NYX Professional Makeup, Can't Stop Won't Stop, Contour Concealer (Korektor do konturowania wodoodporny)

Pojemność 3,5 ml

Ukrywaj niedoskonałości cery i podkreślaj to z czego jesteś najbardziej dumna za pomocą tylko jednego produktu.
Poznaj nasz nowy korektor do konturowania Can’t Stop Won’t Stop. Tak, tak – jego intensywnie napigmentowana, wodoodporna formuła w płynie pozwala zredukować widoczność drobnych zmian i jednocześnie konturować twarz, by podkreślić jej rysy.
Dzięki Can’t Stop Won’t Stop możesz także z łatwością rozświetlić cerę, a lekka, kremowa konsystencja rozprowadza się gładko po skórze, oferując jej matowy finisz i pełne krycie.
Formuła multifunkcyjnego korektora do konturowania gwarantuje efekt trwały nawet do 24H.

kryjące

U mnie się sprawdza

W sumie kupiłam go bo strasznie mi wpadł w oko i też myślałam że aplikacja jego będzie super i nie pomyliłam się szybka aplikacja
Super kremową konsystencja która uwielbiam
Używam go pod oczy wiadomo że korektor pod oczy to podstawa i świetnie sobie z tym radzi ale kupiłam go głównie do konturowania twarzy gdyż takie kremowe korektory sprawdzają się świetnie i nie pomyliłam się rozprowadza się świetnie
Nie zostawia dziwnych plam na twarzy i co ważne nie wysusza skóry
Pomimo swojej konsystencji jest dosyć wydajny
I adekwatny swojej ceny
Z trwałością w sumie jest różnie dlatego tu mały minus raz utrzymuję się a niekiedy w trudniejszych warunkach niestety nie daje rady
Ale pomimo tego myślę że można go polecić
Pigmentacja tego produktu też jest w punkt!

Bardzo dobre krycie i trwałośc

Korektor zakupiłam ze względu na dobre opinie i nie zwiodłam się. Bardzo dobrze kryje i maskuje wszelkie niedoskonałości, także sińce pod oczami. Długo utrzymuje się na twarzy bez żadnych poprawek. Nie zbiera się, nie zapycha porów, nie wysusza. Doskonale sprawdza się też przy konturowaniu twarzy. Łatwo się go nakłada, ma fajną konsystencję. Wystarczy niewielka ilość aby zakryć niedoskonałości, dzięki czemu korektor jest bardzo wydajny. Zdecydowanie polecam

Jeden z ulubionych

Charakteryzuję się dużymi sińcami pod oczami dlatego korektor to dla mnie podstawa. Mam kilka swoich ulubieńców, ten jest jednym z nich!
Bardzo dobrze maskuje zasinienia, łatwy w nakładaniu. Uważam, że jest warty swojej ceny. Co ważne nie zbiera mi się pod oczami. Nie wytrzymuje niestety całego dnia, ale jak na moje sińce i tak jest trwały :)

Wspaniałe krycie i świeży wygląd zapewniony.

Seria kosmetyków Can't Stop Won't Stopv od Nyx'a zaintrygowała mnie od razu, gdy weszła na rynek. W końcu obietnica takiej gamy kolorystycznej, w której każdy jest w stanie znaleźć odcień odpowiedni dla siebie i to za całkiem niezłe pieniądze, brzmi naprawdę nieźle. Najciekawszy wydał mi się podkład i właśnie korektor, który poszedł na pierwszy ogień.

Produkt znajduje się w plastikowym, podłużnym opakowaniu. Jest ono głównie przeźroczyste, z czarnymi elementami, takimi jak zakrętka, nazwa firmy czy właściwości kosmetyku. Aplikator w formie kopytka wyprofilowanego w taki sposób, żeby wygodnie nakładało się kosmetyk nawet w strefie pod oczami i w załamaniach na skórze. Sam korektor ma idealną konsystencję, dosyć rzadką, więc na skórze wypada lekko i nie obciąża. Mój kolor to Light Ivory.

Przeznaczeniem tego produktu, wedle zaleceń producenta, jest konturowanie twarzy, jednak ja używam go głównie pod oczy, na niedoskonałości czy zasinienia czasem zdarzy mi się zaaplikować go do rozjaśnienia buzi, głównie w jej centralnej części, czyli na nosie, czole i brodzie. Jeśli chodzi o poziom krycia, to tutaj nie mam mu absolutnie nic do zarzucenia, jest to zdecydowanie najbardziej napigmentowany kosmetyk tego typu, jakim przyszło mi się malować. Mam dosyć spore zasinienia na skórze pod oczami, z którymi żaden produkt nie radzi sobie za dobrze. Ta propozycja od Nyx'a stała się dla mnie wybawieniem, gdyż spokojnie mogę się cieszyć mocnym, a jednocześnie ładnie i całkiem naturalnie wyglądającym zakryciem moich niedoskonałości w tej strefie. Trzeba jednak uważać na ilość - już niewielka dawka tego korektora starczy, by zakryć to, co potrzeba i nie wyglądać przy tym ciężko ani nie postarzyć się makijażem.

Kosmetyk ten nakładam też na różnego rodzaju niedoskonałości, głownie na zaczerwienienia na brodzie i w skrzydełkach nosa, ale także na bliznę na nosie. Tutaj produkt nie radzi sobie tak dobrze i sprawdza się gorzej niż w sferze pod oczami. Owszem, w momencie nakładania korektora i przez kilka pierwszych godzin krycie jest utrzymane, ale nawet mimo dokładnego przypudrowania skóry i jej nieodtykania w ciągu dnia potrafi się ścierać a zaczerwienienia z powrotem są widoczne. Zaczęłam więc stosować baking, żeby przedłużyć jego trwałość w tych miejscach. Owszem, jest to skuteczne działanie, ale w efekcie mam solidną ilość pudru na prawie całej buzi i wyglądam bardzo matowo, a taki efekt na mojej suchej skórze ze skłonnością do powstawania suchych skórek nawet przy odpowiedniej pielęgnacji, nie wygląda zbyt korzystnie i świeżo, a nawet dodaje lat.

