Schwarzkopf Gliss Kur, Bio-Tech Restore, Rich Shampoo (Szampon do włosów)

Schwarzkopf Gliss Kur, Bio-Tech Restore, Rich Shampoo (Szampon do włosów)

Bogaty szampon Bio-Tech Restore z kompleksem z Fitokomórek Macierzystych i Wodą Różaną odpowiada na potrzeby włosów delikatnych, podatnych na zniszczenia. Wzmacnia włosy aż do 90%*, widocznie poprawiając ich jakość. Bez silikonów i sztucznych barwników.
*przeciwdziała łamaniu się włosów, w porównaniu do włosów przed pielęgnacją

Fajna

Skład jest taki sobie, natomiast często wracam do produktów gliss kur. Nigdy mnie nie zawiodły.
Ten szampon również mnie nie zawiodł Pięknie pachnie, przyjemnie się rozprowadza, dobrze się pieni co jest dla mnie ważne . Po umyciu włosy są miękkie w dotyku, dobrze się rozczesuja, dają wrażenie zregenerowanych i są nablyszczone.
Polecam całą tą serie.

Genialny

Włosy po uzyciu nie przetluszcaja sie tak szybko jak przy innych szamponach.
Pozostawia je sypkie i pelne blasku.
Ma ładny zapach i jest dosyc wydajny.

Rewelka

Skuszona ceną promocyjną wrzuciłam go do koszyka. Zupełnie bez namysłu, Jak zapewnia producent "Bogaty szampon Bio-Tech Restore z kompleksem z fitokomórek macierzystych i wodą różaną odpowiada na potrzeby włosów delikatnych, podatnych na zniszczenia. Wzmacnia włosy aż do 90%, widocznie poprawiając ich jakość. Bez silikonów i sztucznych barwników."

Co ja zauważyłam?
Totalną poprawę kondycji włosów. Już po pierwszym użyciu włosy stały się lśniące i gładkie - efekt jak z salonu i to bez u,życia prostownicy. Mało tego włosy zdecydownie dłużej świeże i nie wydziela mi się tyle sebum . Od kilunastu lat borykam się z tym problem i raczej nauczyłam się z tym już żyć. Ot taka moja uroda. Żaden szampon nie pomagał, a włosy stawały się chropowate. To co zrobił Gliss Kur to totalny OBŁĘD.

Nawilża, ale i obciąża

Szampon ma piękny zapach. Jest wydajny. Cena na promocji to około 10zł więc za pojemność 400ml się opłaca. Włosy po nim są nawilżone, ale ma się wrażenie jakby szampon oblepiał włosy. Przez co ma się uczucie jakby włosy były obciążone. Może na innych włosach się sprawdzi.

Dobrze oczyszcza

Szampon ma przyjemny zapach, ładne opakowanie, jest do tego wydajny i dobrze oczyszcza skórę i włosy. Nie powoduje podrażnienia ani swędzenia skóry, nie ma łupieżu ani nadmiernego przetłuszczania skóry.
Włosy trudno się rozczesują po myciu i plączą. nie zauważyłam działania na włosy poza oczyszczeniem. Może więcej efektów pojawi się po kilkumiesięcznym używaniu, ale generalnie nie oczekuję dużo po szamponach.

Moje odkrycie roku

Bardzo lubię używać tego szamponu. Bardzo dobrze oczyszcza moje włosy, nie obciąża ich, są długo świeże. Naprawdę poprawia wygląd moich włosów, są po nim lśniące i miękkie. Używam go zazwyczaj razem z odżywką z tej samej serii, ale sam również świetnie się sprawdza. Ma ładny zapach, dość intensywny, utrzymuje mi się długo. Poza tym jest dość gęsty i dobrze się pieni, ale niestety nie jest wydajny. Opakowanie jest dość małe, ale poręczne i łatwo się dozuje z niego szampon. Polecam go, bo widocznie regeneruje moje włosy.

Nie dla mnie

Kupiłam go zachęcona pozytywnymi opiniami i na początku byłam z niego całkiem zadowolona. Szampon ładnie pachnie, bardzo dobrze się pieni, dobrze oczyszcza skórę głowy. Jednak po dłuższym stosowaniu pojawił się u mnie łupież oraz swędzenie skóry głowy. Po odstawieniu szamponu problem znikł więc mam pewność, że była to jego wina.
Oddałam szampon chłopakowi i był z niego bardzo zadowolony.

Przyjemny, ale...

No jest małe ale, nie nadaje się do stosowania ciągłego przy włosach przetłuszczających się. Przy regularnym stosowaniu zauważyłam, że włosy zaczęły się szybciej przetłuszczać. A szkoda, bo włosy po umyciu są miękkie, dobrze się rozczesuje a razem z odzywka w ogóle jest rewelacja. Dodam, że odżywkę stosuje cały czas a szampon używam na chwilę obecną tylko sporadycznie. Delikatny zapach, mocno się pieni, trzeba uważać aby nie przesadzić z ilością produktu. Nie swędzi mnie po nim skóra głowy (po niektórych szamponach drapie się strasznie). Jest godny uwagi, skład jest całkiem spoko.

brudas.

Po moim zadowoleniu ze spray'u bez spłukiwania tej firmy, chętnie sięgnęłam po szampon i odżywkę, myśląc, że efekt równie mocno mnie zadowoli. Niestety, nic takiego się nie zadziało.

Szampon mocno przetłuszcza włosy. Do tego stopnia, że pozostawia na nich tłustą warstwę, której bardzo ciężko jest się później pozbyć . Potrzebuję po nim umyć włosy kilka razy innym szamponem, żeby odzyskały swoją puszystość, miękkość i świeżość.
Wyglądają na brudne i niedomyte i zamieniają się w szpetne strąki.

W sumie pierwszy raz spotkałam się z czymś takim, że włosy wyglądają lepiej przed, niż po umyciu.

Bardzo przyjemny

Szampon o pięknym zapachu, utrzymujący się na włosach długo po umyciu. Kremowa konsystencja,dobrze się pieni i na długo wystarcza(myje włosy codziennie). Co do wzmocnienia włosów ciężko mi się wypowiedzieć, miesiąc stosowania to zdecydowanie za krótko aby zauważyć znaczące zmiany, ale no nie pokładałabym tutaj nadziei, że on wzmocni włosy. Szampon ma myć włosy, to odżywki i maski są od ich wzmacniania. Ogólnie jestem bardzo zadowolona, ale nie jest to jakiś produkt wow.

Cudnie pachnie

Jest to delikatny szampon o przepięknym różanym zapachu. Dobrze się pieni, nie przesusza włosów, nawet przed nałożeniem odżywki są gładkie i nie plączą się. Idealny dla puszących się przesuszonych włosów. Przyjemny w użyciu i skuteczny. Naprawdę godny polecenia.

W miarę dobry

Kupiłam ten szampon z ciekowości zaciekawiona opiniami wizażanek. I powiem szczerze że mimo iż jakoś nie wpłynął mega na łamliwość moich włosów to jest naprawdę całkiem Ok i nie można mu niczego zarzucić. Ma fajną gęstą konsystencję dzięki czemu jest też dużo wydajnieszy gdyż produkt nie ucieka nam przez palce. Fajnie się pieni. Nie uczula mojej wrażliwej skóry głowy. I całkiem dobrze radzi sobie z moimi trudnymi włosami. Po umyciu włosy są mięciutkie, lekkie i przyjemne w dotyku. Szampon ułatwia rozczesywania sprawia że włoski mniej się plączą. Nie obciąża włosów i nie powoduje ich szybkiego przetłuszczania. Naprawdę polecam