Mixa, Sensitive Skin Expert Oil-in-Stick Regenerating (Olejkowy balsam do ust)

Mixa, Sensitive Skin Expert Oil-in-Stick Regenerating (Olejkowy balsam do ust)

Zobacz oferty

ezebra
zamknij×
Szczegółowa ocena
Średnia ocena: 4.91/5
  • Szybkość realizacji zamówienia

• Poziom obsługi klienta

• Jakość zapakowania przesyłki

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

Pojemność 4,7 g

Od pierwszego zastosowania skóra jest odżywiona, wygładzona i chroniona przed przesuszeniem.

Nie sprawdziła się

Nie będę się rozwodzić... Balsam słabo nawilża, szybko znika z ust, nawet kiedy nie jem i nie rozmawiam. Nawilżenie jest jedynie podczas nakładania, a później z minuty na minutę moje usta stają się wiórkami.
Spodziewałam się po tej marce znacznie lepszego produktu.

Dobry ale nie najlepszy

Balsam jest dobry,nawilza usta, jednak mimo olejkowej formule za słabo natłuszcza. Dla mnie Dzialanie jest niewystarczające. Uważam ze szczególnie na zimę i jesień balsam powinien byc tłustszy żeby lepiej odżywiać spierzchnięte i popękane usta.

Produkt uratował moje usta

Kończę kurację izotekiem, przez jej czas miałam okropnie przesuszone usta, na których robiły się rany, a pomimo nakładania grubych warstw różnych produktów do ust (również aptecznych) budziłam się z zakrwawioną poduszką- nic nie było w stanie nawilżyć i zregenerować moich ust do czasu, aż kupiłam balsam z mixy. Nie spodziewałam się, że drogeryjny balsam może uratować usta, z którymi żaden inny produkt sobie nie poradził (a było ich wiele). Nie jest najtańszy, ale cena jest odpowiednia w stosunku do tego, jak intensywne ma działanie, jest przyjemny na ustach, nie lepi się. Jego konsystencja jest lekka, łatwo się rozprowadza- ma delikatny smak i zapach. Opakowanie estetyczne, pomimo wrzucania do torebki produkt nie otwiera się samoistnie. Minusów nie zauważyłam. Polecam wszystkim :)

świetne nawilżenia

Kilka użyć i moje spękane usta zostały uratowane. Dobrze nawilża i jest bardzo wydajny, co jest jego niebywałym plusem. Uwielbiam ten produkt i naprawdę go polecam. Ma przyjemną konsystencję i zmieści się do kieszeni

mój ulubieniec

Ten balsam polecam z czystym sumieniem. Bardzo nawilżający balsam, przyjemna olejkowa konsystencja i uczucie porządnego nawilżenia jest super! Cena też naprawdę przystępna. Usta po nim wyglądają bardzo ładnie ;) Dobra wydajność kosmetyku. Dodatkowo duża dostępność.

Ukojenie dla ust

Bardzo dobry, godny polecenia produkt. Natychmiastowe nawilżenie dla nawet bardzo spękanych ust, szybko regeneruje i efekt utrzymuje się. Sprawdza się w 100%

Uwielbiam

Olejkowy regeneracyjny balsam do ust marki Mixa to zdecydowanie jeden z lepszych tego typu produktów które miałam okazję używać.
Przede wszystkim bardzo fajnie aplikuję się go dzięki świetnej konsystencji.
Bardzo dobrze nawilża i regeneruje nawet spierzchnięte usta.
Uczucie nawilżenie utrzymuje się u mnie naprawdę długo. Olejek nie lepi się ani nie skleja ust.
Zapach jest bardzo delikatny.
Iest to idealny produkt do ust szczególnie w okresie jesienno-zimowym.

Taką pielęgnacje lubie.

Używam na zmiane z serum - pomadką ochronną do ust i myśle że już nie użyje innych pomadek. Ładny, delikatny zapach bez chemicznego posmaku w ustach po zastosowaniu, tak jak przy pomadkach innych firm. Fajnie nawilża usta. Dodaje delikatnego błysku.

również uwielbiam

pomadkę otzrymała w raz z jej druga koleżanką i kremem w ramach klubu recenzentki. Wydawałoby się ze nic nadzwyczajnego, pomadka z olejkami itd otóz nie... przetestowałam wiele pomadek ochronnych i pielegnacyjnych w swoim życiu i każda jedyne co robiła zostawiała tłusta warstwe wazeliny na ustach a po chwili zbierała sie na zewnetrzych czesciach ust tworzac gruba warstwe produktu, a poprawa samego stanu ust była chwilowa. Nigdy nie miałam problemu z małymi ustami, nie są one też duze ale na pewno są widoczne, "normalne", ale odkad zaczełam używac naprzemiennie dwóch pomadek mixa zauważyłam jaki potencjał tkwi w moich ustach. Sama wielkosć sie nie zmieniła, zresztą nie to maja na celu ale ysta stały sie miekkie i pełniejsze , uwypuklone za sprawa nawilzenia. Nic sie nie zbiera nic sie nie wałkuje a efekt utrzymuje cały czas co swiadczy o tym ze spełniają swoją rolę polecam. Jedynie wyglad opakowania mógłby byc bardziej elegancki? Wyróżniający sie zeby była z wygladu inna niz zwykłe pomadki ochronne. Pomadka pielegnacyjna nie musi byc nudna ale to tylko taka drobna sugestia.

must-have na zimę

Balsam w prostym solidnym opakowaniu,o słabo wyczuwalnym zapachu,bezbarwny. Dobrze regeneruje,od razu po użyciu czuję,że usta sa nawilżone,mają delikatny połysk,ale nie lepią się. W przeciwieństwie do zwykłych nawilżających pomadek,daje długotrwałe efekty. Sprawdził się też u męża i córki,jest bardzo uniwersalny

Regeneracja od pierwszego uzycia

Mixa, Sensitive Skin Expert Oil-in-Stick Regenerating swietnie sparwdza sie gdy za oknem wiatr i niska temperatura. Pozostaje dlugo na ustach, i czuc, ze usta sa nawilzone i zregenerowane.
Przypomina zwykle pomadki do usta, jednak po kilku uzyciach wiadomo juz, ze chroni usta znacznie lepiej niz tanie zamienniki. Brakuje mi jedynie w niej zapachu, po za tym wszystko inne na plus, i na pewno chetnie kupie ja jeszcze nie raz.

Olejek do ust

Produkt doskonale się sprawdził podczas codziennego stosowania. Przynosi natychmiastowe ukojenie spierzchniętych ustom. Małe poręczne opakowanie. Zdecydowanie kupię ponownie. Polecam nie tylko osobom z problemami ust ale również przy normalnie codziennej pielęgnacji sprawdza się genialnie.????