Hakuro, Pędzel do różu / bronzera H24

Pojemność 1 szt

Pędzel Hakuro H24:
- włosie: syntetyczne,
- całkowita długość pędzla: 18cm,
- długość włosia: 3,3cm. - 2cm.
Do nakładania różu / bronzera, do nakładania kosmetyków służących do modelowania twarzy, do nakładania kosmetyków rozświetlających.
Trzonek pędzla wykonany jest z naturalnego drewna.

pojedyncze
pędzle
Wykonanie
sztuczne włosie

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Rewelacyjny

Hakuro Pędzel do różu/bronzera
Zdecydowanie najlepszy i nie tylko do różu i bronzera a tez używałam do rozświetlacz. Bardzo przyjemny w dotyku pędzel, ścięty by ułatwić nakładanie produktów. Za taka cenę można kupić nawet dwa. Nie będą to bezsensownie wydane pieniądze. Łatwe w czyszczeniu

nie znajdziesz lepszego

Pędzel jest idealny pod każdym względem. Używam go już bardzo długo i nie zawiodłam się nim w żadnym wypadku. Ja używam go do nakładania bronzera. Pędzel jest świetnie wykonany, część metalowa nie odkleja się od części drewnianej oraz super utrzymuje główkę pędzla. Nic się z nim nie dzieje co by utrudniło użytkowanie. Włosie jest miękkie, bardzo przyjemne, super rozprowadza bronzer po twarzy. Włoski nie wylatują. Pędzel czyści się świetnie i potem znów wygląda jak nowy. Jedyną wadą, jeżeli dla kogoś to wada bo nie dla mnie, jest to że gdy pędzel używamy już naprawdę długo to ściera się napis Hakuro i numerek pędzla. Więcej nic złego nie można na temat tego pędzla powiedzieć :)
Naprawdę ŚWIETNY pędzel warty zakupu po mimo dosyć wysokiej ceny, ale nie ma co się zrażać, ponieważ to bardzo dobra inwestycja na lata.

Bezkonkurencyjnie najlepszy

Uwielbiam pędzle Hakuro. Są idealnie wykonane - wyważenie, miękkie i nie wypadające włosie, wygodna i solidna rączka. Tym pędzlem nie da się nabrać za dużo produktu. Po aplikacji skóra wygląda idealnie. Nie ma smug, mazów, osypujących się kosmetyków czy innych tego typu historii. Do tego pędzel jest łatwy w utrzymaniu czystości. Cena jest bardzo przystępna jak za jakość.
Używam swojego pędzla już parę lat i cały czas wygląda tak samo. W ogóle się nie niszczy. Polecam bardzo całą markę.

Ulubione pędzle

Obecnie, wszystkie pędzla jakie mam do makijażu to własnie te od Hakuro. Ten do różu czy bronzera jest równie świetny. Włosie jest miękkie, naturalnie, nie syntetyczne, nie wypada nawet przy mocniejszym stosowaniu. Rączka jest solidna - drewniana. Myję je w płynie do twarzy lub wodzie micelarnej - po osuszeniu są jak nowe. Pędzel jest bardzo dobrze przycięty - łatwo można nabrać nim produktu i konturować twarz.

Świetny

Jakiś czas temu kupiłam pędzel „jajeczko” do bronzera i byłam zadowolona, ostatnio szukałam czegoś do różu, wybor padł na hakuro h24 i jajeczko poszło w odstawke, h24 zamiast używać do różu pokochałam używać do bronzera. Kiedyś nasłuchałam się opinii wizażystek, że ściętym pędzlem można narobić sobie plam, ze lepsze są pedzle typu jajeczko (które tez wg mnie są ok) ale pędzelek h24 aplikuje bronzer momentalnie, od razu go blendujac, nie robi plam. Jest idealny ! Polubiłam go od pierwszego użycia i tak jak pisałam wcześniej kupiłam go z myślą o różu, a okazało sie, ze jest dla mnie niezbednikiem w aplikacji bronzera ! Polecam ! Jakość jak to pędzle hakuro - na wysokim poziomie

idealny !

dostałam go w całym zestawie na urodziny i jestem nim (jak i pozostałymi) zachwycona !

+ jest mięciutki i miły dla skóry
+ wygląda bardzo ładnie
+ nie pozostawia smug przy nakładaniu
+ w porównaniu z innymi pędzlami bardzo łatwo się go czyści
+ mam do od ponad roku i nie zauważam żadnych śladów zniszczeń czy zużycia (włoski nie wypadają, nie rozdwajają się, ciągle wygląda jak nowy mimo codziennego używania )

Super pędzel za dobre pieniądze

Używam go codziennie od około 3 lat i nadal jest w takiej samej formie! Nie odkształca się, jest miękki, odpowiednio zbity, a produkt nałożony nim wygląda dobrze. Wart swojej ceny, która przy tak dobrej jakości jest naprawdę niewielka

Najlepszy pędzel do różu/bronzera

Pędzel jest bardzo dobry, używam go kilka razy w tygodniu przez dobrych parę lat, często jest czyszczony i nic się z nim nie dzieje, włosie nie wypada, nie plączę się, cały czas zachowuje swój naturalny kształt, kolor. Pędzel niezniszczalny :) jest mięciutki i przyjemny, dobrze nakłada się nim produkty, ponieważ nie robi nieestetycznych plam. Wszystko jak należy.

ULUBIONY

Mój ulubiony pędzel do różu/bronzera. Sprawdza się rewelacyjnie! Jest mięciutki, łatwo się nim aplikuje produkty, łatwo się domywa, szybko schnie i nie wychodzi z niego włosie. Czego chcieć więcej? Może tego, żeby był dostępny w jakimś sklepie/drogerii stacjonarnie.

Idealny!!!

Bardzo dobry produkt wielofunkcyjny
Nakladam nim najpierw bronzer, potem brozer rozswietlajacy a na koncu rozswietlacz. Wszystko nalozone tym pedzlem ladnie sie laczy i blenduje. Nie robi plam

Trwaly, dobra jakosc

Niezastąpiony :)

Pędzel Hakuro H24 do różu i bronzera jest ze mną od roku i nie wyobrażam sobie makijażu bez niego. Nakładanie kosmetyków stało się o wiele łatwiejsze , nie podrażnia mojej skóry jak inne pędzle , które miałam. Makijaż jest trwalszy , wszystko zostaje na swoim miejscu. Jest bardzo przyjemny w dotyku , przez co w szybki sposób nakłada produkty.Ja jestem bardzo zadowolona!

fajny

Pędzla używam do nakładania bronzera lub konturowania twarzy, róż wolę nakładać mniej precyzyjnym pędzelkiem. Jest bardzo miękki i przyjemny w dotyku, precyzyjny, nie niszczy się przy myciu. Jak przy innych pędzlach Hakuro i Hebe mam ten problem z nudnym designem, bo lubię kolorowe rzeczy, no ale trudno nie to jest najważniejsze.