Herbalife, Radiant C, Żel - krem z witaminą C do codziennego użytku

Herbalife, Radiant C, Żel - krem z witaminą C do codziennego użytku

Zalety:
- poprawia fakturę i rozjaśnia koloryt skóry,
- zapewnia silną ochronę antyoksydacyjną,
- stanowi doskonałą, odżywczą bazę pod krem nawilżający na dzień lub krem na noc.
Utrzymuje wilgoć wewnątrz, dzięki czemu skóra nie wygląda na wysuszoną i spragnioną nawilżenia. Siła antyoksydantu witaminy C.
Dzięki rozjaśnieniu zmęczonej, matowej skóry, Twoja twarz zyska zdrowszy i bardziej promienny wygląd. Lekka i nawilżająca formuła wspiera osiągnięcie zdrowego wyglądu Twojej skóry.

uniwersalne
w tubce
krem
<50ml

EXTRA!

+ bardzo wydajna
+ świetny zapach i konsystencja
+ silne nawilżenie
+ piękny kolor skóry
+ buzia robi się jedwabista, po prostu jedwab dla twarzy

- brak. minusów nie ma, ponieważ pomimo ceny jest bardzo wydajna.

Ilość zużytych opakowań: Jeszcze jestem w trakcie pierwszego opakowania

Tak, tak, tak!!

Zdecydowanie polecam!!

Na produkt trafiłam przypadkiem. Przyjaciółka dała mi się posmarować tym żelem u siebie na spróbowanie, potem stwierdziła, że mogę go zabrać bo ona go nie używa.

Żel dzięki dużej zawartości wit C świetnie rozświetla buzię! Idealnie działa na naczynka krwionośne - moje przy skrzydełkach nosa są o wiele mniejsze.

Żel można nakładać pod innym krem. Może służyć jako świetna baza pod podkład.

Ma wspaniały cytrusowy zapach, konsystencja jest wręcz aksamitna, a buzia po nim w dotyku robi się jedwabista.

Polecam w 100%, buzia jest rozpromieniona i gładka.

Używam tego produktu od: od roku
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania i 3 w trakcie

Pomimo swojej ceny jest wart by go sobie sprawić by przynajmniej raz w roku zrobić swojej skórze ku

Zdecydowane polecam ten kosmetyk do użytku na przełomie tzw przesileń kiedy skóra twarzy jest zmęczona, matowa i szara. Dzięki ,a w zasadzie 100% obecności witaminy C ten produkt zmiensza niedoskonałości , szybciej goi sie skóra po tzw wyduszaniu, stanowi idealną bazę pod makijaż ,gdy chcemy rano świeżo wyglądać . Co mi się podoba:
- konsystencja , czyli bardzo dobrze sie rozsmarowuje i wchłania , niemal po minucie można nakładać podkład na twarz.
- jest wydajny
- ma ładny delkatny zapach ,cytrusowy jak dla mnie
- nie klei się

W mojej ocenie dałam tylko 4 gwiazdki dlatego ,że cena jest dość wysoko bo ok 100 zł u konsultanki z Herbalife , a na allegro można kupić trochę taniej ,ale z koszami przesylki wychodzi podobnie.

Używam tego produktu od: Używam tego produku od dwóch mieięcy .Po tygodniustosowania tego kosmetyku zauważyłam poprawę w wyglądzie mojej skóry.Połączone z odpowiednim masażem skóry twarzy daję niesamowite rezultaty .
Ilość zużytych opakowań: 1 tubka