Wardi Shan, Lauro Pigment Eraser ( (Mydło na blizny i przebarwienia do ciała i twarzy)

Witalne substancje zawarte w mydle stymulują krążenie krwi co powoduje przyspieszenie w odbudowie nowych komórek. Likwiduje różnice w przebarwieniu różnych partii twarzy i ciała, np. wokół oczu, pod pachami, na kolanach itp. Idealne do mycia po zabiegach operacyjnych i oparzeniach. Likwiduje plamy i blizny po trądziku. Skóra staje się zdrowsza.
Użycie: twarz namydlić mydłem, masować palcami przez 1 minutę i spłukać wodą. Na ciało stosować przez 2 minuty.
Główne składniki: oliwa z oliwek, pszenica, kiełki pszenicy, rumianek, dynia, propolis, sosna, artemisia, truskawki i minerały

kostka
w kostce
100 – 250ml, 50 - 100ml
Skóra
normalna, sucha
mydła
zapachowa

Bardzo pozytywne zaskoczenie

Kupując to mydło byłam świadoma skrajnych opinii na jego temat i nie nastawiałam się na zbyt wiele, zwłaszcza biorąc pod uwagę intensywność moich przebarwień potrądzikowych. Jednak mydło stopniowo wybiela już od pierwszego użycia, świeże wypryski goją się szybko i bezplamowo. Starsze przebarwienia znikają po ok. 2-3 tygodniach. Myję nim twarz przez ok. 2 minuty, rano i wieczorem. Pomogło również na przebarwienia na plecach i przedramionach. Mimo, że stosuję je często i na duże obszary skóry to starczyło mi na ok. 2,5 miesiąca. Planuję już zakup kolejnego opakowania.

Dobrze oczyszcza :)

Używam tego mydełka dokładnie 4 miesiące w duecie z żelem aloesowym z Gorvity, więc mogę się wypowiedzieć co nieco o rezultatach, a raczej których trochę brak. A mianowicie, używam mydełka 2 razy dziennie. Masuję około minutki. Dobrze oczyszcza skórę, nie jest ściągnięta, czy też przesuszona. Raz zdarzyło mi się, że podczas kąpieli zostawiłam ją na twarzy, a po zdjęciu poczułam lekkie ściągniecie skóry. Samo w sobie mydełko jest fajne, ma super skład, starczy mi na jakiś miesiąc jeszcze i będę musiała poszukać sobie czegoś innego. Ale wracając.... mam przebarwienia po trądziku, nierówny koloryt skóry. Oczekiwałam śpiewów anielskich po wielu pozytywnych recenzjach na blogach, ale niestety się rozczarowałam. Fakt, może troszeczkę rozjaśnił cerę, ale nie jestem z tego efektu jakoś specjalnie zadowolona, tak jak obiecuje producent. Do oczyszczenia twarz-super, natomiast z przebarwieniami u mnie sprawdził się słabo. Cena w mydlarni Franciszka 29 zł. Może skuszę się ponownie na ten produkt, a tym czasem szukam swojego KWC na przebarwienia :)

Świetne.

Kupiłam mydełko po recenzji na jednym z blogów, z nadzieją, że pomoże mi z bliznami po trądziku. Wczoraj kupiłam drugą sztukę:)

Mydełko jest rewelacyjne, przede wszystkim bardzo wydajne - miałam je prawie rok, przy codziennym stosowaniu. Mydło wygładziło moją skórę, rozjaśniło czerwone blizny po wypryskach, mam wrażenie, że zwęża pory. Moja skóra po roku użytkowania naprawdę zmieniła się na lepsze, co zauważyli nawet znajomi:)
Zapach nie należy może do najprzyjemniejszych, ale dla mnie to nie ma znaczenia.

Co więcej, ze dwa razy zdarzyło mi się robić kilkudniową przerwę w użytkowaniu (raczej przypadkową niż celową) i wydawało mi się wówczas, że stan mojej cery w tych przypadkach się pogarszał.
Wiadomo, że na wymierne efekty w kwestii wybielania blizn trzeba cierpliwie poczekać, ale kluczem jest tu systematyczność. Mydło poleciłam koleżance, też jest bardzo zadowolona.

Na opakowaniu napisane jest, że mydło należy zostawić na twarzy przez jedną, dwie minuty - ja staram się przez dwie minuty masować namydloną twarz, bo kiedy zostawiałam je w taki sposób jak maskę i pozwalałam na wyschnięcie mydlin, miałam wrażenie przesuszenia i ściągnięcia skóry.

Podsumowując, na podstawie własnych doświadczeń - polecam.

Używam tego produktu od: Roku
Ilość zużytych opakowań: jedna kostka

U mnie poprawy nie było

Mam przebarwienia posłoneczne na twarzy, głównie w okolicach oczu. To mydło niestety mi z nimi nie pomogło, krótko mówiąc - jak były, tak nadal są.

Mydło jest bardzo drogie - 29 zł. Za taką cenę oczekiwałam czegoś więcej.

Do tego pani w mydlarni bardzo usilnie namawiała mnie na zakupy za 50 zł, tak abym dostała kartę stałego klienta. Niestety uległam i do tej pory jestem na siebie zła. Maseczka z glinki też jest do niczego. Nie wiem czy akurat trafiłam na taką panią nagabywaczkę, czy cała sieć ma taką politykę sprzedaży, ale na wszelki wypadek lepiej wchodzić do ich sklepu z asertywnym nastawieniem.

stan skóry poprawił się w miesiąc, super!

