Scholl, Fungal Nail Treatment (Preparat przeciw grzybicy paznokci)

Scholl, Fungal Nail Treatment (Preparat przeciw grzybicy paznokci)

Pojemność 3,8 ml

Zabija 99,9% grzybów powodujących grzybicę paznokci. Zapobiega rozprzestrzenianiu się infekcji i nawrotom zakażenia. Na koniec fazy 1 zmniejszają się przebarwienia płytki paznokcia. Po 9-12 miesiącach, czyli w okresie, który odpowiada przeciętnej długości całkowitego wzrostu ludzkiego paznokcia, przebarwienia znikną i paznokcie wrócą do normalnego stanu bez śladów infekcji grzybiczej.
Dwustopniowe działanie:
- 5 pilniczków jednorazowego użytku, przetestowanych klinicznie, łagodnie usuwają wierzchnią warstwę zainfekowanego paznokcia i przygotowują go do nałożenia płynu,
- unikalny płyn wnika w strukturę paznokcia i stwarza niekorzystne środowisko dla rozwoju grzybów w samym źródle infekcji,
- płyn tworząc film ochronny zapobiega rozprzestrzenianiu się infekcji,
- jest wygodny i łatwy w użyciu.

ochronne, regenerujące
w buteleczce
żel / płyn

chyba pomaga

Preparat stosuję od 5 miesięcy, nie wiem czy wyleczy całkowicie grzybicę, niemniej rosnące nowe paznokcie są bielsze i mają prawidłową strukturę. Natomiast mam zastrzeżenia co do ceny, która moim zdaniem jest za wysoka oraz do wydajności- może przy leczeniu pojedynczego paznokcia jest inaczej, ale przy 10 scholl starcza na 3 tygodnie. Przydałoby się większe opakowanie.

Zaradca onycholizy

Kupiłam go z myślą o moich paznokciach stóp. Od dłuższego czasu borykałam się z onycholiza na dużych palcach. Jest to odwarstwianie się paznokcia od łożyska. Dodam, że mój przypadek obejmował 1/3 rogu paznokcia. Próbowałam różnych preparatów z olejkiem herbacianym włącznie. Napotkałam na niego na stronie jakiejś drogerii i zakupiłam go przez internet w aptece, bo cena wychodziła zdecydowanie tańsza.

Stosowałam go dzień w dzień przez 4 tygodnie i odstawiłam. Dopiero po czasie 1,5 miesiąca zauważyłam, że paznokcie w miejscu odwarstwienia zaczynają się zrastać i po pół roku ( tak wolo rosną mi paznokcie) jestem posiadaczka normalnych równych paznokci.

Z całego serca polecam ten preparat. Jest wart swojej ceny.

kiedyś bardzo mi pomógł

Kilka lat temu męczyłam się z grzybicą paznokci- tabletki przepisane przez lekarza przynosiły mizerne rezultaty. W akcie desperacji kupiłam ten preparat. najpierw trzeba spiłować pilniczkiem zainfekowaną warstwę paznokcia, a potem nałożyć preparat. Już po trzech tygodniach było widać rezultaty (producent oczywiście uprzedza, że w czasie kuracji nie należy malować paznokci lakierem)- pazurki przestały "odłazić", przestały być kruche i łamliwe i odzyskały swój naturalny kolor. Jeżeli kiedykolwiek problem powróci, to ponownie skorzystam z tego produktu.

Świetny

Preparat przeciw grzybicy paznokci kupiłam swojemu ślubnemu, który w porze letniej nabawił się tego dziadostwa na dużym palcu u stopy. Żadne maści przeciwgrzybicze nie dawały zadowalających efektów. Przypadkiem trafiłam na to cudo.

Z jednej strony znajduje się płyn "leczniczy" przeciw grzybicy z aplikatorem w formie pędzelka, jak w lakierach do paznokci. Z drugiej zaś, są wysuwane, higieniczne, jednorazowe pilniczki.

Producent zaleca spiłowanie płytki paznokcia i posmarowanie preparatem. Przy regularnym stosowaniu efekty pojawiły się bardzo szybko. Paznokieć zaczął się rozjaśniać i wracać do dawnej barwy. Stał się mocniejszy i mniej podatny na urazy. Jego struktura wyrównała się i wygładziła. A problem nigdy więcej już nie powrócił.

