Cena PLN 37.00

The Rich Foot Cream, efekt gładkiej i miękkiej skóry jak po zabiegu pedicure.
Służy silnej regeneracji i zmiękczeniu twardego naskórka, przeciwdziałając procesowi nadmiernego rogowacenia i pękania pięt. Zmniejsza problem wysokiej potliwości stóp, niwelując przykre zapachy. Unikalna kompozycja odżywczych emolientów sprawi, że nawet ekstremalnie sucha, szorstka i skłonna do pękania skóra doświadczy niebywałej poprawy jej stanu i uczucia natychmiastowego wygładzenia.

Bogata formuła kremu do stóp The Rich Foot Cream daje zarówno natychmiastowe jak i długotrwałe efekty, działając niczym ratunek dla Twoich stóp. Już od pierwszej chwili poczujesz komfort i wygładzenie, a przy regularnym stosowaniu nie będziesz potrzebować tarki do stóp, by skóra była miękka i gładka. Skoncentrowana formuła, sprawia, że krem wystarczy na 2 razy dłużej. Szybko się wchłania, tworząc na powierzchni skóry ochronny, nietłusty film. Nie klei się.

Dlaczego ten krem jest dla Ciebie?
• Potrzebujesz natychmiastowej pomocy i ukojenia dla swoich stóp.
• Twoje stopy wymagają silnej regeneracji, zmiękczenia twardego naskórka i natychmiastowego wygładzenia.
• Nie możesz sobie poradzić z nadmiernym rogowaceniem naskórka i pękającymi piętami.
• Masz problem z potliwością i nieprzyjemnym zapachem, potrzebujesz odświeżenia.
• Szukasz wsparcia w profilaktyce przeciwbakteryjnej i przeciwgrzybicznej.
• Chcesz zapewnić ochronę i utrzymać kondycję skóry swoich stóp w idealnym stanie.
• Chcesz, aby Twoje stopy wyglądały tak jak po zabiegu pedicure.
• Szukasz kremu do stóp odpowiedniego dla diabetyków.
• Jesteś w ciąży i wymagasz bezpiecznego kosmetyku.
• Potrzebujesz kremu do stóp dla całej rodziny.

Przebadany dermatologicznie. Dla każdego rodzaju skóry, nawet tej wrażliwej.
Bezpieczny dla kobiet w ciąży, matek karmiących i diabetyków.

Skóra
sucha, popękana, wrażliwa
kremy do stóp
odświeżające, wygładzające, na popękaną skórę, regenerujące, zmniejszające pocenie
zapachowa, hipoalergiczna, oil – free / nietłusta
w tubce
Struktura
lekkie
krem
50 - 100ml

Jak dla mnie hit!

Nie miałam nigdy styczności z tą firmą, jednak cieszę się że mogłam wypróbować tego hitu! Krem ma wygodne opakowanie, przez co łatwo mi się go używało. Mam suche i wszystkie stopy, więc miałam na czym testować produkt. I powiem wam że jestem bardzo zadowolona! Już po pierwszym użyciu stopy były miękkie nawilżone i bardzo miłe w dotyku. A używając go dłużej, całkowicie pozbyłam się swojego problemu ze suchymi stopami! Jak dla mnie hit właśnie tego potrzebowałam na lato!

Najlepszy krem

Krmw jest bardzo wydajny ma piękne opakowanie i delikatny zapach. Po nałożeniu trzeba odczekać dłuższą chwilek, żeby móc swobodnie chodzić.

Jestem zadowolona z kremu ponieważ już po pierwszej aplikacji widać super efket, a nawet bardzo wymagające stopy, Wygalda świetnie!.
Produkt jest bardzo wydajny

Gładkie stopy

Miałam okazję przetestować krem do stóp marki Herbus i muszę powiedzieć, że zrobił na mnie świetne wrażenie. Produkt znajduje się w wygodnej tubce do wyciskania, co ułatwia aplikację.

**Skład i Działanie**

Krem w pierwszej kolejności zawiera wodę, mocznik (urea) i glicerynę, które są znane ze swoich właściwości nawilżających. Już po pierwszym użyciu zauważyłam znaczną poprawę nawilżenia skóry na piętach. Krem szybko się wchłania, nie pozostawiając tłustej warstwy, a efekt nawilżenia utrzymuje się przez długi czas.

