze się trzymają, są trwałe, pięknie napigmentowane.
Zazwyczaj używalam bazy pod cienie, ale pod te cienie nie muszę, gdzyż i tak świetnie się trzymają. Nie osypują się przy nakładaniu.

Jedynym minusem jest to, że nie ma miejsca na pędzelek w środku opakowania.

Zdecydowanie polecam, za taką cenę to wręcz perełka!

Używam tego produktu od: 1 rok
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Bardzo fajne

Cienie są bardzo przyzwoite i do tego tanie. Kupiłam je jakieś 2 lata temu w Naturze. Niestety obecnie nigdzie nie mogę ich spotkać.

Dobrze napigmentowane
Paletka posiada kolor biały
Super trwałe z bazą
Tanie
I co dla mnie ważne: potrzeba niewiele produktu, aby kolor na powiece był intensywny, bez prześwitów
Nie podrażniają oczy, co często zdarza mi się przy innych produktach, oczy nie łzawią
Małe, zgrabne, poręczne, solidne opakowanie. Spadło mi kilka razy i ani się nie połamali, ani cienie się nie pokruszyły

Osypują się przy nakładaniu pędzelkiem
Dostępność

EDIT29.11.2013
Udało mi się dorwać kolejną paletkę tych cieni. Jestem mega zadowolona. Znalazłam je w malutkiej drogerii, w sumie to była taka budka Jaśmin. Dodaję zdjęcie. Niestety te nie zawierają białego cienia, ale biały z tamtej paletki dobrze mi służy

Używam tego produktu od: Ok 2 lat
Ilość zużytych opakowań: Jedno

Przyzwoite cienie za grosze

Wyjeżdżam na 10 dni i szukałam czegoś, co będzie niewielkie, a funkcjonalne. Walizka może mieć max wymiar 5Ox4Ox20, więc i kosmetyki muszą być tyci tyci, nie wcisnę przecież do mikro walizki paletki, ani nawet kilku cieni pojedynczych - to musiała być paletka na kilka cieni, cienie muszą być w "moich" odcieniach, a do tego w paletce ma być biały cień, którego zawsze używam jako bazy.

Szukałam namiętnie - paletki albo były drogie, albo nie zawierały białego, albo kolory były nie te, co trzeba. Nawet moje ulubione paletki Sensique nie mają białego (tylko odcienie brązów zawierają biały cień)!

Aż tu nagle szłam sobie dworcem centralnym i wyskoczyła na mnie zza rogu drogeria Jasmin! A tam - bingo!! Bawię się tą paletką już trzeci tydzień, testując kombinacje cieni, i jestem bardzo zadowolona.

- przede wszystkim samym plusem jest ISTNIENIE takiej paletki, naprawdę taki zestaw było trudno znaleźć
- fantastycznie dobrane kolory
- duży plus za biały cień
- cienie są pięknie metaliczne, a nie tam jakieś maty niezdrowe ;>
- są nieźle napigmentowane
- wygodnie się nakładają i w ogóle nie widać zużycia
- nie wałkują się
- nie osypują się z powiek
- nie podrażniają, nie uczulają, oczy po nich nie łzawią (co jest moją zmorą)
- cena!!

Minusy:
- na pewno dostępność, nigdzie poza Jasmin ich nie widziałam
- osypują się z pędzelka podczas nakładania (ale potem w czasie noszenia już nie!)

Nie testowałam ich na deszczu, ale uczulenie na słońce im niestraszne.
Mam ochotę kupić więcej tych paletek. ;)

Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

warto kupić

Posiadam zestaw w odcieniach szrości.

Plusy:
+ dobra pigmentacja
+ dobrze się nakładają, nie osypują (za wyjątkiem najciemniejszego odcienia, który niestety trochę się osypuje)
+ ładne i dobrze dobrane kolory
+ bardzo ładnie połyskują
+ dobrze się rozcierają i łączą z innymi cieniami
+ wydajne, duże opakowanie
+ opakowanie - jak dla mnie ok

Odejmuję pół gwiazdki za trwałość - bez bazy nie trzymają się zbyt rewelacyjnie.

Używam tego produktu od: 1,5 roku