Pierre Rene, Long Lasting Gel Eyeliner (Wodoodporny eyeliner)

Pierre Rene, Long Lasting Gel Eyeliner (Wodoodporny eyeliner)

Pojemność 2,5 ml

Wodoodporny eyeliner Long Lasting Gel Eyeliner Pierre Rene gwarantujący 24 - h trwałość makijażu.
Profesjonalny pędzelek zawarty w opakowaniu zapewnia wykonanie perfekcyjnie idealnej kreski.
Innowacyjna żelowa konsystencja ułatwia aplikację, zapobiega nierównościom oraz umożliwia osiągnięcie artystycznych efektów makijażu.
Long Lasting Gel Eyeliner Pierre Rene jest hypoalergiczny. Dostępny w 4 kolorach.
Sposób użycia:
- rozłączyć część górną poprzez wysunięcie końcówki z pędzelkiem (część zamykającą opakowanie rozdzielić na dwie).
- pędzelek odwrócić aplikatorem do góry, z powrotem połączyć z stosując `klik`,
- otworzyć opakowanie odkręcając w kierunku zgodnym z opisem `open`.

Mieszane uczucia

Mam mieszane uczucia co do tego produktu.

Eyeliner jest w mało poręcznym słoiczku, jest dość głęboko usytuowany, innym pędzelkiem niż tym dołączonym do opakowania ciężko jest wydobywać produkt.
Ale za to dołączony pędzelek do opakowania jest dość poręczny i dobrze się nim aplikuje produkt .

Eyeliner sam w sobie jest średnio trwały i lekko się rozmazuje, pigmentacja jest średnia.

Dla początkujących i uczących się malować kreski jest jak najbardziej okej, bo nie można sobie nim zrobić krzywdy i łatwo poprawić błędy.

Miłe rozczarowanie

Przyjemny w użytkowaniu. Utrzymuje się na powiekach przez cały dzień. Jest bardzo wydajny i dobrze na pigmentowany. Maiłam obawy, że pędzelek okaże się problemem, jednak miło się rozczarowałam .

Najlepszy eyeliner drogeryjny w słoiczku!

Produkt, który zachwycił mnie już przy pierwszym poznaniu. Zauważam w nim same zalety! Moim zdaniem jest to najlepszy eyeliner tego typu dostępny w drogeriach.
Zestaw składa się ze słoiczka z produktem oraz nakrętki, która jest jednocześnie pędzelkiem.
Jeśli chodzi o pędzelek to on idealnie sprawdza mi się do malowania dolnej linii wodnej. Na górną powiekę wolę jednak stosować bardziej precyzyjny i skośny. Jeśli jednak Wy lubicie nieco grubsze kreski lub ewentualnie takie, które nie są wyciągnięte (typu "jaskółka") tylko zostają przy samej linii rzęs to myślę, że i polubicie się z nim w makijażu górnej powieki.
Sam produkt jest bardzo trwały. Należy jednak poczekać po pomalowaniu powieki, aż dobrze zaschnie. Przy zbyt szybkim otwarciu oka potrafi się odbić, ale jeśli się zaczeka to nic takiego się nie dzieje, a makijaż wygląda idealnie przez cały dzień. Nie osypuje się, nie kruszy i nie brudzi. Dodatkowo fajnie trzyma się na linii wodnej.
Kolor jest bardzo intensywny i dobrze napigmentowany.

Całkiem fajny produkt

Gdy kupiłam ten eyeliner bałam się że będę miała problem z narysowaniem sobie kresek ( to mój pierwszy w słoiczku) jednak nie było z nim większych problemów. Całe rysowanie zajmuję naprawdę chwilkę. Żeby kolor był bardziej intensywny konieczna jest druga warstwą ale to nie stanowi dużego problemu bo opakowanie też jest spore i starcza na dłużej.

Może być

Jest to produkt przy którym nie uzyskamy głębokiej czerni nakładając jedną warstwę. Kolor budujemy stopniowo. Konsystencja jest gładka, nie wysycha w opakowaniu. Po całym dniu nie kruszy się. Należy odczekać chwilę aby się nie odbijał na powiece. Nie uważam go za produkt wodoodporny ale jest dość trwały.
+Całkiem przyzwoita cena jak na liner żelowy
+Wygodny pędzelek

-Nalezy nakładać kilka warstw by zbudować głęboki kolor
-Długo zastyga

Bardzo trwały

Bardzo lubię eyelinery w żelu i to takie, które zostaja na oku pomimo upływu czasu, łez, deszczu i wszystkiego, co może naruszyć idealną kreskę. Ten z całą pewnością jest bardzo trwały, nie osypuje sie i ma piękny kolor. Jeśli o mnie chodzi rozwiązanie z pędzelkiem jest super, bo nie ma mozliwości, że go kiedys zapomnę, poza tym świetnie się nim maluje. Jedyne, co mam do zarzucenia to fakt, że kreska nie powstaje za pierwszym razem i trzeba ja czasem kilka razy poprawiać. Często łzawią mi oczy więc najważniejsza jest dla mnie trwałość i za to dostaje ode mnie 5 gwiazdek.

Co z tym pędzelkiem?

Tani i dodatkowo kupiłam na promocji. Wdał mi się ciekawym gadżetem i okazało się, że całkiem przyzwoitym produktem. Taki jak zapewnił producent wodoodporny i trwały. Tylko ten pędzelek... instrukcja pokazuje żeby wetknąć ten pędzelek w zakrętkę i malować. Nie wiem czy to tylko mój egzemplarz ale u mnie to zwyczajnie nie działa. Nie wiem jak ktoś mógłby się tym pomalować skoro ten pędzelek wypada! Gdyby nie to - ideał!

Jest super

Eyeliner od Pierre Rene od lat gości w mojej kosmetyczce. Czasem zdradzam go na rzecz spróbowania czegoś nowego, ale zawsze wracam. Jest meega wydajny, ma precyzyjny pędzelek, intensywny czarny kolor i jest przede wszystkim trwały. W promocji można kupić za śmieszne pieniądze.

Najlepszy eyeliner

Testowałam wiele eyelinerów i za każdym razem do niego wracam. Łatwo się aplikuje, jest trwały, bardzo wydajny i do tego tani. Przebija jakością droższe produkty.

Poleciła mi go kolezanka, kupilam na probe koszt ok 14-16 zl, i jak dla mnie rewelacja. Extra wydajny mi starczyl na 3 lata, i musialam kupic drugi poniewaz zepsul mi sie pędzelek. Długo sie trzyma, nie robi ksera to jest wazne.

Mój pierwszy eyeliner, kiedy zaczynałam przygodę z makijażem :) Jako niedoświadczonej, z latwością aplikowałam produkt :) Mam odcień czarny i jest piękny :) Pędzelek niestety nadaje się tylko na kilka aplikacji

Żelowe cudo ;) ( 01 )

Jestem zachwycona efektami jakie można uzyskać dzięki temu eyelinerowi. Zaczne od widoku produktu na sklepowej półce - przyciaga wzrok już samo schludne opakowanie. Oraz oczywiscie cena! Był to pierwszy eyeliner na jakim przyszło mi pracować, o dziwo - od poczatku z łatwością. Opakowanie zawiera pedzelek i polaczony z nim zel, dzieli je lejkowata przestrzen.
Jak wiadomo, kreski czesto wychodza różne na oczkach, aczkolwiek przy tym produkcie mam na to sposób - nalezy miec przy sobie oliwke lub cos rownie tłustego i patyczek do uszu - gwarantuje, ze kazda z was nada wtedy kresce pozadany ksztalt, nie muszac jej zmazywac i zaczynać od nowa. ;)
Konsystencja jest przyjazna dla uzytkownika, starcza na dlugi okres czasu, nie wysycha. Pedzelek jest elastyczny, nie rozdziela sie, wloski sa proste w czyszczeniu po aplikacji produktu.
Jeśli chodzi o trwałość - w nienaruszonym stanie spokojnie wytrzyma 12h, a nawet i więcej! Nie odciska sie na powiekach, jest naprawdę wodoodporny. Wieczorem jednak nie powinno byc problemów z usunieciem kosmetyku - wystarczy troche dluzej potrzymac swoj ulubiony plyn miceralny i przetrzec oko.
Jestem bardzo zadowolona z zelowego eyelinera, jakim jest ten od Pierre Rene. Nada się zarowno dla początkujących, jak i wprawionych w makijażu kobiet.