Alverde, Nagel - Pflegeol (Pielęgnujący olejek do paznokci)

Alverde, Nagel - Pflegeol (Pielęgnujący olejek do paznokci)

Rewelacyjny olejek do paznokci, dzięki zawartości olejku z pestek moreli i wyciągowi z rokitnika wygładza płytkę paznokcia i nadaje im połysk. Formuła olejku sprawia,że skórki wokół paznokcia i sam paznokieć są nawilżone.
Stosować w zależności od potrzeb,nawet kilka razy w tygodniu.
Preparat rozprowadzić na paznokciu, chwilę pozostawić, następnie rozsmarować.

olejek
preparaty do skórek, odżywki do paznokci
nabłyszczające
bez alkoholu, bez formaldehydu
w buteleczce

Dobrze działa na skórki i paznokcie

Od dobrych kilku miesięcy nie usuwam skórek i szukałam jakiegoś olejku, który by je zmiękczyłi ogólnie poprawił stan moich paznokci. Wybór padł na ten olejek i jestem z niego zadowolona. Jest bardzo wydajny, ma poręczne opakowanie z pędzelkiem, ładnie, owocowo pachnie. Faktycznie dobrze zmiękcza skórki i poprawia stan płytki paznokcia. Dłonie wyglądają od razu na bardziej zadbane. Do tego nie jest drogi, a biorąc pod uwagę jego wydajność, to już w ogóle jest wart zakupu.

Potrafi doprowadzić skórki do porządku

Zawsze mam problem ze skórkami, więc tego typu produkty to u mnie podstawa. Olejek jest naprawdę cudowny i warty uwagi.

Dostępny jest w szafach z kolorówką Alverde (chyba tylko DM). Kosztuje 3-4 e.

Ma bardzo wygodne opakowanie -szklana przezroczysta buteleczka z ciężkiego szkła z pędzelkiem.

Olejek bardzo dobrze i szybko się nakłada. Wystarczy dosłownie dwa razy zamoczyć pędzelek w produkcie.

Przepięknie pachnie morelami a nie żadną chemią.

Świetnie nawilża skórki i je reneruje. Moje są bardzo często skubane przeze mnie, albo źle je obetnę i są suche, odstające albo poranione. Kremy do rąk sobie z nimi nie radzą a jedno użycie tego produktu naprawdę poprawia ich stan. Naprawdę ładne skórki to całkiem inny, zadbany wygląd dłoni.
Przeważnie nakładam raz i wmasowuję produkt w skórki i po chwili nakładam drugi raz i tak się u mnie najlepiej sprawdza.

Jak już skórki się trochę zregenerują to nawet nie ma potrzeby używać go codziennie.

Nawilża też paznokcie.

Dotychczas moim ulubieńcem był ten w tubce z Evree, ale ten jest lepszy.

Polecam szczególnie do skórek, bo z paznokciami nie mam problemu, więc ciężko mi ocenić czy je wzmacnia,itd.

Nawet mój mężczyzna go podbiera, więc to chyba coś znaczy :p

Robi swoje i ładnie pachnie

+ Dobrze nawilża skórki. Pozostawiony na kilka-kilkanaście minut pomaga przy usuwaniu/"odpychaniu" ich podczas manicure.
+ Pielęgnuje paznokcie. Nawet takie zmatowione z nierówną fakturą (np. kiedy zbyt natarczywie próbuję ściągnąć hybrydy, zamiast dać acetonowi działać).
+ Przyjemnie pachnie, tak owocowo.
+ Jest bardzo wydajny.
+ Przystępna cena.

- Jak to kosmetyki z DM - kiepska dostępność u nas.