NYX Professional Makeup, Can't Stop Won't Stop, Contour Concealer (Korektor do konturowania wodoodporny)

E-Glamour.pl
Średnia ocena: 4.89/5

Pojemność 3,5 ml

Ukrywaj niedoskonałości cery i podkreślaj to z czego jesteś najbardziej dumna za pomocą tylko jednego produktu.
Poznaj nasz nowy korektor do konturowania Can’t Stop Won’t Stop. Tak, tak – jego intensywnie napigmentowana, wodoodporna formuła w płynie pozwala zredukować widoczność drobnych zmian i jednocześnie konturować twarz, by podkreślić jej rysy.
Dzięki Can’t Stop Won’t Stop możesz także z łatwością rozświetlić cerę, a lekka, kremowa konsystencja rozprowadza się gładko po skórze, oferując jej matowy finisz i pełne krycie.
Formuła multifunkcyjnego korektora do konturowania gwarantuje efekt trwały nawet do 24H.

do twarzy, pod oczy
kryjące
w pędzelku / w aplikatorze

Naprawdę przyzwoity

Duża gama kolorów pomogła w wyborze odpowiedniego dla mnie koloru. Korektor ma całkiem przyjemne krycie. Aby ładnie go rozblendować, potrzeba zaaplikować jego większą ilość niż pojedyncze kropeczki.
Trochę wchodzi w załamania, ale nie bardziej, niż większość znanych mi korektorów. Radzi sobie z wilgocią, nie rozpływa się przy łzawieniu oczu - jest naprawdę ok.
Aplikator jest długi, ale całkiem wąski. Można wykonać nim bardziej precyzyjne ruchy.

Trzeba go okiełznać i będzie jak ta lala

Widzę skrajne opinie na temat tego korektora i wykminiłam ostatnio dlaczego, bo sama miałam z nim różne perypetie.
Otóż tego kosmetyku trzeba nałożyć trochę więcej, a najlepiej słynny, dość szeroki, ciągnący się przez całe oko "trójkąt" - nawet nie musi to być gruba warstwa, ale takie umiejscowienie kosmetyku bardzo ułatwi sprawę. Dlaczego? Dlatego, że nałożony w małej ilości(typu kropeczki, czy dwie kreseczki w wewnętrznym i zewnętrznym kąciku) fatalnie się blenduje. Wszystko dlatego, że ma bardzo matową, niezwykle szybko zastygającą formułę i mała, źle w tym przypadku umiejscowiona ilość nie wtopi się ładnie w resztę makijażu, a stworzy okropne smugi(i to nie byle jakie, bo takie po których naprawdę konieczne będzie wręcz zmycie całości).
A jak już dobrze go zaaplikujemy i wklepieny gąbką to - moi drodzy - mamy Double Wear'a w wersji korektora. Jest przebajecznie trwały, ma średnie, ale solidne krycie(z budowaniem go radziłabym robić to szybko i tylko tam, gdzie jest to niezbędne) i wygląda po prostu niesamowicie dobrze. Cały dzień. Nawet jak mamy skłonności do gromadzenia się jakichś niespodzianek w kącikach oczu.
Ważne, żeby zadbać o odpowiednie nawilżenie - w mojej ocenie sam kosmetyk nie wysusza, ale z racji swojego wykończenia może sam w sobie wyglądać sucho bez odpowiedniej bazy.
Odpowiednio przypudrowany nie zbiera się w zmarszczkach.
Gama odcieni jest rewelacyjna i duża, naprawdę myślę, że większość osób znajdzie kolor dla siebie. Trochę oksydują i warto mieć to na uwadze przy wyborze.
Ogólnie: z pewną dozą cierpliwości bardzo polecam. Jakościowo to jest jakaś magia i w mojej ocenie przebija trwałością nawet korektor od Tarte.

Rewelacyjny! nic nie spływa

omg ten korektor to strzał w dziesiatke.
Uwielbiam go.
Dlaczego?
Przede wszystkim za to że :
+ cudowne krycie wszelkich niedoskonałości
+nie spływa pod wpływem wysokiej temp, czy deszczu
+ spora gama odcieni do wyboru
+ długotrwałę krycie
+ cena odpowiednia do wysokiej jakości

Jeden z moich ulubionych korektorów

➖ Lekka i przyjemna konsystencja.
➖ Produkt świetnie radzi sobie z wszelkimi niedoskonałościami. Bardzo dobrze kryje i nie zapycha.
➖ Jest bardzo trwały! Nie ściera się, ani nie „ciastkuje”, co często się zdarza przy innych produktach.
➖ Ogromna gama kolorystyczna! Dzięki temu produkt również idealnie nadaje się do konturowania na mokro. :) Mało tego, mam bardzo jasną karnację i w tym przypadku nie mam problemu z wyborem idealnego odcienia, także na 100% każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. :)

