BingoSpa, Żel pod prysznic `Biała glinka i migdały`

BingoSpa, Żel pod prysznic `Biała glinka i migdały`

Delikatny żel BingoSpa pod prysznic o zapachu słodkich migdałów zawiera białą glinkę, która zawiera ponad 20 ważnych dla zdrowia i urody minerałów, w tym krzem, aluminium, fosfor, wapń, potas, selen, mangan, miedź. Posiada właściwości antyseptyczne i antybakteryjne - działa jak naturalny antybiotyk. Aktywizuje procesy odbudowy komórek.
W sposób naturalny oczyszcza i stymuluje proces regeneracji skóry. Złuszcza martwy naskórek, oczyszcza skórę z nadmiaru sebum, toksyn, niezdrowej mikroflory, poprawia ukrwienie, łagodzi stany zapalne, przywraca skórze równowagę mineralną.
Ekstrakt migdałowy - ma doskonałe właściwości zmiękczające i wygładzające skórę, odbudowuje warstwę lipidową naskórka. Łagodny dla każdego rodzaju skóry o bardzo przyjemnym, sprzyjającym zmysłom zapachu.

zapachowa, bez alkoholu
w żelu
trądzikowa, tłusta
antybakteryjne, oczyszczające, relaksujące / aromaterapeutyczne
żele pod prysznic

BingoSpa Żel pod prysznic Biała glinka i migdały

Średni, a nawet bardzo średni. Ma rzadką konsystencję przez co zużywam co dosyć dużo, więc jest mało wydajny. Ma ładny, migdałowy zapach trochę wyczuwalny zapach glinki. Słabo się pieni, nie tworzy kremowej piany. Nie nawilża, tak naprawdę nie robi nic. Za tą cenę można kupić o wiele lepszy produkt do mycia.

Jest ok

Produkt kupiony na promocji, więc nie kosztował wiele.
Ma kremową, dość rzadką konsystencję w kolorze białym.
Zamknięty jest w przezroczystej, plastikowej buletce. Dobrze z niego się wydobywa produkt.
Ma słodki i przyjemny zapach migdałów.
Produkt słabo się pieni, ale nie jest to dla mnie bardzo ważne. Doskonale myje oraz oczyszcza skórę. Nie uczula ani nie podrażnia znia mojej skóry. Skóra po zastosowaniu nie jest wyszuszona. Produkt nie nawilża skóry.

Przyjemny produkt o ładnym zapachu

Ten żel pod prysznic spełnia swoje zadanie - oczyszcza skórę, przy okazji bardzo ładnie pachnie. Nie jest zbyt wydajny, co przy tak niskiej cenie nie jest ogromną wadą. Nie zauważyłam działania pielęgnacyjnego, ale też wcale go nie oczekiwałam po kosmetyku przeznaczonym do mycia. Nie uczulił mnie, nie wysuszył skóry, nie spowodował żadnych problemów ze skórą. Jest ok.

Piękny zapach

ten żel bardzo ładnie pachnie. Ma kremową konsystencję, którą świetnie aplikuje się na skórze, wystarczy odrobina, aby rozetrzeć go na całym ciele. Super myje, a po kąpieli/prysznicu moja skóra nie jest ani sucha, podrazniona czy ściągnięta (co czasami zdarza się przy żelach pod prysznic). To tego jego cena jest bardzo atrakcyjna (kupiłam go na promocji za około 4 zł). Godny wypróbowania.

nie porwał mnie

Zamówiłam go za jakieś 5 zł i przyznam, że za tą cenę a nawet niższą znam o wiele lepsze żele, także BingoSpa nie nie porwał.

Przed wszystkim zamykanie na klik jest straszne. Bardzo ciężko jest otworzyć butelkę.
Sam żel nie należy do najgęstszych i średnio się pieni. Potrzebuję go sporo nalać (dużo więcej niż normalnie) by się pienił w miarę tak jak lubię.
Zapach jest bardzo przyjemny. Jak mleko migdałowe. Słodki, mleczny i otulający. Na ciele się nie utrzymuje.
Produkt dobrze oczyszcza skórę i daje poczucie odświeżenia. Nie wysusza i nie ściąga, ale nie ma właściwości pielęgnacyjnych.