**Zapach i Konsystencja**

Zapach kremu jest przyjemny i subtelny, a jego kremowa konsystencja łatwo się rozprowadza. Można go również stosować jako maskę – wystarczy nałożyć większą ilość i pozostawić do wchłonięcia, co daje niesamowite rezultaty: stopy są gładkie i miękkie.

Krem do stóp Herbus to doskonały wybór dla osób z suchą skórą na piętach. Skutecznie nawilża i regeneruje skórę, zapobiegając jej pękaniu. Gorąco polecam!

Najlepszy krem do stóp

Herbus, The Rich Foot Cream Intensive Regeneration (Intensywnie regenerujący krem do stóp) to najlepszy krem do stóp jaki używałam. Suche pięty stają się miękkie i nawilżone. Szybko się wchłania I nie klei. Stopy wyglądają od razu po zastosowaniu znacznie lepiej.

• Opakowanie: 4

Jest to SOS ???? dla Twoich stóp , musisz go spróbować bo działa odrazu

Konsystencja- jest lekka przyjemna , bardzo szybko się wchłania i nie zostawia tłustego filmu i uczucia mokrych stóp.
Zapach - jest bardzo przyjemny , lubię miętę , bardziej przybliżając - pachnie jak maść kamforowa. Zapach jest bardzo intensywny ale szybko ulatnia się .
Opakowanie - bardzo elegancje , przyjemne .. jedyny minus jest bardzo duże spokojnie wejdzie tam 100 ml tego kremu , po otwarciu miałam wrażenie , że produktu jest za mało . Firma nawet odpisała na swoje stronie dla klientki że jest to po to aby łatwiej wychodził z opakowania , ale wygląda to bardzo niekorzystnie . Nawet ja czułam się jakby ktoś mnie oszukał co do ilości produktu w opakowaniu.
Moja ocena - mam stopy suche , szorstkie , nawet na dużych palcach mam problem z suchą skórą . Mimo użycia tarki to i tak to widać . Przez to czuję się w wakacje bardzo nie komfortowo .
Używałam kremu miesiąc czasu i powiem szczerze efekty zauważyłam już po pierwszej aplikacji . Stopy zrobiły się bardzo miękkie , nawilżone i przyjemne w dotyku . Po dłuższym stosowaniu zauważyłam efekt braku suchych skórek , i pęknięć . Ale mimo tego że nawilża to chociaż raz na 2 tygodnie i tak zalecam użycie tarki . Bo ten martwy naskórek pięknie schodzi i możemy dojść do świeżej naszej skóry aby dalej ją nawilżać . Krem nie brudzi pościeli ale nie odważyłam się iść boso do łazienki aby nie zostawić śladów .
Podsumowując jest to najlepszy i wydajny krem do stóp jeśli potrzebujemy ratunku dla naszych stóp . Efekt jest gwarantowany i błyskawiczny . Co najważniejsze nie powoduje przykrego zapachu naszych stóp . Nie natłuszcza ich , tylko szybko i pięknie je nam nawilża , pozbywając się suchej skóry . Jest dobry , nie ma co mówić . Jest wart aby mieć go w domu . Fajnie byłby gdy byłby do kupienia w drogerii :) w ekspresowym skrócie - ekspres nawilżenie do stóp ☺️ no kocham go

Wizażanki najczęściej polecają:

• Opakowanie: 5

Zachwyca swoją skutecznością i formułą

Po kilkudniowym stosowaniu kremu, zauważalna jest poprawa kondycji skóry – staje się ona bardziej miękka, gładka i zregenerowana. Krem doskonale radzi sobie z problemem suchych i popękanych pięt, przynosząc ulgę już po pierwszej aplikacji. Lekka, nietłusta konsystencja szybko się wchłania, nie pozostawiając uczucia lepkości, co czyni go idealnym do codziennego użytku.
Dodatkowym atutem jest przyjemny, delikatny zapach, który sprawia, że aplikacja kremu staje się chwilą relaksu. Opakowanie jest wygodne i poręczne. Jest to produkt godny polecenia dla osób poszukujących skutecznej i intensywnej pielęgnacji stóp. Jego naturalny skład, efektywność oraz przyjemna konsystencja sprawiają, że jest to krem, który warto mieć w swojej kosmetyczce.

