FarmaVita, Life Color Plus (Farba do włosów)

FarmaVita, Life Color Plus (Farba do włosów)

Intensywna, wzbogacona o oleje i wyciągi roślinne nowoczesna farba w postaci gęstego kremu, dostępna w 99 żywych i modnych kolorach. Zapewnia intensywne pokrycie siwych włosów długotrwały efekt. Spełniają oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Wyciągi roślinne i olej słonecznikowy gwarantują włosom dobrą kondycję i zdrowy wygląd.
Zalety koloryzacji Life Color Plus:
-intensywna regeneracja i maksymalna ochrona
-głębokie i trwałe nawilżenie
-zrównoważona formuła: długotrwały kolor i 100% pokrycia siwych włosów.

farby
Trwałość
długotrwałe
fluid / krem

jestem na tak !

Swojego czasu pracowałam na tych farbach w salonie fryzjerskim i bardzo polecam. Po pierwsze piękna gama kolorów, zarówno blondy jak i brązy sa po prostu olśniewające. Po drugie nie niszczy włosów, nawet blondy nakładane z 12% wodą nie wysuszają włosów. Kolor spokojnie wytrzymuje 1,5-2 miesiące. Cena tez nie tragiczna a farba dość wydajna. W sumie nie widzę żadnych minusów farba jak dla mnie jest po prostu dobra.

Używam tego produktu od: ponad roku w pracy
Ilość zużytych opakowań: bardzo dużo

Efekt jak po Koleston!

Na tę farbę natknęłam się całkiem przypadkowo w sklepie z artykułami fryzjerskimi. Pani polecała mi ją uporczywie gdy ja chciałam kupić droższą wellę koleston. I w końcu posłuchałam się jej rad i zakupiłam ową farbę. Dziś cieszę się, że tak zrobiłam :)
Farba ta niczym nie odbiega od droższych profesjonalnych farb.

Zalety:
+piękne kolory (wypróbowałam kilka odcieni brązu)
+ dokładne odwzorowanie na próbniku z efektem na włosach
+włosy wyglądają na zdrowsze (przynajmniej moje, które nigdy nie lubiły maltretowania chemią)
+kolory trwałe (przy codziennym myciu kolor intensywny przez 3 tygodnie, więc jeżeli ktoś myje włosy co 2-gi dzień to ok. 1,5miesiąca myślę że efekt się utrzyma)
+cena
Wady:
-dostępność= w moim mieście tylko w 1 sklepie
-zapach, może mniej chemiczny niż palette ale jednak mi nie przypadł do gustu

Nie wiem jak w przypadku pokrycia włosów siwych , gdyż takowych nie mam, nie mniej jednak uważam że warto wypróbować za tą cenę. Efekt jak po welli a cena o połowę niższa :)