Balneum, Baby Basic, Kojący olejek do kąpieli

Balneum, Baby Basic, Kojący olejek do kąpieli

Oprócz naturalnego, oczyszczonego oleju sojowego (83% naturalnych lipidów), który jest źródłem cennych kwasów Omega 3 i Omega 6, olejek zawiera również miejscowy środek przeciwświądowy – Laureth-6,5. Substancja ta pomaga zwalczać uczucie swędzenia, przynosząc ulgę suchej i podrażnionej skórze. Wspomaga zapobieganie powstawania wtórnych stanów zapalnych i ogranicza stosowanie miejscowych kortykosteroidów*. Przeznaczony jest do regularnej pielęgnacji wrażliwej skóry niemowląt i dzieci w każdym wieku. Skuteczność i bezpieczeństwo olejku Balneum Baby Basic potwierdzono w testach z udziałem dzieci, u których rozpoznano atopowe zapalenie skóry (AZS)*. Nie zawiera parafiny, parabenów ani sztucznych barwników. Zalecany przez Naczelną Radę Pielęgniarek i Położnych.

Wart swojej ceny

Przyznaję, że gdybym nie dostała próbki tego olejku, to pewnie nie zaryzykowałabym wydaniem tak dużej kwoty w ciemno.
Na szczęście miałam okazję przetestować próbkę o pojemności 15ml, która starczyła aż na 3 kąpiele.
Olejek Balneum jest bardziej wydajny niż inne emolienty, ponieważ ilość kosmetyku na wanienkę to zaledwie 5ml, a nie 15.
Już po pierwszej kąpieli skóra dziecka była miękka i natłuszczona.

Używam tego produktu od: trzech miesięcy
Ilość zużytych opakowań: dwa

Bardzo dobry

Polecano nam w szpitalu, polecano w przychodni. Miałam wiele próbek ale postawiłam na Balneum. Jest bardzo bardzo wydajny - do wanienki wystarcza 1/3 nakrętki. Płyn bardzo delikatny, prawie bez zapachu, myje i natłuszcza, ale nie pozostawia tłustej warstwy. Skóra po nim jest mięciutka.

Ilość zużytych opakowań: 1 i pół.

Gładka skóra maluszka

Używam tego olejku do kąpieli mojego synka od urodzenia. Skóra małego jest gładka, dobrze nawilżona i bez podrażnień. Nie wiem, czy jest to zasługą tego kosmetyku, czy rodzaju skóry, ale nie mamy żadnych problemów. Używamy go co 2-3 dzień.
Ten kosmetyk poleciłam mi położna podczas zajęć w szkole rodzenia. Używa go też moja przyjaciółka do kąpieli swojego synka. I on również ma idealną skórę.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego