Hakuro, Pędzel do nakładania pudrów sypkich H55

Hakuro, Pędzel do nakładania pudrów sypkich H55

Pojemność 1 szt

Pędzel do nakładania pudrów sypkich, prasowanych, brązujących, mineralnych.
Trzonek pędzla wykonany jest z naturalnego drewna. Włosie syntetyczne średniej gęstości, bardzo miłe w dotyku. Całkowita długość pędzla: 17,5 cm, długość włosia: 4 cm.

pędzle
Wykonanie
sztuczne włosie
pojedyncze

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Jest ze mną od dobrych kilku lat

Pędzle hakuro mam od dobrych kilku lat, długo zbierałam się do ich kupna ze względu na cenę (byłam wtedy nastolatką) ale po czasie mogę śmiało stwierdzić ze była to świetna inwestycja. Od kilku lat nie wymieniłam żadnego pędzla przez to że się zużył itp, jedyne co to dokupuje nowe. Włosie jest bardzo mięciutkie, przyjemnie się nim pracuje. Należy tez podkreślić ze jest syntetyczne co uważam za plus. Bardzo łatwo się domywa i nic w trakcie nie wypada. Jedyne co to trzonek się rysuje, ale nie przeszkadza to w użytkowaniu. Bardzo dobry produkt NA DŁUGIE LATA. Używam go do pudrów sypkich i w kamieniu. Ja lubię tez na koniec makijażu przejechać nim po całej twarzy - mam wtedy wrażenie ze róż, bronzer i puder scalają się ze sobą i wyglada to tak bardziej naturalnie

Nie należy do moich ulubionych

Fakt że ten pędzel jest bardzo dobrej jakości, mam go chyba 3 lata i wygląda jak nowy, ale musze też przyznać że bardzo rzadko go używam. Jak dla mnie lepiej spisuje sie do pudów w kamieniu niż sypkich. Jest zbyt zbity żeby równomiernie nakładać sypki puder na twarz. Drugi raz raczej bym go nie kupiła.

Dobrze wykonany niedrogi pędzel

Pędzel ma miękkie dość zbite włosie, bardzo przyjemne w dotyku (nie znoszę kiedy coś drapie mnie po twarzy). Wygodna gruba rączka.
Porządnie wykonany - używam od niedawna, ale coś mi się wydaje że prędko się nie zniszczy.
Używam do prasowanych pudrów i sprawdza się bardzo dobrze.

Bardzo dobry pędzelek używam go od lat.Pędzel idealny do nakładania zarówno sypkiego pudru jak i tego w kamieniu. Ma bardzo gęste i miękkie włosie, bardzo delikatne dla skóry twarzy .

Bardzo polecam!

Używam tego pędzla od dawna i bardzo go lubię zarówno do matujących pudrów sypkich, mineralnych czy prasowanych.
Myję go po każdym użyciu i mimo intensywnego tarmoszenia, trzyma się fantastycznie. Ma długą rączkę i jest bardzo wygodny w stosowaniu, włosie jest przyjemne i nie podrażniające.

Mój ulubieniec do pudrów

Mam go już ładnych parę lat i jest nie do zdarcia.
Włosie jest dobrze zbite ale także odpowiednio miękkie, nie drapie twarzy i nie odkształca się po myciu.
Ma ładny design, drewniana lakierowana rączka i metalowa żarówka. Napis numerem pędzla po jakimś czasie może się wytrzeć ale w żadnym stopniu nie przeszkadza to w użytkowaniu.
Ja go uwielbiam, katuję go praktycznie przy każdym makijażu!

Nie do zdarcia.

Pędzel jest w moim domu i kosmetyczce od lat.
Jest bardzo trwały - po kilku latach ma tylko nieznacznie odkształcone włosie i lekkie ryski na rączce.
Jest odpowiedniej wielkości, włosie dobrze zbiera puder i rozprowadza go na twarzy.
Jest łatwy w pielęgnacji.
Design również estetyczny: cieniowany pędzel na czarnej rączce.
Nie wiem czy wrócę gdyż produkt praktycznie jest "nie do zdarcia".
Polecam, gdyż to inwestycja na całe lata.

Mój faworyt

Czwarty w mojej kolekcji i tym samym mój faworyt Pędzel H55.
Nakładam nim wszystko co sypkie i co da się nałożyć. Bardzo mięciutkie ,zbite włosie sprawia że aplikacja danego kosmetyku jest mega szybka i przyjemna. Po umyciu nadal wygląda jak by był nowy i włosie zachowuje swój kształt. Trzonek drewniany stabilny, elegancki . Nic dodać, nic ująć, kolejny pędzel idealny od Hakuro.

Hakuro Pędzel

Hakuro pędzel do nakładania produktów sypkich. Bardzo, bardzo przyjemne syntetyczne włosie. Można się pomylić przypadkiem czy to nie naturalne głównie przez trzonek drewniany. Wyprofilowany idealnie do nakładania pudrów czy sypkich jak i prasowanych

Każdy pędzel Hakuro nr 1

Każdy pędzel tej firmy jest godny polecenia. Mam kilka i używam od dawna a każdy wygląda jak nowy. Włosie bardzo przyjemne, świetnie się spisują. Szybka wysychają a włosie wygląda jak dnia pierwszego. Cena idealna jak za taka jakość.

Mój ulubiony puchacz

Dostałam go w prezencie 8 lat temu, a nadal jest jak nowy (no może troszkę już zeszła farba).

Włosie jest cały czas takie jak na początku, zbite, nie rozczochrane, miękkie, puszyste. Pomimo naprawdę ogromnej ilości prań nie wypadł ani jeden włosek, nie straciły na jakości.
Używałam go do pudrów w kamieniu i do sypkich. Nabiera odpowiednią ilość kosmetyku, nie kurzy, ładnie zostawia puder na twarzy.
Łatwo sie go pierze, czy to w szamponie, żelu do twarzy czy w czymkolwiek innym, nie jest trudno wypłukać pianę. Najczęściej piorę go wieczorem, a rano jest suchy, puszysty i gotowy do użytku.
Nie raz mi upadł, ale nigdy się nie uszkodził, skuwka się nie poluzowała.

No wszystko super, cud, miód i nutella. Pomimo lekko zdartej farby nadal idealnie spełnia swoją funkcję.

Cudo

Klasyka i jakość. Produkty się go łapią i nie spadają. Jest mięciutki, poręczny, idealny. Łatwo dozować ilość produktu z jego użyciem. Nie odkształca się, nie traci włosków. Jest solidny i lekki.