Regeneracja w tubce

Zużyłam całe opakowanie (wraz z domownikami) i śmiało mogę polecić ten produkt osobom które zmagają się z przesuszonym i zrogowaciałym naskórkiem pięt i chcą by ich stopy odzyskały zadbany wygląd. Nawilża, zabezpiecza przed pękaniem oraz ma efekt odświeżenia - stopy mniej się pocą. Zdecydowanie wygładza i działa regenerująco. Poręczne opakowanie w formie tuby ułatwia używanie. Ma ciekawą konsystencję i zapach - inny niż kremy których używałam dotychczas :)

Jestem zadowolona

Krem ma wygodne, porządnie wykonane opakowanie. Ma charakterystyczny lekko ziołowy zapach, który mi osobiście bardzo odpowiada.
Krem jest wydajny, dobrze się rozsmarowuje i szybko się wchłania, nie pozostawiając uczucia lepkości, ani tłustej warstwy.
Skóra stóp po zastosowaniu tego kremu jest nawilżona, zregenerowana i wyraźnie zmiękczona. Dzięki temu produktowi moje stopy wyglądają naprawdę dużo lepiej.
Polecam, bo ten produkt świetnie się u mnie sprawdził.

Stopy gotowe na lato!

Bardzo przyjemny krem, który naprawdę zauważalnie wpływa na kondycję stóp!
Jeśli lekki i szybko się wchłania, choć działa tak, jakby na stopy nałożyło się maść/masło i skarpetki.
Zauważalnie wygładza i nawilża. Zmiękcza zrogowacenia, sprawia, że aż chce się oglądać stopy!
Dość intensywnie ziołowo pachnie, jednak używając go wieczorem w ogóle mi to nie przeszkadza.
W mojej opinii w przypadku bardzo zaniedbanych stóp żaden krem, jako jedyny etap pielęgnacji nie wystarczy, jednak ten naprawdę fajnie sobie radzi. Jeśli dodać do niego jakieś delikatne złuszczanie od czasu do czasu, to stopy jak z żurnala gwarantowane.
No i dodatkowy plus, ale jakże ważny! Odnoszę wrażenie, że od kiedy go używam, moje stopy przestały się pocić!
Uwielbiam, wart swojej ceny, chcę więcej tej marki ❤️

stópki gładkie i miękkie

Krem do stóp Herbus, The Rich Foot Cream Intensive Regeneration jest świetnie regenerującym kremem. Dobrze nawilża a po zastosowaniu czuje się miłe odprężenie. Zawartość składników chłodzących daje uczucie świeżości i ogranicza pocenie. Krem wchłania się w miarę szybko ale polecałabym go do stosowania na noc, by miał czas na spełnienie obietnic producenta. Krem znajduje się w tradycyjnej, przyjemnej w użytkowaniu tubce. Intensywny kolor przyciąga wzrok i łatwo go znaleźć w kosmetyczce.

Krem idealny :)

Intensywnie regenerujący krem do stóp Herbus to krem można powiedzieć idealny, moje stopy zdecydowanie się z nim zaprzyjaźniły. Krem wchłania si e natychmiastowo i nie lepi się, natychmiast nawilża i daje ukojenie stopom a przy tym wygładza i regeneruje. Krem radzi sobie też świetnie ze popękanymi stopami i ze zgrubiałym naskórkiem. Polecam wypróbować bo warto zatroszczyć się o stopy.

• Zgodność z opisem producenta: 4
  • Zapach: 2
  • Stosunek jakości do ceny: 4

Regenerujący krem do stop

Regenerujący krem do stop w czerwonym opakowaniu, tubka z zawartością kremu 50ml krem nawilża i szybko się wchłania, nawilża i regeneruje zmęczone stopy. Zapach ma średni, ake ogromny plus za szybkie wchłanianie. Bardzo wydajny