➖ Jedyny minus to wydajność. Moim zdaniem produkt nie wystarcza na długo. Na szczęście nie jest drogi! Jak za tę cenę spełnia swoje zadanie i przebija niejeden droższy produkt. Polecam!

bardzo fajny

Korektor kupiłam przez internet wybierając kolor w ciemno. Nie widziałam wcześniej na żywo gamy kolorystycznej bo w okolicznych drogeriach nie ma szafy tej marki. Niestety nie trafiłam w 100% z kolorem (odcień trochę za żółty - przynajmniej pod oczy -kupiłam odcień Natural).
Bardzo fajny, delikatnie spłaszczony aplikartor - przyjemny w użytkowaniu.
Korektor używałam głownie pod oczy i sprawdzał się naprawdę bardzo dobrze. Ukrywał cienie, nie wchodził w załamania, nie wysuszał, całkiem dobrze się blendował. Bedę musiała wypróbować też w innym odcieniu - mniej żółtym - myślę, że wtedy będę z niego jeszcze bardziej zadowolona

Całkiem całkiem

Wybrałam ten korektor, ponieważ lubię szerokie pole zastosowania w kosmetykach do makijażu.
Produkt zakupiłam w cenie ok 25 zł na promocji w drogerii.
Posiada estetyczne opakowanie i bardzo wygodny lekko spłaszczony aplikator.
Wybrałam kolor najjaśniejszy, aby jak najbardziej podbić efekt konturowania.
W tej dziedzinie sprawdza się on naprawdę dobrze . Jedyny minus to dość ciężko się go blenduje, ale efekt jest zadowalający.
Korektor jednak nie sprawdził mi się w stosowaniu na nosie i pod oczami- bardzo się ważył, po krótkim czasie ścierał się oraz podkreślał zmarszczki pod oczami.
Oceniam go pozytywnie, ale głównie w roli do konturowania twarzy.

Mocno kryjący, a niezapychający!

Za każdym razem kiedy sięgam po nowy produkt od NYX jestem zadowolona, aż sama się sobie dziwię że robię to tak rzadko. Mam dość jasną cerę z wieloma przebarwieniami i bliznami potrądzikowymi. Wymagam od korektora sporego krycia, bez zbrylania się i powodowania efektu maski. Can't Stop Won't Stop całkowicie złączył w sobie te cechy. Skusiłam się na kolor Alabaster, który mimo bardzo jasnego odcienia ładnie stapiał się z podkładem, fajnie maskował też cienie pod oczami. Pomimo sugerowanego zastosowania korektora do konturowania sprawdził mi się świetnie w codziennym użytkowaniu i chętnie sięgnę po następne opakowanie.

Uwielbiam!

▪️Korektor posiada przyjemną kremową konsystencję oraz wodoodporną formułę
▪️Oferuje pełne krycie oraz matowy finisz
▪️Jest długotrwały
▪️Nie wysusza oraz nie wchodzi w zmarszczki mimiczne
▪️Sama aplikacja jest bardzo przyjemna ponieważ dzięki swojej lekkiej konsystencji produkt jest wcale nie wyczuwalny na twarzy
▪️Dostępna jest szeroka gama kolorystyczna dlatego korektora możemy także używać do konturowania na mokro

Faworyt

Kupiłąm go na promce w Hebe i po tygodniu zużyłam(nakładam dużo korektora pod podkład).Zakrywa cienie pod oczami, krostki, wszystko. Jest super. Mam go w zapasie w kilku najjaśniejszych odcieniach.

Łapka w górę

Mam sporo korektorów, a ten przez przypadek kupiłam w niezbyt pasującej tonacji, więc nie używam go za często, ale w ostatecznej ocenie wypada ok.

+ Estetyczne opakowanie. Nic się nie wylewa
+ Bardzo dużo odcieni i tonacji do wyboru
+ Przyjemna konsystencja
+ Dobre krycie
+ Utrzymuje się bez problemu

- Czasem podkreśla zmarszczki mimiczne i delikatnie wchodzi w załamania

Korektor Nyx

Wart swojej ceny , najlepszy jaki miałam , napewno z niego nie zrezygnuje .. przykrywam nim cienie pod oczami świetnie sobie z tym radzi .. ma super konsystencję

Mało trwały

Pozwala uzyskać nie najgorsze krycie, ale niestety nie ukrywa niedoskonałości na długo. Ponieważ trudno jest w drugiej połowie dnia, w warunkach niedomowych, poprawiać raz już utrwalony pudrem makijaż, ta wada sprawia, że do niego nie powrócę.