Mydło kupiłam, kiedy przebarwienia na mojej twarzy były bardzo widoczne, a bez makijażu nie śmiałam wyjść z domu. Po 2 miesiącu stosowania 2 razy dziennie widzę ogromną różnicę! Wszystkie suche skórki zeszły już w pierwszym tygodniu (twarz delikatnie się łuszczyła), skóra powoli odzyskuje piękny koloryt bez uciążliwych plam. Buzia pełna blasku, gładziutka w dotyku. O dziwo pryszcze, które wyskakiwały mi sporadycznie na twarzy i dekolcie, nie wyskakują. U mnie mydełko zadziałało super, na pewno kupię ponownie.

Ilość zużytych opakowań: 1/2 całego

bardzo dobre naturalne mydełko

Walka z moimi przebarwieniami trwa nieprzerwanie od lat. Od jakiegoś czasu zaczęłam stosować naturalne specyfiki. Na blogach natrafiłam na to mydełko i czym prędzej je zakupiłam. Oczywiście podchodziłam do jego działania z pewną rezerwą, no bo jak to mydło ma zwalczać przebarwienia i to hormonalne. No ale próbuję już wszystkiego.
Po 2-ch miesiącach stosowania mogę kilka słów o nim powiedzieć:
- dobrze oczyszcza
- nie podrażnia
- uelastycznia skórę - stoowałam kilka razy na brzuch po porodzie
- lekko wygładza
- jest wydajne - jestem w połowie pierwszej kostki
- pachnie neutralnie - dużo łagodniej niż aleppo
- w towarzystwie toniku z kwasem migdałowym i olejku z róży piżmowej naprawdę rozjaśnia przebarwienia - co prawda bez spektakularnych efektów, ale różnice są wyraźnie dostrzegalne.
Aby przyniosło efekt należy stosować jego wg instrukcji na opakowaniu, tak, żeby mydełko miało szansę zadziałać.
Nie wiem jednak, czy je jeszcze kupię. Mydełko starczy mi jeszcze na jakieś 2 miesiące, więc liczę, że jeszcze podziała na moje przebarwienia. potem będzie zima, więc przyjdzie czas na bardziej drastyczne metody usuwania przebarwień. Nie ukrywam też, że przyjemniej do twarzy używa mi się mydełka aleppo, a przyjemność stosowania jest dla mnie bardzo ważna.
Tak naprawdę mam nadzieję, że nie będę musiała już do niego wracać - chyba, że profilaktycznie :-)

Używam tego produktu od: 2-ch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: w połowie pierwszej kostki

świetnie oczyszcza!

Ja również kupiłam to mydełko w Mydlarni św. Franciszka, moje było jednak w innym opakowaniu i po namydleniu robi się raczej kremowo-beżowe niż ciemnobrązowe.. być może to inna wersja i różnią się delikatnie składem.

Posiadam różne przebarwienia na twarzy: delikatne, drobne, ciemne piegi, które akurat lubię, ale także plamki na prawym policzku, które mam od dawna i nawet nie wiem skąd się wzięły. Miałam nadzieję, że mydełko pomoże mi je zwalczyć, niestety tylko delikatnie je rozjaśniło (póki co)

Daję jednak wysoką ocenę za oczyszczanie. Używam go raz lub dwa razy dziennie do zmywania podkładu i zanieczyszczeń z twarzy i w tej roli sprawdza się znakomicie. Skóra po umyciu jest gładsza, dzięki zawartości naturalnych drobinek złuszczających (kiełków pszenicy), które są na tyle delikatne, że mydełko można stosować w ten sposób codziennie - nie namydlam go w dłoniach, tylko pocieram kostką zwilżoną twarz i masuję chwilę. Lubię uczucie napiętej i czystej skóry po spłukaniu i osuszeniu twarzy, jednak absolutnie nie wysuszonej. Zazwyczaj jednak od razu nakładam krem lub inny kosmetyk.

Cena jest dość wysoka (29 zł), ale jak na naturalne mydło przeciętna, do tego jest superwydajne.

Dobre mydło, ale wiekszych przebarwień nie rozjasnia

Mydło kupiłam będąc u rodziny w Polsce w Mydlarni u Franciszka. W zeszłym roku to była nowość, od niedawana sprzedają produkty dr Wardi Shan, przedtem kupowałam niektóre kosmetyki tej firmy w internecie.
Mydło pod wpływem wody robi sie ciemno brązowe, ma drobinki złuszczajace, co przy silniejszym traciu zastepuje peeling do twarzy. Do zwykłego mycia twarzy zmydłam w dłoniach i kremową pianke nakładam na twarz. Na opakowaniu napisano, aby dłużej potrzymac mydło i masować skóre i tak generalnie robię. Po kilku miesiącach stosowania nie mogę stwierdzić, że mydło usunęło bądź rozjaśniło przebarwienia. Skóra jest oczyszczona i nawilżona.
To chyba olej z kiełków pszenicy ma działanie rozjasniające przebarwienia, stąd występuje w tym mydle. Może w połączeniu tego mydł a zpielegnacja czystym olejkiem z pszenicy efekt byłby bardziej widoczny.
Mydło jest bardzo wydajne, mam je z 8 miesięcy, uzywam tylko do twarzy.