Hakuro, Pędzel do eyelinera i brwi H85

Hakuro, Pędzel do eyelinera i brwi H85

Pojemność 1 szt

Pędzel wykonany z włosia syntetycznego. Służy do wykonywania kresek na powiekach, do modelowania brwi. Wykonany został on z wysokiej jakości włosia syntetycznego. Włosie jest bardzo elastyczne, odpowiednio giętkie, ścięte zostało zostało po skosie w lekko spłaszczonej skuwce. Pędzel nie pozostawia nieestetycznych smug, perfekcyjnie umożliwia aplikację produktów kremowych, żelowych.
Całkowita długość pędzla: 16,2 cm, długość włosia: 0,5 cm. - 0,7 cm.

pędzle
do brwi
pojedyncze
Wykonanie
sztuczne włosie

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Na rynku można już znaleźć dużo lepsze pędzle

Pędzel Hakuro H85 dobrze mi się kiedyś sprawdzał. Kluczowe jest tu słowo kiedyś, albowiem aktualnie rynek oferuje o wiele lepsze pędzle do brwi/eyelinera za niższą cenę.
Pędzel Hakuro jest zbyt gruby, nie można nim precyzyjnie wyrysować brwi czy kreski eyelinerem. Ponadto po kilku myciach włoski odwijają się w różne strony, nie powracają do swgo naturalnego kształtu, co tym bardziej utrudnia pracę.

Najlepszy :)

Najlepszy pędzel jaki miałam a miałam ich do tej pory całkiem sporo :) Świetnie wyprofilowany, idealny do brwi - głównie tak go używam, ale do robienia kresek eyelinerem też się super sprawdził :) Poleciła mi go koleżanka i w jej szkole makijażu to też podobno HIT :)

świetny do brwi

Pozwala wykonać naturalny makijaż brwi. Według mnie średnio nadaje się do robienia kresek, szczególnie takich cienkich (jest do tego po prostu za gruby). Być może do większych, bardziej graficznych kresek się nadaje, ale ja takich nie wykonuję więc nie umiem ocenić. Ogólnie przy opadającej powiece takim dużym pędzlem ciężko wykonać dobrą kreskę. Za to do brwi jest bez zarzutu. Wytrzymuje mycie, włosie nie wypada ani się nie niszczy. Używam go już naprawdę długi czas (ponad rok).

Gdybym musiała zrezygnować ze wszystkich i wybrać tylko jeden - to byłby ten

Trudno mi wyobrazić sobie mój teraźniejszy makijaż bez pędzli. Większość mam właśnie z Hakuro - świetna jakość na lata. Ale o tym przekonywałam się stopniowo. Zaczęłam swoją przygodę od największego pędzla do pudru, potem był do różu i tak dalej... Nie wiem w której kolejności kupiłam ten - natomiast wiem, że trudno mi się bez niego obejść. Wszelkie pomady rozprowadza idealnie - czy te bardziej zbite czy masełkowe. U mnie lekkie podkreślenie brwi to podstawa w codziennym makijażu. W połączeniu z dobrym produktem do brwi jestem poprostu zadowolona z efektu. Sam pędzelek jest bardzo trwały. Mam go z 5 lat albo i dłużej, a nie widziałam żeby zgubił choćby jeden włosek. Nie jest postrzępiony i jest w bardzo dobrym stanie, jedynie napis Hakuro delikatnie zbladł, a numer pędzelka nadal widać doskonale. Podsumowując. Jest to akcesorium wysokiej jakości, myślę, że śmiało może służyć profesjonalistom. Dla mnie nr. 1

Niezastąpiony

Pędzelek jest bardzo cienki. Pozwala na precyzyjne wyrysowanie kształtu brwi. Nabiera odpowiednią ilość cienia, pomady czy też wosku do brwi. Produkty przychwytują się do włosia i nie osypują w trakcie aplikacji.
Pędzelek szybko się myje, włosie jest niewymagające i nie trzeba zbytnio o niego dbać w kontekście stosowania odżywek. Nie traci ono kształtu niezależnie od zastosowanego produktu do mycia.
Pomimo kilku lat używania pędzel jest wciąż taki sam jak był zaraz po zakupie. Upływ czasu i codzienne użytkowanie oraz częste mycie w żaden sposób nie wpływa ani na włosie ani na trzonek pędzla.

