Anatomicals, Stop Cracking Up Lip Balm (Balsam do ust)

Anatomicals, Stop Cracking Up Lip Balm (Balsam do ust)

Twoje wargi są spierzchnięte, popękane i doprowadzają cię do szału? Pomoże Ci nasza terapia rodem z tubki. Składniki balsamu sprawią, że Twoje usta znowu będą nawilżone, gładkie i całuśne! I to całuśne do tego stopnia, że będziesz musiała walczyć z pokusą obdarzenia każdej Bogu ducha winnej osoby soczystym buziakiem!

10 – 50ml
balsam do ust
nawilżające, regenerujące
w tubce

Cudowny uniwersalny nawilżacz

Świetny produkt , jest dosyć gęsty i mocno nawilża usta. Nie ma zapachu ani koloru co dla mnie jest duza zaleta, zazwyczaj nakładam go na pomadke, albo przed wyjściem żeby ochronic usta.

+dobrze nawilża
+bezzapachowy
+chroni przed wiatrem/mrozem
+cena

-ciężo go dostać , widzialam tylko w sklepach internetowych

Używam tego produktu od: 8 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: zaczynam 3 opakowanie

Świetny w swojej prostocie

Ten błyszczyk jest rewelacyjny!
Ma gęstą konsystencje, jest przezroczysty i łatwo się aplikuję. Jednak w 100 % urzekł mnie fakt, że usta po jego użytkowaniu są jedwabiście miękkie :)

Szkoda tylko, że balsam choć troszeczkę nie pachnie ;)

Używam tego produktu od: pół miesiaca

Czwóreczka :)

Kocham testować rozmaite mazidełka do ust, dlatego i ten musiał wpaść w moje łapki.
Zacznę od plusów:
- konsystencja- gęsta, żelowa, nie klejąca- a taką najbardziej lubię, zwłaszcza przy balsamach na porę wiosenno- letnią;
- nawilżenie;
- delikatny połysk;
- trwałość;
- wygodny aplikator;
- cena.
Minusy:
- nie ukrywam, że brakuje mi w składzie jakiegoś olejku np migdałowego, przydałby się też SPF dlatego odejmuję gwiazdkę.

Ogólnie polecam, doskonały na lip tint by nawilżyć usta i nadać im blask :)

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Najlepszy!

Długo szukałam swojego ideału do ust, były carmexy, tisane, nivea ....zawsze jakies ale, od kiedy mam ten balsam moje usta wyglądają cudownie i aż się proszą o pomalowanie na jakiś uwodzicielski kolor.
Plusem i minusem jednocześnie może być jedynie fakt długiego trzymania na ustach. Z tego powodu że jest to produkt bardzo tłusty i może to troszkę przeszkadzać...
Jak dla mnie mocne 4.5 w tym przypadku jest bardzo zasłużone ;)

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Najlepszy ze wszystkich

Jest o niebo lepszy niż carmex, lepszy niż tisane. Najlepszy ze wszystkich. Kupiłam go w trakcie wyprzedaży w sklepie Anatomicals za 4zł. Dostałam za to 15ml gęstego bezbarwnego balsamu, trochę podobnego do błyszczyka. Balsam idealnie pielęgnuje usta, zmiękcza, nie łuszczy ich, pozostawia wypielgnowane, lekko błyszczące. Używam go na noc- rano usta są idealnie gładkie, zdrowo różowe, resztka balsamu pozostaje na ustach; używany w ciągu dnia idealnie chroni przed mrozem, wiatrem i wysuszeniem. Nie klei się, pozostaje na ustach, nie spływa z nich. Jest gęsty, bezbarwny i bezzapachowy.

Zrobiłam interes życia kupując go za 4 zł. Jak tylko skończę swoje zapasy, powrócę do niego.

dobry, nawet bardzo

To już drugie moje opakowanie tego żelu - tak żelu. Balsam ma konsystencję żelową. Pachnie delikatnie prawie niewyczuwalnie. Bardzo dobrze nawilźża i odżywia skórę ust. Ładnie na nich wygląda - jak bezbarwny błyszczyk. Jesto to bdb produkt za śmiesznie niską cenę. Kupiłam go za 12zł w sklepie internetowym. POLECAM

Ilość zużytych opakowań: 1 1/2