Genialny nie niewielkie dolegliwości

Uratował mi paznokcie tzn nawet nie jestem pewna czy to mogła być grzybica po prostu cos niedobrego działo się z moimi paznokciami a w zasadzie z jednym i bałam się że rozprzestrzeni się to na inne, zaczęłam stosować preparat i było o niebo lepiej oczywiście nie po jednym użyciu ale po około 2 tygodniach, papierowych pilniczkow oczywiście musiałam zużyć więcej niż dodano do opakowania ale to nie był problem natomiast efekt stosowania był bardzo zadowalający. Paznokieć wrócił do normalnego koloru (wcześniej był pożółkły z dziwnymi odbarwieniami), przestał się rozdwajać, stał się na nowo mocny i jasny i przede wszystkim dolegliwość nie rozniosła się dalej ani nie powróciła po zaprzestaniu stosowania.

Jeśli chodzi o wady to zdecydowanie mała wydajność jak za tą cenę, ja stosowałam tylko na jeden paznokieć i co jakiś czas na dwa sąsiadujące z nim paznokcie więc wystarczył na długo ale jeśli ktoś miałby problemy na większej ilości to byłaby to bardzo nieekonomiczna kuracja.

Rewelacja

Moze nie mialam jakiejs zaawansowanej grzybicy ale u duzych palcow u stop paznokcie zaczely mi odchodzic od skory w kacikach, byli to coraz bardziej zaawansowane wiec postanowilam ze musze cos z tym zrobic. Zakupilam wiec to cudo na ebay za 11funtow czyli ok 55zl. Zaczelam codziennie malowac i roznica zaczela byc widoczna golym okiem, paznokiec odzyskal naturalny kolor i jakby spowrotem przyrusl do ciala, jestem zachwycona, uzywalam go ja i moja mama tylko dokupilysmy papierowe pilniczki a nadal mam prawe 3/4 buteleczki. Szczerze polecam :)

Używam tego produktu od: Dłużej niż 3 miesiące

Ostateczny ratunek

Przygoda z grzybicą zaczęła się już rok temu (grzybica paznokci u rąk), oczywiście wiedziałam o istnieniu tego preparatu lecz postanowiłam zapisać się do dermatologa... Podczas długiego oczekiwania na wizytę lekarską przeokropny grzyb robił swoje z moimi paznokciami i wyglądały one okropnie!
Pani niezbyt ogarnięta doktor przypisała mi tabletki, które kosztowały ok 100 zł(!!!) no cóż w nadziei,że mi pomogą kupiłam je i niestety nic mi nie pomogły. Długo zastanawiałam się nad zakupem scholl\'a i żałuję,że go nie kupiłam, ponieważ zdziałał a raczej działa cuda gdyż jestem jeszcze w trakcie używania go.
Moje paznokcie były już w takim stanie gdzie czułam jak mi płytka paznokcia odchodzi :/ Po 3 tygodniach płytki paznokci były bez przebarwień i stały się silniejsze.
Polecam w 100%! warto wydać te 70zł na ten preparat niż 100zł lub więcej na beznadziejne tabletki...

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie w trakcie użytkowania

zadziałał

Z grzybicą paznokcia walczyłam parę lat temu za pomocą bardzo drogich badań i specyfików przepisanych od lekarza. Wyleczyłam. Parę miesięcy temu uderzyłam nogą o stopień schodów i płytka paznokciowa pękła wszerz. Po oględzinach prosty wniosek: nawrót grzybicy osłabił paznokieć. Postanowiłam wypróbować tańszą drogę i zakupić scholla zanim wybiorę się do dermatologa.
Po 5 tyg stwierdzam, że działa. Paznokieć od momentu rozpoczęcia malowania nie "odpada dalej", czyli nie rozwarstwia się. Wyraźnie szybciej rośnie. Wrócił mu też naturalny kolor i twardość.
Oczywiście resztki grzybicy widać, ale paznokieć odrasta całkiem zdrowy co jest najważniejsze.
Polecam, bo wbrew pozorom to naprawdę niewielka cena jak na skuteczny preparat grzybobójczy.