KWC LogobyWIZAŻ logo

Średnia ocena:
4 na 5
Kupi ponownie: 33% osób
  • 26 sierpnia 2020 o 23:54
    Mój ulubiony krem do rąk
    Kupi ponownie:Tak
    Używa od:kilka miesięcy
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Jestem zachwycona tym kremem. Stosuję go już prawie dwa miesiące i nadal się nie skończył co potwierdza jego wydajność. Skusiłam się na niego po tym jak zachwyciłam się masłem do ciała z tej serii. I muszę napisać, że i tym razem się nie zawiodłam. Zapach jest identyczny. Słodki, ciepły i bardzo w moim guście. Uwielbiam ????. Kolejna sprawa to sposób aplikacji w formie bardzo wygodnej pompki. Dzięki niej nakładam tyle produktu ile faktycznie potrzebuję. Krem bardzo szybko się wchłania, nawilża, zmiękcza i nadaje skórze bardzo przyjemną gładkość. Moje dłonie dzięki niemu stały się odżywione i wyglądają znacznie młodziej. Polecam serdecznie tym bardziej, że to kosmetyk 2w1 - nadaje się zarówno do rąk jak i do stóp ❤️.
    Zalety:
    • Zapach
    • Opakowanie
    • Sposób aplikacji
    • Skład
    • Konsystencja
    • Nawilża
    • Łagodzi podrażnienia
    • Stosunek jakości do ceny
    Drogeria internetowa
    1 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 31 marca 2016 o 20:40
    Przyjemny i bardzo wydajny.
    Kupi ponownie:Nie wiem
    Używa od:kilka miesięcy
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    Kosmetyk ma postać kremowo-żółtawej emulsji. Mimo to, że nie jest bardzo treściwy całkiem dobrze radzi sobie z odżywieniem skóry dłoni. Fajnie nawilża, przyjemnie odżywia. I faktycznie ma się wrażenie, że robi to na dłużej. Nie tylko doraźnie. Do tego szybko się wchłania, choć pozostawia po sobie delikatny film. Zawiera między innymi olejki z kiełków pszenicy i lnu, mocznik i miód i to pewnie za ich pomocą ma takie fajne działanie. Zawiera witaminę C, która ma wpływać rozjaśniająco, ale to mi trudno stwierdzić, bo na dłoniach przebarwień nie mam. Nie wiem czy produkt poradziłby sobie z mocno przesuszonymi dłońmi. Mam obawy, że nie do końca, bo w kwestii stóp szału nie robi. Do tej części ciała jest jednak ciut za słaby jak na mój gust. Pięt nie rozpieszcza i nie zmiękcza wystarczająco. Niemniej na co dzień, do dłoni, spisuje się doskonale. Skóra jest po nim aksamitnie wygładzona i przyjemnie nawilżona. Do tego kosmetyk przyjemnie, miodowo, pachnie i jest niesamowicie wydajny.
    Szczegóły:
    • Wydajność
    • Zgodność z opisem producenta
    • Stosunek jakości do ceny
    Drogeria Hebe
    0 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 29 marca 2015 o 13:48
    Nie radził sobie zimą ze spierzchiętymi dłońmi
    Kupi ponownie:Nie wiem
    Używa od:nie określono
    Miniaturkę 50ml tego kremu dostałam kiedyś u kosmetyczki. Nie orientuję się ile kosztuje. Zapach jest bardzo słodki, wręcz duszący. Zupełnie mi się nie podoba. Działanie: krem być może poradziłby sobie w warunkach temperatur plusowych, jednak zimą niestety nie poradził sobie z moimi dłońmi. Ponadto zostawał warstwę na dłoniach, nie wchłaniał się do zera. Używałam go tylko do dłoni, do stóp nie. W składzie znajdziemy wiele naturalnych składników, to na plus. Podsumowując: krem jest przeciętny, jakich wiele. Nie polecam. Używam tego produktu od: bardzo długo Ilość zużytych opakowań: jedno 50ml
    0 osób  uznało tę opinię za pomocną

Produkty podobne