idealnie wyrysowane brwi i kreski tylko z H85

Pędzel Hakuro H85 świetnie sprawdza si e w wyrysowaniu brwi jak i idealni prostych kresek. A wszystko to dzięki spłaszczonemu i skośnie przyciętemu włosiu. Włosie jest syntetyczne w brązowym kolorze. Przede wszystkim nie jest bardzo twarde, przez co bardzo fajnie rozprowadza pomadę czy też eyeliner. Pędzel dobrze się czyści, nie traci włosków i służy przez bardzo długi czas. Warto zainwestować w ten pędzelek ponieważ nic się z nim nie dzieje co by utrudniło jego użytkowanie.
Jest niesamowicie precyzyjny i warty uwagi :)

Pędzelek idealny!!!

Uwielbiam pędzle Hakuro i w swojej kolekcji oprócz tego mam jeszcze sześć innych.
Jak dla mnie to ten pędzelek nie ma żadnych wad tylko same zalety. Poprostu jest idealny.
Fajne jest to że nadaje się nie tylko do eyelinera ale również do brwi.
Pędzelek wykonany jest z mięciutkiego włosia, skośnie ścięty co umożliwia szybkie i perfekcyjne wykonanie makijażu oka lub brwi.
Bardzo wygodnie trzyma się go w dłoni,jest leciutki i stabilny.
Był przeze mnie wielokrotnie czyszczony różnymi specyfikami a mimo to włosie nadal jest idealne, nie zmieniło swoich kształtów i nie wypada.
Jestem zachwycona jakością i trwałością tego produktu

Idealny do brwi

Hakuro pędzel do brwi. Najlepszy! Idealnie ścięty giętki. Nie pozostawia smug. Nie doszukałam tu się żadnej wady. Nie sprawia problemu z uczymaniem czystości. Uważam że każda powinna mieć taki pędzelek

Hit

Pędzel kupiłam za grosze, podczas promocji w drogerii. Na pierwszy rzut oka może wydawać się mało praktyczny do robienia "instagramowych brwi" bo do najcieńszych nie należy. Na początku używałam go sporadycznie, wolałam cieńsze pędzelki, ale aktualnie używam tylko jego. Włosie jest miękkie, świetnie nabiera się nim produkt. Rysowanie pojedynczych włosków brwi też jest możliwe, wystarczy tylko ścisnąć włosie i takim "zbitym" malować włoski. Mam pędzel ponad rok, po umyciu wygląda jak nowy. Włosie nie wypada, nie jest zniszczone. Bardzo profesjonalny pędzel.

Jeden z najlepszych

Ten pędzel mam już w swojej kosmetyczce od wielu lat i pomimo wielu myć nic się z nim nie dzieje. Trzonek się nie odbarwia, pędzel się nie rozkleja, a włosie zostaje w tym samym kształcie co na początku używania. Jest precyzyjny, można nim zrobić zarówno ładne kreski, jak i precyzyjnie podkreślić brwi. Włosie jest miękkie, nie wypada. Sama przyjemność z użytkowania pędzla o takiej jakości

Tak tak tak!

Pędzel hakuro H85 jest świetny. Idealnie wyprofilowany zarówno do wykonturowania brwi jak i nałożenia eyelinera. Włosie miękkie tak że kosmetyk nabiera się łatwo i jednocześnie na tyle sztywne, żeby idealnie poprowadzić kreskę eyelinerem czy pomada do brwi. Używam od bardzo dawna, kupiłam drugi ze względu na to, że poprzedni niechcący zniszczyłam a ten pędzel hakuro lubię najbardziej.

Najlepszy z najlepszych.

Uwielbiam pędzle od Hakuro. Ten posiadam pewnie z pół roku i po wielu myciach caky czas wygląda tak samo. Włoski nie dostają. Bardzo dobry pędzel w przyzwoitej cenie. Polecam.