Artdeco, High Precision Liquid Liner

Artdeco, High Precision Liquid Liner

Pojemność 0,55 ml

Liner w formie pisaka zawierający pigmenty Carbon Black (efekt głębokiej czerni). Dzięki cienkiemu i elastycznemu High Tech - aplikatorowi można wykonać precyzyjną kreskę wzdłuż linii rzęs, Bardzo trwały. Bezzapachowy.

Bardzo słaby

Najgorszy eyeliner z tych droższych. Zupełnie niewart swojej ceny.
1. Sztywny, nieplastyczny pędzelek.
2. Ciężko się nim pracuje, non-stop zastyga jakby wysychał.
3. Nie da się nim malować po innych kosmetykach (cieniach albo zaschniętym podkładzie), od razu odmawia współpracy przez tępy pędzelek.
4. Żeby zawartość w ogóle wylatywała trzeba go co chwilę rozpisywać i wycierać, a najlepiej trzymać pionowo względem powieki (!).
5. Bardzo nietrwały, a nie mam tłustej skóry.
6. "Czerń" w ogóle nie jest głęboka, w zasadzie bardziej grafitowa w porównaniu z innymi eyelinerami z wyższej półki.
Jeśli komuś się przyda, to paniom, które nie malują sobie wyraźnych kresek i robią tylko cieniutką linię na powiece. Wtedy jego wad nie widać.

Artdeco Eyeliner

Artdeco Eyeliner High Precision Liquid Liner 01 black
Umożliwia wykonanie cienkiej kreski, super dla osób początkujących przy robieniu precyzyjnych lini, może również służyć do odmalowania, zagęszczenia, domalowania brwi. Osobiście polecam aczkolwiek cena jest wygórowana.
Jest moim hitem, ale chce testować tez inne wiec zaznaczyłam że nie wiem czy kupię następny. Jednak cena trochę wysoka.

Idealny dla niewprawionych w kresce ;)

Muszę się wam przyznać, że kompletnie nie wychodzą mi kreski na oczach. Finalny efekt zwykle bywa tak tragiczny, że przestałam używać eyelinerów w ogóle. Aż w moje ręce trafiło to cudo. Liner prezentuje się elegancko, ma bardzo intensywny czarny pigment. Co najważniejsze posiada tak cieniutką końcówkę, że nawet taki laik jak ja, nie zrobi sobie nim krzywdy. Przeciwnie. Pięknie sunie po powiece. Nawet gdy kreska jest nierówna, można doskonale nad nią popracować i nadal pozostanie cieniutka. Nie rozmazuje się i utrzymuje praktycznie cały dzień, bez poprawek. Malujemy jedynie końcówką, bo przyznam na początku popełniłam błąd i malowałam bokiem końcówki i i kolor był niewyraźny. Używam od kilku miesięcy a czerń pozostaje bardzo intensywna. Chyba najcieńszy liner jaki widziałam. Jak dla mnie hit!

Bardzo dobry

Liner ten zamknięty jest w eleganckim, solidnym metalowym opakowaniu, które bardzo dobrze leży w dłoni. Niebywale największą zaletą tego linera jest precyzyjna końcówka, dzięki której można namalować za jednym pociągnięciem kreski supercienkie i grubsze. Głęboka czerń utrzymuje się na powiece cały dzień bez poprawek! Uzywam go od miesiąca codziennie i za każdym razem pędzelek jest jednakowo mokry. Nie ma problemów ze zmywaniem.

Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego