Barwa, Balnea, Specjalistyczne natłuszczające mydło w płynie

Barwa, Balnea, Specjalistyczne natłuszczające mydło w płynie

Delikatne mydło natłuszczające przeznaczone do codziennej pielęgnacji całego ciała dzieci i dorosłych, w szczególności do skóry przesuszonej, łuszczącej się i z tendencją do podrażnień.
Składniki aktywne:
- Lamesoft PO 65 - gwarantuje poprawę wilgotności skóry, wygładza ją i uelastycznia. Dostarcza nawilżających lipidów i sprawia, że skóra łatwiej się regeneruje,
- D - panthenol – zapobiega łuszczeniu się skóry i nadmiernemu rogowaceniu naskórka
Kondycjoner – nawilża i odżywia, nie narusza warstwy lipidowej.
Specjalistyczne mydło natłuszczające jest polecane dla osób, które:
- mają częsty kontakt z detergentami,
- wykonują pracę fizyczną,
- wykonują prace domowe,
- pracują w ogrodzie.

do mycia suchych dłoni

Całkiem dobre mydło do mycia wysuszonych dłoni. Nie wysusza ich jeszcze bardziej i trochę łagodzi suchość lekko nawilżając. Używałam do mycia rąk a robię to często więc mam wysuszoną skórę, świetnie sprawdziło się też do mycia twarzy z azs

Jednak mogłoby być bardziej wydajne i ciut tańsze. Może w kostce będzie bardziej wydajne.

Rewelacja!!!

Od jakiegoś czasu mam problem ze skórą na moich dłoniach (sucha, popękana). Przypadkowo natknęłam się na natłuszczające mydło w płynie Balnea i zakupiłam je.
Używam go od 3 miesięcy i widzę zdecydowaną poprawę. Moja skóra na dłoniach jest wyraźnie gładsza, nawilżona, mniej napięta i nie łuszczy się.

Zdecydowanie polecam ten produkt. Jest skuteczny, a przy tym ma świetny zapach.

Polecam!!! Używam tego produktu od: 2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania