Sensai, Liquid Eyeliner (Eyeliner we flamastrze)

Sensai, Liquid Eyeliner (Eyeliner we flamastrze)

Pojemność 0,5 ml

Elegancki i łatwy w użyciu płynny eyeliner z wyjątkowo delikatnym pędzelkiem. Umożliwia stworzenie gładkich i precyzyjnych kresek.

w pędzelku
hipoalergiczna
Efekt
matowe

Świetny

Bardzo dobry produkt. Elegancki w wyglądzie i prosty w obsłudze. Można wymieniać wkłady po wykorzystaniu co sprawia, że jest eco. Nakłada się bardzo wygodnie, bez względu czy oczekujesz efektu delikatnego czy mocniejszego, nie zawodzi. Utrzymuje się cały dzień do czasu zmycia makijażu. Nie maże się , nie pozostawia efektu popękania lecz piękny odcień ciągłej głębokiej czerni. Mega wydajny. Mimo nieregularnego używania nie wysycha.

Ukochany :)

Codzienny makijaż jest dla mnie bardzo ważny. Niespecjalnie lubuję się w nakładaniu cieni, natomiast solidna kreska na powiece to moje MUST HAVE. Nie mam w ciągu dnia czasu na wielkie poprawki, dlatego eyeliner musi utrzymać się na swoim miejscu przez długi czas. Do eyelinera Sensai namówiła mnie Pani w perfumerii Douglas, zachwalała,że produkt jest trwały, ma piękną czerń , że ma wymienne wkłady( czytaj inwestujesz tylko raz w "pisak"). Przyznaję,że byłam mocno sceptycznie nastawiona, bo cena mała nie jest, jednak trzeba odważnie powiedzieć,że bardzo pozytywnie się zaskoczyłam tym produktem. W tej chwili mam już 3 wkład czarny plus zakupiłam również eyeliner brązowy, a ni raz nie musiałam wymieniać końcówki-pędzelek świetnie rysuje kreskę na powiece, intensywnośc koloru można stopniować ( lekkie kliknięcie pozwala na nabicie pędzelka pigmentem), trwałość bez zarzutu. Dla mnie ideał :)

HIT

Mój absolutny hit! Najlepszy eyeliner na rynku! Po prostu uwielbiam, nie mogę przestać go używać, odstawilam wszystkie swoje eyelinery! Po pierwsze pędzelek ma włoski a nie gąbkę, włoski nie odstaja w ogóle. Kolor czarny bardzo dobrze napigmentowany!! Kocham malować nim kreskę, dzieki niemu w ciagu 5 minut jestem w stanie namalować kreskę. Jest bardzo wydajny, co ciekawe ma w sobie wymienny wklad, nie musimy po skonczeniu tuszu kupowac nowego eylinera tylko sam wklad za okolo 70 zl. Wadą jest niestety cena, ale ja nie zaluje ze zainwestowalam bo naprawde w niektore rzeczy warto! Kreska utrzymuje się caly dzien, nie jest do konca wodoodporny, ale nie rozmazuje się i nie rozlewa na powiece. Gorąco polecam!

Najlepszy

Nie jestem makijażystką ani na makijażach się nie znam. Co prawda oglądam wiele filmików na yt, mam całą masę kosmetyków, ale nigdy nie przywiązywałam wagi do eyelinerów. Miałam przez KILKA lat eyeliner z Avonu. Ostatnio przy porządkach w kosmetykach stwierdziłam, że potrzebuję kilku zmian i na pierwszy rzut padł właśnie nowy eyeliner. W Douglasie pani doradziła mi kilka, lecz zdecydowałam się właśnie na Sensai. Jestem nim zachwycona! Codziennie maluję sobie kreski, które nawet nie wiedziałam, że potrafię sobie zrobić. Praca z nim jest mega przyjemna, kreska utrzymuje się cały dzień w nienaruszonym stanie. Nie jest ani za mokry, ani za suchy. Dodatkowy plus za wymieniany wkład. Cena powala z nóg, ale warto zainwestować. Wydaje się być wydajnym produktem, no i płacimy za jakość... a jest ona rewelacyjna. Polecam!

Dobry produkt

Używam go codziennie jestem bardzo zadowolona.
+Bardzo łatwa aplikacja,
+ nie ma problemów z wysychaniem pędzelka,
+ łatwy do zmycia,
+ świetne opakowanie,

- cena, która jest bardzo wysoka ale mimo to kupiłam już kolejny wkład do niego

Jak na tą chwilę nie zamierzam go zmieniać.

Ilość zużytych opakowań: zaczęty drugi wkład

Rewelacja!!

Najlepszy eyeliner jakiego używalam. Jest trwały ma genialny pędzelek i co najważniejsze naprawdę wytrzymuje cały dzień wieczorem zmywam dokładnie taką kreskę jaką namalowałam rano. Czerń jest piękna błyszcząca. Jestem w nim zakochana. Do tego jest bardzo wydajny używam go od5 miesięcy codziennie, mniej więcej mam jeszcze polowę wkładu. Testowałam bardzo dużo eyelinerów ten jest zdecydowanie najlepszy mój KWC!!

Tylko do suchej skory

skuszona bardzo dobrymi opiniami postanowilam nabyc.Niestety eyeliner nie spelnil moich oczekiwan.Faktycznie naklada sie latwo,kolor tez jest w miare intensywny.Niestety na moich powiekach jest kompletnie nie trwaly,zmazuje sie po kilku godzinach.probiwalam uzywac bazy ale nic to niestety nie dalo...Zeby uzyskac trwaky efekt musialabym robic poprawki co 2 godziny to go zatem dyskwalifikuje.Po okolo miesuacu stosowania mialam wrazenie ze oedzelek zaczal nueco drapac😞

Używam tego produktu od: 6 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: 1 nie cale

Mój ideał :))

Rewelacyjny!!!
Precyzyjny bardzo łatwy w aplikacji. Jeszcze nigdy robienie kresek nie było taką przyjemnością, wcześniej jakoś mi to nie wychodziło i wprawiało w szał :)
Minusem jest cena, ale za to opakowanie zawiera oddzielnie wkład, który po zużyciu się uzupełnia i koszt wynosi już dużo mniej (w douglasie 89 zł).
Podobno jest bardzo wydajny, więc mam nadzieję, że wystarczy na długo :)
Osobiście polecam ten produkt.