Statystyki: + Dodaj produkt + Dodaj Look

Depileve, Extra Film Wax Monoi of Tahiti (Wosk do depilacji)

Depileve, Extra Film Wax Monoi of Tahiti (Wosk do depilacji)

Średnia ocena użytkowników: 5 /5

Pojemność 400 ml
Cena 45,00 zł

Opis produktu

Zgłoś do moderacji

Łagodna i skuteczna depilacja. Elastyczny wosk o niskiej temperaturze topnienia i właściwościach ochronnych, opracowany i przeznaczony do depilacji obszarów najbardziej wrażliwych.
Metoda depilacji bez pasków!

Cechy produktu

Konsystencja
balsam / lotion
Pojemność
>250ml
Skóra
wrażliwa
Właściwości
łagodzące
Formuła
zapachowa
Pokaż wszystkie Schowaj

Składniki

Znasz skład tego produktu? Dodaj go do naszej bazy i twórz z nami KWC!

Dodaj go do naszej bazy!

Recenzje 2

Średnia ocena użytkowników: 5 /5
Wydajność:
Zgodność z opisem producenta:
Stosunek jakości do ceny:
Opakowanie:
Zapach:
Więcej ocen Schowaj

5 /5 HIT!

Kupi ponownie

Używa produktu od: rok lub dłużej

Świetny produkt.

Pierwsze zastosowanie mnie trochę zniechęciło, wszystko się brudzi, zabieg zajmuje mnóstwo czasu, w porównaniu do tradycyjnego wosku paskowego,.. i tak mogłabym wymieniać bez końca.
A jednak, przy drugim zastosowaniu, gdy trochę się oswoiłam z tą formą, zaczęłam zauważać plusy - nie boli tak jak zwykły wosk (bikini), chwyta dużo krótsze i cieńsze włoski.
Przy trzecim zastosowaniu stwierdziłam , że to jest to!
Porównując do pasty cukrowej - działa podobnie, a boli mniej (depilacja pastą jest dla mnie nadal tajemnicą, więc sama się za to nie zabieram, jednak zabieg w gabinecie był bardziej bolesny). Porównywać do zwykłego wosku można jedynie na nogach, i tam efekt jest lepszy po filmwaxie, szybciej jednak jest zwykłym woskiem. Używanie zwykłego wosku do bikini, to moim zdaniem nieporozumienie, zarówno w gabinecie - ogromne podrażnienie, wrastające włoski, zapalenia mieszków itd., jak i w domu - pomijając wszystkie minusy, które wymieniłam wcześniej, po prostu nie jestem w stanie zadawać sobie takiego bólu :)
Także polecam filmwax, szczególnie do bikini i podobno genialnie się sprawdza przy wąsiku - opinia koleżanki.


Używam tego produktu od: 2 miesiące
Ilość zużytych opakowań: 1/2

5 /5 HIT!

Kupi ponownie

Używa produktu od: rok lub dłużej

lepszy od Intimate Rosin Wax, choć uwielbiam oba :)

Wosk twardy jest łatwy we współpracy. Nakłada się cieńką warstwę, szybko zastyga tworząc plaster. Jest elastyczniejszy od Depileve Intimate i ma przyjemniejszy zapach. Podgrzewam go w mikrofali, kilka minut tak by wosk miał konsystencję ciekłego miodu, wtedy najlepiej łapie włoski, nie leje się, nie brudzi i łatwiej się go rozprowadza. W czasie pracy podgrzewam go jeszcze 1-2 razy (to może być minus), ale taki jest urok, gdy nie ma się podgrzewacza do wosku, ale i tego się dorobie ;) Bardzo fajnie sprawdza się m.in. taka forma nakładania wosku, że jego większą ilość "rozsmarowujemy" na miejsce depilowane kantem szpatułki. Temperatura wosku? Jest on polecany dla osób, które są wrażliwe na ciepło, ale jeśli przesadzimy z podgrzewaniem, to się poparzymy. Ja temperature sprawdzam na wewnetrznej czesci nadgarstka, jeśli pokazuja mi się łzy w oczach, tzn. że jest za goracy ;) Ostudzić wosk możemy poprzez mieszanie go szpatułką. Ogólnie przy podgrzewaniu nalezy wosk mieszać od czasu do czasu. Nigdy nie podgrzewajcie wosku razem z drewnianą szpatułką w środku ;)
Woski testuje na moim bikini (pełna depilacja), na niczym więcej, jest to trudne miejsce, więc jeśli jestem zadowolona z efektów, to znaczy że to jest b.dobry wosk i wrócę do niego nie raz :);)
Nie mam po nim żadnych uczuleń. Można użyte już plastry przetopic ponownie, ale ja tego nie stosuje, bo uważam, że nie da to już takich samych efektów jak świeży wosk.


Używam tego produktu od: 6 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie

Najaktywniejsze recenzentki
 1. 1

  6
  produktów

  256
  recenzji

  428
  pochwał

  10,00

 2. 2

  0
  produktów

  41
  recenzji

  884
  pochwał

  8,40

 3. 3

  1
  produktów

  151
  recenzji

  506
  pochwał

  8,00

Zobacz cały ranking