Generalnie poza zapachem naprawdę średni.

super cena

Generalnie kupiłam go w drogerii internetowej za nie całe 4 zł, więc cena jest naprawdę kusząca. Robi wszystko to co żel pod prysznic powinien robić,a przy tym bardzo przyjemnie pachnie. Jestem bardzo zadowolona. Na pewno będę go kupować częściej.

Taki sobie

Jak dla mnie słabo się pieni i ma za rzadką konsystencję przez co jest mało wydajny. Myślę że nawet za tą cenę można kupić coś lepszego. Jedyny plus jaki dostrzegam w tym produkcie to jego ładny delikatny migdałowy zapach, poza tym nic specjalnego.

Jak dla na mój gust to trochę za słodki...

Pachnie jak taki słodziutki biszkopcik, no jak dla mnie to zbyt dużo słodyczy. Nie pieni się, a zapach nie utrzymuje się długo na skórze, która swoją drogą po użyciu tego produktu nie jest ani odżywiona ani wygładzona. Zdecydowanie wolę wersję borowinową, jej zapach bardziej mi odpowiada.

Przyjemny żel

Żel pod prysznic to kosmetyk codziennego uzytku dlatego w swoich zbiorach kosmetycznych posiadam dość sporo żeli pod prysznic. Od żelu wymagam aby ładnie pachniał i dobrze mył a jeśli nie wysusza i nie podrażnia skóry to jest to dodatkowy atut. Lubię zapach migdałów dlatego skusiłam się na ten żel.
Plusy:
- wygodne i poręczne opakowanie z zamknięciem na "klik" nie wyślizguje się z mokrych rąk pod prysznicem,
- dość gęsta konsystencja, dobrze się pieni i dobrze spłukuje,
- niewielka ilość wystarczy do umycia ciała, jest wydajny,
- bardzo delikatny zapach, nie utrzymuje się na skórze,
- dobrze oczyszcza skórę i nie wysusza.
Żel spełnił dobrze swoją podstawową rolę, do tego przystępna cena, kupiłam za 2,99 zł ( promocja). Polecam.

Dobry produkt

Żel jak żel, spełniał podstawowe moje wymagania-pienił się dobrze, nie wysuszał i co najważniejsze ładnie pachniał.
Ten żel jest jak kameleon, raz czułam w nim kokos(?), raz faktycznie migdały. Za to duży plus.
Za taką cenę jest to produkt wart polecenia.

Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Piękny zapach i kremowa piana

Żel zachwyca swoim słodkim i niezwykle przyjemnym aromatem. Aby się przekonać, trzeba koniecznie wypróbować. Na zimowe wieczory lub poranki otuli nas zapachem słodkich migdałów. Bardzo polubiłam ten kosmetyk i na pewno jeszcze do niego wrócę. Ten produkt to kremowa konsystencja i duża ilość pachnącej piany.
Cena wyjątkowo niska i częste promocje.

Używam tego produktu od: ponad miesiąc

Bardzo dobry żel

Chyba jeden z najlepszych żeli tego producenta. Ma niesamowicie przyjemny aromat i świetne własciwości pielęgnacyjne.

Nie podrażnia i nie uczula, a po kąpieli nie pozostawia nieprzyjemnego uczucia ściągnięcia.

Świetnie oczyszcza skórę i doskonale się pieni. Ma bardzo poręczne opakowanie. pochwalić musze też jego solidnośc i szczelność. Do gustu przypadła mi też jego konsystencja, delikatnie kremowa. Rozprowadza się po skórze bez najmniejszych problemów, również wydobycie go z butelki nie sprawia kłopotu. Jednym slowem -POLECAM

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 1 - 300ml