Miss Sporty, Lipliner Pencil (konturówka do ust)

Miss Sporty, Lipliner Pencil (konturówka do ust)

Pojemność 1 szt

Opis: miękka kredka do nadania pożądanego kształtu ustom, o szerokiej gamie kolorystycznej.

Mam mieszane uczucia

Posiadam odcień 011 - Coffee. Kolor wiadomo - kwestia gustu. Dla mnie trochę za ciemna, lepiej czuję się w jasnych odcieniach, ale mimo to czasami jej używam. Konturówka ma dobrą pigmentację. Nie jest zbytnio miękka ani kremowa (raczej trochę tępa i sucha). Ale za to, dzięki temu, trwałość jest na dość dobrym poziomie. Dobrze również się ją temperuje. Myślę, że trochę wysusza usta, a "noszenie" jej na suchych ustach nie jest komfortowe. Mam uczucie, że moje usta potrzebują nawilżenia. Wchodzi w "załamania", zatem nie wygląda z bliska aż tak estetycznie, jak bym chciała. Ale coś za coś - kremowe kredki wyglądają ładniej, ale zazwyczaj są mniej trwałe. Jako samo obrysowanie ust - jest okej. Formuła sprawia, że kredka jest wydajna.

Badziew

Kolor mega mi sie spodobal w sklepie, za to w domu na ustach zobaczylam rozowa babcina szminke z swiecacymi drobinkami. Nie jest trwala i na ustach wyglada koszmarnie.

Bardzo fajna i niedroga:)

Konturówkę do ust Lipliner Pencil od Miss Sporty zakupiłam w Rossmanie. Bardzo ułatwiła mi codzienny makijaż ust. Ma fajny miękki rysik, dzięki czemu łatwo rozprowadza się ją na ustach. Kontur jest bardo fajny i długo utrzymuje się na ustach. Dzięki fajnemu konturowi łatwo idzie wypełnić usta kolorem.Konturówka jest wydajna, ma bardzo fajną gamę kolorów i przede wszystkim jest tania. Polecam.

Codzienny rytuał

Nie wyobrażam sobie dnia bez tej kredki. Posiadam 3 odcienie w kolorze nude i brązu. Uwielbiam je za wszystko.. Jest bardzo wydajna, długo utrzymuje się na ustach, łatwo się nią aplikuje, jest tania. Czego chcieć więcej od produktu. Duże love

Są lepsze kredki niż ta

Posiadam odcień nr 007 - niby nudziak ale mocno wpadający w brąz. Kredka jest dość sucha i mocno wyczuwalna na ustach. Ma trochę tępą konsystencję, nie jest jakoś bardzo twarda, ale aplikacja nią też nie należy do najdelikatniejszych. Najlepiej sprawdza się do tego do czego jest stworzona - obrysowywania ust. Jest tam całkiem trwała, ale jako wypełnienie jest fatalna. Przede wszystkim jest bardzo sucha i nie komfortowa. Zjada się od wewnętrznej strony dość szybko, ale kontur pozostaje. Odcień który wybrałam jako kontur jest ok, ale usta w całości nią pokryte wyglądają brudno.

Zdecydowanie nie

Używam różnych konturówek i po tę z miss sporty sięgnęłam ponieważ bardzo lubię ich matową pomadkę i chciałam mieć pod kolor konturówkę żeby prezentowała się jeszcze lepiej... błąd. Konturówka jest bardzo twarda (może trafiłam na słabszy egzemplarz bo przedmówczynie mówią zupełnie co innego), podczas malowania mam wrażenie, że używam zwykłej kredki do kolorowania a nie produktu do makijażu. Jak już uda się z niej coś wykrzesać okazuje się, że jest tak sucha, że błyskawicznie kruszy się co w przypadku konturówek nigdy mi się nie zdarzyło. Jest nietrwała i nieestetycznie wygląda. Nie polecam.

Fajna

Konturówka ma ładne kolory. Jest miękka, dobrze się rozprowadza. Ładnie wygląda na ustach. Jest średnio trwała. Przez to, że trzeba ją temperować zużywane jest dużo produktu i nie jest zbyt wydajna.

Jest w porządku

Posiadam konturówkę o kolorze Coffee (011). Zdecydowałam się na nią podczas jednej z wyprzedaży, ponieważ w drogeryjnym świetle wyglądała na bardziej zbliżoną do odcienia Toffee, który od dłuższego czasu jest na mojej liście, a niestety już go nie było. Coffee to dosyć ciepły, naturalny brąz, jednak nie do końca komfortowo się w nim czuję. Myślę jednak, że dla fanek nieco wyrazistszych odcieni nude może okazać się ciekawym odkryciem. Muszę jednak przyznać, że kredka ma imponującą pigmentację, dobrą trwałość, przyjemnie się ją aplikuje. Ciężko ocenić mi jej wydajność, bo sięgam po nią sporadycznie, ale raczej jest zadowalająca, nie odbiega od normy. Mimo, że kredkę mam już stosunkowo długo, napisy jedynie nieznacznie starły się przez noszenie jej w kosmetyczce. Być może zdecyduję się jeszcze na jakiś inny odcień, bo jak na tą kategorię cenową jest całkiem dobra.

Nie najlepsza

Posiadam ją w kolorze winę
Konturówka ma odpowiednią twardosc- nie za miękka nie za twarda. Dość łatwo rozprowadza się na ustach i długo utrzymuje. Cena również jest w porządku. Jedyną wadą, lecz jak dla mnie wiele znaczącą, jest to że strasznie wysusza usta, przez co sprawia że noszenie jej jest bardzo niekomfortowe.

Super

Kredka jest dobrej konsystencji, bardzo napigmentowana i trwała. Lekka, niewyczuwalna na ustach. Sama kredka ma przyjemny zapach drewna. Posiadam kolor 012, jest to piękna czerwień.

Fajny produkt

Konturówka jest miękka. Łatwo obrysowuje się nią usta. Jest dość odporna na ścieranie. Można wypełnić nią całe usta! Nadaje wtedy matowy efekt na wargach. Śmieszna cena za taki dobry produkt. Może śmiało konkurować z droższymi produktami. Kolor- 110 Vibrant Mocha

Najlepsza konturówka na świecie!

Jest genialna! Łatwo się nią maluje, długo się utrzymuje na ustach i przede wszystkim... ta cena!!! Dużo lepsza od znacznie droższych koleżanek. Mam kilka kolorów i jestem bardzo z nich zadowolona. Moim ulubionym jest 010, którego niestety już wycofali.