Nantes, Nano Aqua + Therma Liquid, Stymulujący intensywnie nawilżający krem do twarzy na noc

Nocny wypoczynek to idealny moment aby zadbać o piękno i promienny wygląd naszej cery. W tym właśnie czasie skóra posiada ogromną zdolność regeneracji i odbudowy uszkodzonych struktur. Dlatego niezwykle istotnym elementem prawidłowej pielęgnacji jest właściwy dobór kosmetyku, nie tylko w zależności od potrzeb skóry, ale także od pory dnia, w której preparat jest stosowany
Uwzględniając szczególne zdolności odnowy skóry w nocy Nanolaboratory Nantes opracowało wyjątkową recepturę kremu o silnych właściwościach stymulujących ten proces.
Preparat przeznaczony jest do wieczornej pielęgnacji każdego typu cery, a w szczególności suchej i odwodnionej. Starannie wyselekcjonowane substancje aktywne, czerpane z bogactwa natury, w połączeniu z nanotechnologicznie uporządkowanymi cząsteczkami NANOwody Nantes zapewniają intensywne i głębokie nawilżenie, odżywienie oraz regenerację.
Krem stymuluje procesy odnowy skóry, zapobiega jej przedwczesnemu starzeniu się oraz pomaga zwalczyć efekty negatywnego oddziaływania czynników środowiskowych.
Cera staje się doskonale nawilżona, ukojona, jędrna i napięta.
Krem dedykowany osobom w każdym wieku.

na noc
regenerujące, nawilżające
krem
w słoiczku
50 – 100ml

Dobrze nawilża

+ wydajny
+dobrze nawilża
+ sprawdza się pod makijaż
+ konsystencja
+ szybko się wchłania (mam suchą cerę)
+ bardzo delikatny zapach

- w okresie letnim musiałam zmienić na lżejszy krem

Dla mnie bardzo dobry.

Krem ten kupiłam za namową kosmetyczki, do której chodzę. Mam dojrzałą, wrażliwą cerę skłonną do przesuszeń i podrażnień.
Krem poradził sobie z tym świetnie. Poradził sobie z problemem przesuszania, podrażnienia ...Uważam ,że jest to najmocniej nawilżający krem , jaki miałam ,a miałam ich sporo :-)
Używam już 4 lub piątego opakowania i zamówiłam następne.
Dziwi mnie dlaczego te kosmetyki są tak mało popularne. Sa naprawde godne uwagi. Używam calej serii tych kosmetyków i na niczym się nie zawiodłam.

nie sprawdził się

Mimo uwilebienia jakim darzę produkty Nantes, ten krem nie zaspokoił potrzeb mojej skóry. Miałam wcześniej inne produkty tej firmy (seria Clear & Fresh) i stosowałam próbki, które dostawałam od swojej kosmetyczki w zaleznosci od potrzeb w danej chwili. Również ten krem nabyłam za namową kosmetyczki, bo moja skóra bardzo, bardzo chce pić i silnie nawilżające kremy nie wystarczają a skóra wieczorami po umyciu jest ściągnięta.
Ten krem miał być do odwodnionej skóry, miał zapewnić głębokie nawilżenie i odżywienie. Być może tak jest, bo rano moja skóra jest w dobrej formie, ale podczas wieczornej aplikacji mam wrażenei , że wciąż jest go za mało, że ta skóra potrzebuje więcej. Oczywiście, nie chodzi o to, żeby mieć warstwę mazi na twarzy, ale spodziewałam się otulającego ale nie zapychającego filmu i uczucia natychmiastowego ukojenia. Tego mi ten krem nie daje.

Duży minus za opakowanie z kwadratowym wieczkiem. Codzienna walka z zakręceniem słoiczka doprowadza mnie do szału.

Cena w stosunku do efektu - za wysoka. Poza tym przez to, że muszę go dokładać i dokładać - jest mało wydajny.

Plus - za piękny i deliktany NANTESowy zapach. Absolutnie nie uczula i nie podrażnia.