Luksja, Care Pro, Nourish, Mleczko pod prysznic z olejem z pestek dyni

Luksja, Care Pro, Nourish, Mleczko pod prysznic z olejem z pestek dyni

Właściwości nawilżające produktu zostały potwierdzone w badaniach laboratoryjnych. Olej z pestek dyni wykazuje właściwości nawilżające, natłuszczające i wygładzające, ma unikalny i niezwykle wartościowy skład - dostarcza niezbędnych kwasów tłuszczowych, minerałów i witamin. Testowane dermatologicznie.

zapachowa
w butelce
w płynie
>250ml

Najlepsze z tej serii

Ostatnio nie mogę nigdzie znaleźć tego konkretnego mleczka, ponieważ było świetne i bardzo pragnę do niego powrócić. Zapach był cudowny, mydlany, może troszkę przypominał kosmetyki dla dzieci. Konsystencja dość wodnista, ale już niewielka ilość produktu dawała ogrom piany. Nie wysuszał ani nie podrażniał skóry. Jak dla mnie idealny kosmetyk na jesienne dni.

Przyjemne mleczko pod prysznic

Produkt zakupiony w markecie, zamknięte w białej butli mleczko ma przyjemną konsystencję subtelny zapach dobrze się pieni wspaniałe myje nawilża skóra pozostawiając ją miękką miłą w dotyku polecam

Mleczko z olejem z pestek dynii

Mleczko pod prysznic z olejem z pestek dyni od marki Luksja to kosmetyk zamknięty w dużą, bo aż 500 ml butelkę, nie za twardą, którą można powgniatać a i tak się nie zniekształci. Opakowanie to ciemna, ale biała butelka z przyjemną dla oka grafiką, która nie jest nachalna, z czasem zmieniała swój wygląd i myślę, że teraz wygląda najlepiej, z zamknięciem na klik, bardzo ułatwia otwieranie jak i zamykanie.
Samo mleczko ma białą, kremową, rzadką konsystencję więc trzeba uważać, aby nie wylało nam się go za dużo.
Zapach przyjemny, delikatny, nie nachalny. Przyjemnie otula swą wonią skórę.
Mleczko od Luksji to kosmetyk, który posiada składniki balsamu do ciała o właściwościach pielęgnacyjnych. Kosmetyk zawiera olej z pestek dyni, dzięki czemu możemy cieszyć się skórą nawilżoną, odpowiednio wygładzoną a dodatkowo natłuszcza.
Skóra po kąpieli rzeczywiście jest gładka, miękka w dotyku i dobrze oczyszczona. Mleczko nie wysusza, dobrze rozprowadza się na skórze.
Skóra nie wymaga dodatkowego nawilżenia po kąpieli. Ale ja lubię dać swojej skórze odrobinę luksusu w postaci balsamu, więc korzystam z niego.
Mleczko to produkt wydajny, dzięki czemu spokojnie wystarczy nam na wiele kąpieli. Dodatkowy plus za skład.
Co do dostępności to mogłaby być lepsza.

Jak mleko

Mleczko pod prysznic ma rzeczywiście mleczną formułę, która pielęgnuje ciało podczas kąpieli. Zawiera olej z pestek dyni. Mleczko doskonale nawilża i natłuszcza skórę. Pięknie pachnie subtelnymi nutami. Nie wysusza i nie podrażnia skóry.

Oczyszcza skórę i nawilża

Luksja, Care Pro , Nourish to przykład produktu, który nie tylko skutecznie usuwa wszelkie zanieczyszczenia ,ale również nawilża skórę już w trakcie kąpieli .

Produkt o gęstej, śnieżnobiałej ,kremowej konsystencji w formie mleczka idealnie rozprowadza się na skórze, otulając ją świeżym i przyjemnym zapachem.

Po kąpieli skóra jest nie tylko dobrze oczyszczona że wszelkich zanieczyszczeń, ale również doskonale nawilżona, wygładzona i natłuszczona ,a to za sprawą oleju z pestek dyni będącego jednym ze składników.

Nawilżenie jest intensywnie i nie wymaga już stosowania odrębnych balsamów.
To przykład produktu, który jest ucztą dla ciała i dla zmysłów.

Odkrycie

Zachwycający kremowy żel pod prysznic. Skóra jest nawilżona, wcześniej miałam problem z przesuszeniami. Bardzo wydajny produkt, niewielka ilość nałożona na gąbkę wystarcza na kąpiel. Bardzo delikatny zapach co dla mnie jako alergika jest priorytetem, Dodatkowo niska cena sprawia że z przyjemnością sięgnę po ten produkt ponownie.

bardzo bardzo dobry

Uwielbiam! Niska cena, ładnie się pieni, świetnie pachnie a do tego NAWILŻA! Do tej pory robiły to u mnie tylko drogie żele z Dove, a ten im totalnie dorównuje! Bardzo polecam :)

Jak na żel pod prysznic, fajnie nawilża

Żel ma bardzo przyjemny delikatny zapach. Prysznic z nim to sama przyjemność. Kupiłam z czystej ciekawości a takie miłe zaskoczenie. Naprawdę nawilża! Cena w stosunku do pojemności jest niska.
Opakowanie poręczne.
Jeden z lepszych żeli pod prysznic, w rywalizacji daleko z tyłu pozostawia le petit marseillais.

Bardzo lubię

Kremowa konsystencja, dobrej jakości mleczko. Bardzo ładnie pachnie. Pozostawia na skórze przyjemną warstwę, bardzo dobrze nawilża i skóra wygląda po nim zdrowo. W przystępnej cenie. Opakowanie bardzo wygodne, szczelne.

Zdecydowanie tak!

Bardzo dobry produkt,który nie tylko myje i oczyszcza skórę,ale też ją nawilża.Mleczko nie podrażnia skóry i nie powoduje zaczerwień.Po jego użyciu nie trzeba nakładać na ciało balsamu.Gdy umyję nim ciało,skóra jest miękka i delikatna w dotyku.

Dobry!

Bardzo dobry żel pod prysznic marki Luksja.
Często do trafienia w super cenie za dużą pojemność.
Żel ma same zalety:
+bogata formuła
+wydajny

Polecam!

Geniusz

Cała rodzina Care Pro jest genialna.
Żele są taniutkie, łatwo dostępne.
Pięknie pachną, nie tylko nie wysuszają, ale wręcz pielęgnują skórę podczas mycia.
Kremowa, gęsta piana daje poczucie odprężenia. Kupuję nałogowo :)