KWC LogobyWIZAŻ logo

Kupi ponownie: 56% osób
  • 25 grudnia 2012 o 22:30
    TAK, WYSOKI SĄDZIE - WINNY
    Używa od:nie określono
    Oskarżam Cię o łez strumienie bo wydałam na Ciebie skrzętnie odkładaną i przed mężem ustrzeżoną kasę (Nie oszukujmy się, jaki facet rozumie tak naprawdę potrzebę kupna nowego zapachu?) Osamotnienie bo nie przyspożyłeś mi bynajmniej zainteresowania płci przeciwnej, nie masz "ogona", który niesie mnie na fali zapachu i dodaje pewności siebie Zdradę i gniew bo jak tu się nie wkurzyć, że z ataką kasę dostajemy zapach nieciekawy, jednorodny i z tak marną trwałością, a Ty jesteś przy tej skórze, a jakoby Cię nie było, a z tej pięknej buteleczki sporo już ubyło Oskarżam Cię o to cierpienie bo boleśnie doskwierasz mojemu powonieniu, które nastawiło się na szerokie spektrum doznań, a czuje tylko ten bez, bez i bez tego nic więcej Wojen płomienie bo sprawdzałam Cię w boju, kiedy po moim dobrym samopoczuciu nawet skórka nie została, a Ty mi go nie poprawiłeś bynajmniej, lecz zirytowałeś swoją bezbarwnością Przelaną krew bo bój to będzie ostatni i jeszcze raz spróbuję, założę szpile do samej szyi i dekolt do pasa, a jak w takim wydaniu też mi odmówisz współpracy, to pójdziesz na szafot, nieodwołalnie, bo jesteś GUILTY! GUILTY! GUILTY! Używam tego produktu od: jakieś dwa miesiące prób Ilość zużytych opakowań: jedno męczę
    22 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 27 sierpnia 2021 o 11:56
    Intrygujący zapach
    Kupi ponownie:Tak
    Używa od:tydzień
    Wykorzystał/a:jedna próbka
    Wodę toaletową Gucci Guilty testuję z próbki, otrzymanej z drogerii internetowej, przy zakupie innych perfum. Próbki 1,5 ml użyłam jak dotąd przez 3 dni i została mi jeszcze 1/4 fiolki, zapach jest więc dość wydajny. To woda toaletowa, łącząca w sobie głównie nuty kwiatowe - z dominującym bzem, oraz owocowe ( mandarynka, brzoskwinia, malina) i czerwony pieprz w nucie głowy. Baza to białe piżmo, bursztyn, paczula, wanilia, Początkowo, w pierwszych chwilach po aplikacji czuć faktycznie ten pieprzny akcent, oraz zaraz zaczyna być wyczuwalna mocna i upojna słodycz kwiatów, z dominującym bzem. To zapach słodki, jednak w sposób wynikający ze słodyczy kwiatów, a nie nut jadalnych. Klasycznie elegancki, tworzący lekkie wrażenie dystansu. Jak piękna kobieta, która onieśmiela swoją urodą otoczenie, przez co sprawia wrażenie chłodnej, nieco smutnej i samotnej. Równocześnie za sprawą białego piżma w bazie zapach skręca w dość zauważalny sposób w stronę nut pudrowych. Moim zdaniem to zapach dzienny, pod warunkiem, że nie zostanie użyty w nadmiarze. Perfumy zdecydowanie bardzo kobiece, dość eleganckie, naprawdę intrygujące. Przyznam, że zaciekawiła mnie uroda Gucci Guilty, zamówiłam już flakon choć w wersji EDP, ponieważ nuty zapachowe są częściowo te same w obu tych wersjach, a różnic jestem bardzo ciekawa. Trwałość wody toaletowej oceniam całkiem nieźle, pół dnia na skórze i co najmniej 24 godziny na ubraniu. Polecam wielbicielkom klasycznych kwiatowych zapachów w słodkiej i pudrowej wersji.
    Perfumeria internetowa
    9 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 16 lipca 2011 o 22:12
    ordynarny banał jakich (zbyt) wiele
    Używa od:nie określono
    Wydawałoby się, że słowo GUCCI zobowiązuje. Że jeśli nawet popełni mniej udany zapach, to zawsze będzie trzymać pewien poziom. Cóż, jestem mocno zawiedziona, bo od lat jestem fanką ENVY i klasycznego Gucci edp, a tu taka straszna kaszanka i kiszka pasztetowa. Salceson ozorkowy. A marka powinna zwiastować szynkę parmeńską. Po co ten ordynarny kandyz (i nic więcej, płasko jak w krajobrazach wsi łowickiej) unurzany w spirytusie nazywać słowem GUILTY? "Winna!" - to ma zapowiadać pewien ciężar jakościowy, jakąś treść, opowieść, flirt w konfesjonale, szybki numerek na rollercoasterze, rozpalony Harleyem asfalt, a nie jakieś 50 km/h na skuterku Piaggio w różowych koronkach. A tu mamy co? Jestem winna, bo zjadłam watę cukrową? Bo kupiłam oranżadę Hellena? Jestem zła na mamę, bo mi zabrała paczkę miśków Haribo? Do jasnej cholery, niech takie wtórne banały popełnia Escada, ale nie Gucci! ;) Używam tego produktu od: kilka prób Ilość zużytych opakowań: żadnego, testy sephorowe
    9 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 8 sierpnia 2023 o 10:46
    Warto
    Używa od:kilka miesięcy
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    Nuty zapachowe: nuta głowy: różowy pieprz, żórawina nuta serca: malina, brzoskwinia, lilia, fiołek nuta bazy: paczula, ambra Niestety tak jak podaje część opinii zapach ładny, ale niestety mało trwały. W perfumerii stacjonarnej taka sama sytuacja, słaba trwałość, wiec sądzę że ten zapach "tak ma". Więcej raczej nie kupię. Za wysoka cena w stosunku do tak słabej trwałości.
    Perfumeria Sephora
    0 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 14 lutego 2023 o 12:47
    Przepiękny
    Kupi ponownie:Tak
    Używa od:miesiąc
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    Zapach powąchałam pierwszy raz w drogerii i mnie zachwycił więc musiałam go kupić. Jest kilka wersji tego zapachu, oprocz EDT i EDP jest jeszcze jakaś wersja 2021, i trochę sie pogubiłam nie wiedząc czy zamawiam właściwy, zwłaszcza że butelki są identyczne. W każdym razie zapach baaardzo trafił w mój gust. Jest zarówno kobiecy, ale i dziewczęcy. Nie jest nachalny ani ciężki ale długo go na sobie czuję. Jak go opisać? Nie jestem w tym dobra :) ale jak dla mnie jest to mieszanka kwiatowo orzeźwiającą z lekkim pazurem i nutą tajemniczości. Zapach idealny na każdą porę roku i dnia.
    Perfumeria internetowa
    1 osób  uznało tę opinię za pomocną