Mimo to nie zamierzam z niego rezygnować, stał się to mój pierwszy wybór, gdy podczas wykonywania makijażu przychodzi czas na korektor. Stał się moim codziennym ulubieńcem ze względu na krycie, którego na takim poziomie poszukiwałam dosyć długo oraz na to, jak lekko wygląda na buzi nawet pomimo faktu, że ma to być produkt o matowym wykończeniu. Serdecznie polecam.

Najlepszy korektor

Do tej pory nie miałam lepszego korektora niż ten. Doskonale kryje niedoskonałości i cienie pod oczami. Nie wiem jak cenowo (dostałam produkt w prezencie) , ale wart jest każdej złotówki!

ulubieniec ^-^

na ogół słyszałam o nim sporo dobrych opinii, ale i tak nie byłam do niego do końca przekonana, mimo to zaryzykowałam i pokochałam go o pierwszego użycia! znalazłam swój, jaśniutki kolorek, a do tego całkiem niezłe krycie, które można na spokojnie budować, utrzymuje się bez zarzutów przez większość dnia, nie wysusza, ani nie tworzy skorupy czy ciasta po przypudrowaniu

Korektor o bardzo dobrym kryciu i intensywnej pigmentacji - nie mogę wyjść z podziwu brawo NYX!

Korektor zakupiłam w duecie z podkładem z tej samej serii.
Po nałożeniu pierwszej warstwy pod okiem przeżyłam szok - pierwsza warstwa zakryła mi aż 90% cieni! ! ! tego nie zdziałał żaden poprzedni korektor, a trochę ich już było...

To prawdziwe odkrycie - produkt ma bardzo dobre krycie! Nie trzeba nakładać drugiej warstwy na moje ciemne cienie pod okiem!
Bardzo dobrze napigmentowany i trwały - utrzymuje się pod oczami do 8-9 godzin po wcześniejszym przypudrowaniu, co jest dla mnie w zupełności zadowalające.
Korektor nie wysusza i nie wchodzi w zmarszczki - ma lekką, kremowo -jedwabistą konsystencję.

Poprzez swoją dobrą pigmentację i krycie jest również produktem trwałym wystarczy jedno pociągnięcie.
Dobrze ukrywa wszelkie niedoskonałości

polecam!

Jestem na tak

Używam tego korektora jedynie pod oczy, ale muszę powiedzieć, że pozytywnie mnie zaskoczył. Kolor korektora jest dobrany idealnie pod podkład z tej samej serii (również bardzo dobrze "dogaduje się" się z nim), nie oksyduje i ma matowe wykończenie (używam koloru Pale i korektor jest odrobinę jaśniejszy od podkładu, za co wielki plus). Krycie ma dobre, ale nie jest w stanie zakryć w 100% moich mocnych cieni pod oczami, ale jestem w stanie mu to wybaczyć, gdyż różnica i tak jest zauważalna. Nałożony cienką warstwą i utrwalony lekko rozświetlającym pudrem pod oczy wygląda przepięknie, nie wchodzi w zmarszczki (należy mu się za to medal, gdyż każdy korektor, którego używałam robił to), nie ciastkuje się i "płaczące" oczy nie są mu w stanie zaszkodzić. Po kilku godzinach noszenia (5-6h) może wyglądać delikatnie sucho, ale nie ma tragedii. Nie zauważyłam, żeby mnie wysypywał i przesuszał skórę pod oczami.

Super produkt dla wybrednej skóry

Jako posiadaczka mieszanej cery z tendencją do malutkich krostek (Malassezia) produkt fajnie się sprawdza. Długo trzyma się na twarzy, daje fajny matowy efekt. Średnio kryje niedoskonałości. Jedyny minus jak dla mnie to rolowanie się produktu i ścieranie przy nałożeniu więcej niż jednej warstwy. Poza tym, wszystko gra :)

Podoba mi się

Kryje mocno, ale zbytnio nie wysusza, ładnie się wpasowuje w podkłady z tej samej serii, bo jest delikatnie jaśniejszy, nie kruszy się. Jak na razie mój ulubiony korektor

Można znaleźć lepsze w niższej cenie

Miałam wysokie oczekiwania wobec tego korektora ze względu na duża ilość poleceń na YouTube. Niestety korektor nie sprawdził się pod oczami - wysuszył skórę, był trochę za ciężki. Nie łączył się dobrze z podkładem z tej samej serii, robił plamy, wałkował się, odklejał się od twarzy. Nie współgra także z wcześniej położona i sprawdzona pielęgnacja. Ma tendencje do rolowania. Stosowany na niedoskonałości w miarę daje radę, chociaż szału nie robi. Myśle, ze za tę samą cenę można kupić 2-3 sztuki tańszych i lepszych korektorów. Jako osoba ze skóra wrażliwa, odradzam tego korektora. Może na innym typie cery lepiej się sprawdza.

Cudo!

Jestem zakochana w kryciu i konsystencji tego korektora. Trwałość również mnie nie zawiodła. Sprawdza się nawet jako baza pod cienie do powiek. Zgodnie z obietnicami producenta można zakryć wiele niedoskonałości. W dodatku występuje naprawdę dobry wybór odcieni