DelaWell, Gold Cuticle Oil (Złota oliwka do skórek i paznokci)

DelaWell, Gold Cuticle Oil (Złota oliwka do skórek i paznokci)

Złota oliwka do skórek i paznokci bogata w pięć drogocennych olejów pochodzenia roślinnego to niezwykły produkt do pielęgnacji nie tylko paznokci, ale i skóry całej dłoni. Zawiera składniki niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania skóry. Jej stosowanie podczas zabiegów w gabinecie kosmetycznym oraz w pielęgnacji domowej pozwala uporać się m.in. z suchością, szorstkością, pękaniem wałów paznokciowych. Ze względu na zawartość witamin A, E, Niezbędnych Nienasyconych Kwasów Tłuszczowych pomaga w regeneracji skóry i płytki paznokcia.
Olej winogronowy – natłuszcza i wygładza skórę. Działa przeciwrodnikowo. Hamuje proces starzenia skóry.
Olejek migdałowy – zawiera witaminy A i E, dużo Niezbędnych Nienasyconych Kwasów Tłuszczowych – odgrywa dużą rolę w utrzymaniu jej prawidłowej wilgotności skóry. Wpływa łagodząco na podrażnienia i suchość skóry. Olejek rycynowy – odżywia skórę, wzmacnia, nadaje blasku.
Olejek jojoba – wzmacnia warstw_ cementu międzykomórkowego, co w efekcie zapobiega wysuszaniu skóry. Wykazuje także właściwości natłuszczające oraz odżywcze.
Olej annato – działa łagodząco i ściągająco.
Bisabolol – najczystszy i najbardziej aktywny składnik rumianku, ma działanie gojące, oczyszczające i regenerujące.
Witamina E – `witamina młodości`, ze względu na właściwości neutralizowania wolnych rodników, spowalnia procesy starzenia skóry.
Witamina A – reguluje tworzenie się keratyny w skórze

Oliwka, która skradła moje serce

Złota oliwka od Delawell skradła moje serce nie tylko działaniem ale też składem i zapachem, który zniewala swoją słodyczą.

Skomponowana została z pięciu specjalnie dobranych naturalnych olejów, które dały jej niezwykłą moc idealnej pielęgnacji paznokci i skórek .

Głębokie nawilżenie, odżywienie, odmłodzenie i cudowna miękkość sprawiają, że można się uzależnić od tego kosmetyku .

Wewnątrz znajdziemy oleje winogronowy, migdałowy, rycynowy, Jojoba, annato oraz Bisabolol i wiataminy A i E . Taki skład powoduje, że ten kosmetyk po prostu musiał się udać.

Jestem bardzo zadowolona i chętnie sięgnę po następne opakowanie.