KWC LogobyWIZAŻ logo

Lakier hybrydowy do paznokci, czerwień kolor nr 20, Classic Fall, Niuqi
    Kupi ponownie:Tak
    Używa od:miesiąc
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    Lakiery Niuqi z serii Classic Fall, kupiłam w jednym ze sklepów sieci BIedronaka wybrałam żywy czerwony kolor nr 20. Opakowanie zawiera 5 ml lakieru zapłaciłam około 10 zł. Lakier jest dość rzadki, łatwo się rozprowadza, konieczne jest nałożenie dwóch warstw, trwały, wydajny. Zalecany przez producenta czas utwardzania lampa UV LED 6 W – 2 x 45 sek. lampa UV LED 9 W – 2 x 45 sek. lampa UV LED 48 W – 30 sek. lampa UV LED 60 W – 15 sek. lampa UV 36 W – 120 sek. Plus za pędzelek którym dobrze się pracuje natomiast minus za wąską gamę kolorystyczną, fajnie gdyby był większy wybór kolorów. Podsumowując jak za tak niską cenę zaskakująco fajny lakier, wydajny i trwały,, kupiłam ten lakier z ciekawości i bardzo pozytywnie się zaskoczyłam na pewno kupię kolejne lakiery hybrydowe od Niuqi. Serdecznie polecam !
    Zalety:
    • kolor
    • trwałość
    • wydajność
    • pędzelek
    • opakowanie
    Wady:
    • konsystencja
    • wąska gama kolorystyczna
    Szczegóły:
    Produkt kupił/a w
    W hipermarkecie
    31 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 1 marca 2024 o 17:32
    Brązy z tej serii nie chciały się utwardzić w lampie
    Kupi ponownie:Tak
    Używa od:rok lub dłużej
    Wykorzystał/a:kilka opakowań
    Marka Niuqi stawia na jakość, nie mogę tego im zarzucić. Jednak w tej serii coś poszło nie tak z dwoma kolorami - jasnym i ciemnym brązem. Nie chciały utwardzić się w lampie, musiałam się ich pozbyć. Z innymi kolorami nie mam nigdy takiego problemu. Nawet czerń bardzo dobrze się utwardza. Kupiłam jeszcze jeden odcień z tej serii - tym razem zgaszony czerwony i problem się nie pojawił. Kolory są bardzo mocno napigmentowane. Wystarczy jedna warstwa, żeby mieć ładnie pomalowane paznokcie. Co za tym idzie? Manicure jest szybki. Trwałość - bardzo dobra. Cena jak zwykle - niska.
    Zalety:
    • cena, trwałość, bardzo mocne krycie
    Wady:
    • 2 kolory nie chciały się utwardzić za żadne skarby
    Szczegóły:
    • Wydajność