Dove, Beauty Cream Wash [Caring Hand Wash] (Kremowe mydło w płynie (nowa wersja))

Zobacz oferty

ELNINO PARFUM
Średnia ocena: 4.88/5

E-Glamour.pl
Średnia ocena: 4.88/5

dlabiura24.pl
Średnia ocena: 4.59/5

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

Kremowe mydło w płynie Dove z pompką zawiera delikatne składniki nawilżające, dlatego nie wysusza skóry jak zwykłe mydło. Zapewnia komfortowe uczucie gładkości i gwarantuje odpowiedni poziom nawilżenia skóry przez cały dzień. Wygodne opakowanie zapewnia pełen komfort stosowania.

100 – 250ml, >250ml
Skóra
normalna
w płynie
nawilżające, oczyszczające
z pompką
mydła

Ok

Mydło używam do mycia rąk, akurat to żona dba o zakupy w domu. Mydło jest w wygodnym opakowaniu, pomka ułatwia używanie. Mydło ma przyjemny zapach oraz nie wysusza rąk. Dobrze myje. Zapach pozostaje na dłoniach. Jest wydajne.

Fajne mydło w płynie

Lubię mydła w płynie, bo do codziennego stosowania są bardziej higieniczne. Głównie używam do mycia rąk, aczkolwiek to mydełko stosowałam również podczas domowego spa stóp. Bardzo ładnie pachnie. Pompka nigdy się nie zacięła i można dolewać do tej samej butelki mydełko wielokrotnie. Skóra po jego użyciu jest miękka i pachnie. Pachnie typowo dla Dove, świeżo i czysto. Konsystencja nie jest wodnista, całkiem fajne mydło. Polecam!

Klasyk wśród mydeł

Mydło w wygodnym opakowaniu, pompką nie zacina się oraz duży plus że można dokupić zapas.
Mydło ma kremowa konsystencja, bardzo delikatna, o bardzo przyjemnym zapachu, dobrze się pieni i świetnie myje. Usuwa brud oraz nie przyjemny zapach. Mydło nie wysusza a wręcz przeciwnie dodatkowo pielęgnuje i pozostawia nawilżone dłonie. Jest też wydajne.

Spodziewałam się czegoś skuteczniejszego...

Mydełko to zakupiłam w drogerii Super-Pharm za około 6 złotych w pojemności 250 ml. Niestety w okresie zimowym borykam się z dość mocno wysuszonymi dłońmi i liczyłam, że Dove mi pomoże się z tym uporać.
Produkt zamknięty jest w eleganckim opakowaniu z pompką, więc można wygodnie dozować zawartość, co jest niezwykle higieniczne. Konsystencja jest żelowa, lekko glutowata, nie przelatuje przez ręce, więc kosmetyk jest wydajny. Co do zapachu, mnie niestety niezbyt przypadł do gustu - nie przypomina innych woni produktów tejże marki. Ale jeśli komuś się spodoba to plusem będzie, iż długo utrzymuje się na dłoniach. Jeśli zaś mowa o efektach pielęgnacyjnych, niezbyt je zauważyłam. Kondycja moich dłoni pozostała bez zmian - ani nie stały się bardziej suche, ani nawilżone. Czyli można powiedzieć, iż to mydło niezbyt cokolwiek robi, a za tą cenę można mieć inne w o wiele większej pojemności i o podobnym działaniu.

Mydło w płynie

Fajna kremowa konsystencja, bardzo ładny zapach. Uwielbiam to mydło, skóra jest po nim gładka i nie wysuszona. Produkt jest wydajny. Kupię ponownie Polecam.

niestety zawiera Sodium Laureth Sulfate

Staram się nie kupować kosmetyków do mycia z Sodium Laureth Sulfate, bo po prostu na ogół nie potrzebuję tak mocnych detergentów.

Mydło Dove znam od wieków w formie kostki i całkiem je lubię. Mydło w kostce nie zawiera Sodium Laureth Sulfate. Założyłam, że mydło w płynie będzie pod tym względem podobne, zwłaszcza, że producent zapewnia, że jest łagodne i wręcz nawilżające.

Ponieważ myjemy ręce wiele razy dziennie łagodne detergenty w mydłach są znacznie bardziej istotne niż w produktach pod prysznic. Więc niestety mydło musiałam odrzucić. Nie tylko nie nawilżało, ale bardziej przesuszało moje dłonie niż wiele innych mydeł (np. zwykłe szare mydło. Ale UWAGA szare z solami potasu, a nie sodu).

Zaniosłam do pracy, gdzie obecnie bywam tylko od czasu do czasu, a mydło Dove jest jednak lepsze niż to co zapewnia nam do mycia pracodawca.

Pachnie ładnie. Pieni się mocno. Wydajne.

Od lat ze mną

Mydła z Dove goszczą w mojej łazience od dawna i pojawiają się tam bardzo często, zarówno w kostce jak i w płynie. O ile za płynami do mycia z tej firmy raczej nie przepadam, to za zwykłymi mydłami już tak.

To chyba najpopularniejszy produkt od Dove i jedno z najpopularniejszych mydeł w płynie na rynku. Można je kupić dosłownie wszędzie i za to też je lubię. Możemy zdecydować się na dwie pojemności- 250 ml w oryginalnej butelce oraz 500 w formie dolewki. Najczęściej wybieram drugą wersję, ponieważ lubię jednak szklane dozowniki do mydła. Według mnie wyglądają w łazience bardziej elegancko. Na wizażu podano cenę aż 10,50, ale rzadko się z nią spotykam. Wersja w opakowaniu to może 8 złotych, dolewkę czasem idzie kupić nawet za 5. Butelka ma prostą, minimalistyczną szatę graficzną, która mi odpowiada, oraz niezacinający się dozownik, odmierzający odpowiednią ilość produktu. Opakowanie dolewki też spełnia moje wymagania, ponieważ przez dzióbek ułatwia przelanie do pojemnika. Mydło ma przyjemny, ale nienachalny zapach. Przypadł mi do gustu, ponieważ nie jest męczący. Doceniam to zwłaszcza teraz, kiedy każdy z nas zmaga się z delikatną obsesją mycia rąk. Mydło dobrze się pieni, łatwo rozprowadza się na dłoniach. Ma również odpowiednią konsystencję, taką nie za gęstą, ale też nieprzelewającą się przez palce.

Jeśli chodzi o działanie, nie powiedziałabym, że to produkt z gatunku nawilżających, ale też właściwie nigdy nie oczekuję tego od zwykłego mydła. Od tego są jednak według mnie kremy do rąk. Po przejrzeniu składu też raczej cudów pod tym względem oczekiwać nie można. Tutaj przede wszystkim widzę brak przesuszenia, nie ma żadnego negatywnego wpływu na stan skóry na dłoniach. Za to naprawdę porządnie oczyszcza, zostawia uczucie odświeżenia i przyjemnie wygładza.

Jest ze mną od lat i na pewno nie mam z niego zamiaru rezygnować. Według mnie to jedno z lepszych drogeryjnych mydeł.

Delikatne i ładnie pachnie

Mydło zostało zapakowane w poręczny wygody dozownik.

Ma kremową konsystencję.
Bardzo dobrze myje, delikatnie się pieni.

Skóra po umyciu jest odżywiona i gładsza.

Mydło nie wysusza skóry ani jej nie podrażnia.

Bardzo ładnie pachnie.
Jest wydajne.

Kremowa przyjemność .

Mydło zakupiłam w drogerii Hebe.

Opakowanie jest białe, wykonane z plastiku, o pojemności 250ml. Niestety nie widać przez nie poziomu zużycia produktu.
Posiada wygodną pompkę, które dobrze dozuje mydło, nie pluje nim i się nie zacina. Już jedno naciśnięcie w zupełności wystarczy na dokładne umycie dłoni.

Zapach jest intensywny i typowy dla produktów marki Dove. Utrzymuje się na dłoniach jeszcze dłuższą chwilę po osuszeniu dłoni.

Konsystencja kremowa o białym kolorze. Doskonale się pieni i łatwo spłukuje z dłoni nie pozostawiając żadnej warstwy.

Mydło doskonale odświeża i myje. Bez najmniejszego problemu usuwa resztki kosmetyków kolorowych czy zwyczajny brud, a przy tym nie przesusza skóry, ani jej nie podrażnia.

Jak dla mnie bardzo fajne mydełko, zresztą ulubione mojej teściowej (zawsze stoi u niej w łazience), do którego z chęcią jeszcze powrócę :)

Proste rozwiązania bywają najlepsze :)

Używam tego mydła od dłuższego czasu. Jest ono jednym z najczęściej przeze mnie kupowanych. Odpowiada mi jego delikatny zapach (przypomina krem). Mydło ma odpowiednią konsystencję i dobrze się pieni.
Skutecznie oczyszcza skórę rąk i co istotne nie wysusza jej. Nie powoduje też żadnych alergii, co zdarzało mi się w przypadku innych mydeł. Dostępny jest również w opakowaniach uzupełniających.

Jego zapach nigdy się nie nudzi

Używam tego mydła Dove od lat. Uwielbiam jego konsystencję - jest gęsty i przez to bardzo wydajny. Dobrze się pieni, dokładnie zmywa wszystkie zanieczyszczenia na skórze. Noo i główna jego zaleta, zapach! Jest typowo mydlany, rześki i świeży. Po umyciu długo go czuć na rękach. Opakowanie też jest bardzo wygodne, umieszczona w nim pompka wypompowuje mydło praktycznie do końca, nie zostawiając resztek.

Delikatny

To mydło jest bardzo dobre. Jest wyjątkowo delikatne dla skóry, mogę w nim myć całe ciało. Mydło w ogóle nie podrażnia mi skóry, bardzo fajnie ją nawilża. Jest ona po nim gładka i lśniąca. Kosmetyk ma bardzo ładny zapach, który pozostawał mi długo na skórze. Mydło fantastycznie się pieni, pianka jest delikatna. Łatwo się też ją zmywa z ciała, nie pozostawia żadnych osadów. Mydło jest też bardzo wydajne i trwałe, polecam!