Love Beauty and Planet, Radical Refresher, Coconut Water & Mimosa Flower Shower Gel (Pobudzający żel pod prysznic z wodą kokosową i kwiatem mimozy)

Pobudzający żel pod prysznic z wodą kokosową i odświeżającym, etycznie pozyskiwanym zapachem kwiatu mimozy, nawilża Twoją skórę, przywraca jej aksamitną miękkość i otula ją delikatnym aromatem. Produkt nie zawiera siarczanów, barwników oraz jest odpowiedni dla wegan. Butelki pochodzą z materiałów, które pozyskano w 100% z recyclingu i nadają się do ponownego przetworzenia.

Rajski kokos

Super żel pod prysznic, wydajny, o nieziemskim zapachu którym pachnie cała łazienka, dobrze oczyszcza :) Minusy to opakowanie, powinno być z pompką bo ciężko wydobyć produkt do końca, cena jest zdecydowanie za wysoka, skład też nie jest idealny. Jednak to tylko żel pod prysznic ,jeżeli komuś odpowiada zapach to polecam wypróbować;)

Ciężko znaleźć wady

Żel najmniej wyróżnia się z całej serii - to po prostu dobrze myjący i pieniący się kosmetyk. Nie zauważyłam, żeby nawilżył jakoś specjalnie moją skórę, ale nie była też sucha po użyciu. Do tej pory byłam zwolenniczką kremowych żeli pod prysznic lub musów, i ten jakoś mnie do siebie nie przekonał - ot, standardowy żel o bardzo ładnym zapachu. Pompka do aplikacji byłaby miłym rozwiązaniem.

Kokosowe odświeżenie!

Znakomicie domywający żel pod prysznic.
Ma przepiękny zapach.Skórę pozostawia napiętą i przygotowaną do dalszej pielęgnacji.Ale zdecydowanie jego największą zaletą jest...wydajność!
Nie znam drugiego takiego żelu,który wystarcza na tak długo.
Wystarczy odrobina by zadowolić zmysły i ciało!
Zdecydowanie warto zapłacić więcej i cieszyć się produktem przez wiele dni.

Faktycznie pobudza

Zapach jak dla mnie zbyt intensywny, natomiast żel robi swoją robotę. Przyjemnie się aplikuje, bez problemu splukuje a skóra pozostaje w świetnej kondycji i bardzo miła w dotyku

Polecam!

Fajny żel. Piękna butla, a w środku cudowny zapach. Bardzo doceniam, że to produkt eko jak pozostałe tej marki. Żel o właściwej konsystencji, dobrze myje. Może ciut bym się przyczepiła do wydajności, bo podobnie jak z szamponem mało się pieni i używam dużej ilości. Generalnie wszystkie produkty Love Beauty and Planet są dla mnie odkryciem roku i zostaną ze mną na stałe.

Fajny na lato

Zapach na skórze utrzymuje się długo, ale jest on delikatniejszy niż balsam z tej serii. Żel dobrze się rozprowadza i pieni. Nie wysusza skóry. Duża, twarda butelka, z której go ciężko wydobyć jest jedynym minusem. No i cena regularna trochę odstrasza...

Idealny

Żel pod prysznic to wielkie Wow. Fenomenalny zapach, świetnie oczyszcza ciało, idealnie nawilża skórę. Skóra po wyjściu spod prysznica jest bardzo nawilżona. Jest bardzo wydajny i opakowanie jest świetne do dozowania.

Świeżość na codzień

Świetnie się rozprowadza i pieni. Jest wydajny, można powiedzieć nawet, że skoncentrowany. Nie wysusza skóry . Genialny zapach utrzymuje się do końca dnia. Polecam!

Używa produktu od: próbka

Rewelacja

Przyjemny zapach, fajnie się pieni. Nie pasuje mi ten SLS w składzie ale nie można mieć wszystkiego. Super opakowanie wizualnie jak również w użyciu. Polecam tą świeżą nutę zapachową

Ładny zapach

Żele pod prysznic zawsze jest mi trudno oceniać. Żel ma myć i nie przesuszać skóry. Ten żel rzeczywiście to robił. Zostawiał miły zapach na skórze oraz jej nie ściągał. Ma dość gęsta konsystencję, można nawet się pokusić o dodanie go do kąpieli w ramach płynu do kąpieli. Nie mam do niego żadnych zastrzeżeń oprócz opakowania, samo zamykanie jest świetne pod prysznic ale już butelka jest wykonana z twardego plastiku i czasem to przeszkadza.

Robi, co ma robić

Żel dostałam do testów. Butelka spisuje się dobrze, jest ładna, z recyklingu (bardzo dobrze) i żel bez problemu się z niej wylewa. Mogłaby mieć pompkę. Zapach świetny, relaksujący. Bardzo dobrze się pieni, jest wydajny.
Sam żel to taki dosyć prosty „oczyszczacz” - mamy tutaj głównie środki oczyszczające, potem perfumy, a potem w znikomych ilościach kokos, mimozę oraz inne dodatki.
Dokładnie oczyszcza skórę, ale jej nie przesusza. Nie wiem, jak sprawdzi się na suchej skórze. Dobrze współgra z balsamem z tej samej serii.
Ogromny plus za dbanie o środowisko (opakowanie + składniki).

Bardzo fajny żel

Kiedy dostałam do testów produkty marki Love Beauty and Planet, zastanawiałam się, co można pisać o żelu pod prysznic. Myje? No myje, jak każdy. Ale o tym żelu mogę powiedzieć więcej. Ma piękny zapach, dzięki czemu czuję się w swojej łazience jak w spa. Jest delikatny i zmysłowy, nie pachnie jak typowy kokosowy produkt. Żel jest gęsty i wydajny. Nie podrażania ani nie wysusza skóry. Do tego ma bardzo ładne, estetyczne opakowanie, które czasem się gniecie i odkształca, ale to w niczym nie przeszkadza. Czy kupię drugie? Ze względu na cenę pewnie nie, ale gdybym znalazła go na fajnej promocji, to na pewno bym się skusiła.