Green Pharmacy, Mydło w płynie do rąk `Jaskółcze ziele`

Green Pharmacy, Mydło w płynie do rąk `Jaskółcze ziele`

Roślinne mydło w płynie Green Pharmacy o wspaniałych właściwościach pielęgnacyjnych jest pierwszym krokiem ku zdrowej i gładkiej skórze rąk. Podstawowym składnikiem preparatu jest lecznicza roślina Glistnik jaskółcze ziele posiadająca wybitne właściwości przeciwzapalne oraz antybakteryjne, przez co jest używana w medycynie naturalnej do łagodzenia wszelkich podrażnień.

w płynie
mydła
z pompką
>250ml
zapachowa

Raczej się nie polubimy

Całkiem estetyczne i praktyczne. Buteleczka z pompką pozwala na wygodne dozowanie mydła.

Zapach
Jest bardzo ziołowy i osobiście mi nie odpowiada. Nie jest to zapach, który chcę czuć na moich dłoniach.

Działanie
Mydło ma odpowiednią konsystencję. Nie pieni się jakoś mocno, ale szczególnie mi to nie przeszkadza. Dosyć dobrze oczyszcza skórę. Niestety uczucie nawilżenia jest bardzo krótkie. Niedługo po umyciu rąk czuję, że skóra jest ściągnięta i wysusza się między palcami.

Skład
Nazwa Green Pharmacy sugerowałaby lepszy skład, tymczasem jest bez rewelacji. Znajduje się w nim kilka dyskusyjnych substancji, potencjalnie szkodliwych dla skóry i nie tylko. Jestem więc rozczarowana składem. Producent mógł się bardziej postarać. Wolę jednak trochę dopłacić, ale kupić mydło o lepszym, naturalnym składzie.

Podsumowując - pierwszy i ostatni raz.

Jest ok

Mydło jak mydło. Kupiłam, bo było tanie, a ma całkiem fajny skład.
Dobrze myje, pieni się całkiem ok. Nie wysusza bardziej już powinno. Jedyna minus to pompka, która przy szybkim drugim naciśnięciu nie nadąża I zostaje w dole.
Polecam jako tańszy zamiennik Yope.

Dobre mydło

Mydło kupiłam na próbę, ponieważ szukałam czegoś delikatniejszego do mycia twarzy i ku mojemu zaskoczeniu mydło sprawdza się rewelacyjnie. Fajne opakowanie z pompką usprawnia użytkowanie, mydło ma ziołowy zapach i płynną konsystencję, nie pieni się aż tak bardzo, ale to akurat na plus, być może nie ma w sobie chemii która to wspomaga, dobrze zmywa i nie wysusza mi skóry. Mam cerę mieszaną i kilka niedoskonałości, ktore to mydełko łagodzi o nie podrażnia. Do rąk też super :-)

Uwielbiam

Uwielbiam to mydło do rąk. Dla mnie obok "rokitnika" drugi najpiękniejszy zapach z tej linii. Dość wydajne, dobrze się pieni, zostawia po sobie długo zapach. Buteleczka z dozownikiem. Zawsze poluję na nie w Rossmanie i w promocji kupuję na zapas. Jest śliczne, takie naturalne.

Super!

Mydło kupiłam w Rossmannie. Miałam już wcześniej wersję z rokitnikiem.
To mydło bardzo przyjemnie mnie zaskoczyło. Byłam średnio do niego nastawiona po wypróbowaniu tego z rokitnikiem, które tak sobie mi się podobało. Natomiast wersja jaskółcze ziele jest dużo lepsza. Przede wszystkim oryginalny, ziołowy zapach, naprawdę przyjemny. Mydło jest śliskie, łatwo rozprowadza się na dłoniach i tworzy trochę piany, ale nie za dużo. Daje uczucie czystości i odświeżenia. Przez jakiś czas dłonie przyjemnie pachną. Troszkę wysusza skórę, ale mam wrażenie,że jest lepsze pod tym względem niż to z rokitnikiem.
Opakowanie w porządku. Pompka dozuje niewielkie ilości mydła, które są całkowicie wystarczające. Mam wrażenie,że pompka podaje mniejsze ilości mydła niż to miało miejsce w przypadku wersji z rokitnikiem i bardzo mi się to podoba, bo w tamtym uważam,że porcje mydła były za duże.
Myślę,że wrócę jeszcze do niego, choćby ze względu na rewelacyjny zapach.

Delikatny

Bardzo łagodny produkt, nie zawiera mydeł a i tak się pieni. Zostawia na dłoniach bardzo delikatny, przyjemny zapach. Chroni przed przesuszeniem, nie podrażnia i nie uczula. Dłonie są nawilżone, daje ukojenie nawet spierzchniętej skórze dzięki zawartości gliceryny, a jaskółcze ziele działa odkażająco. Opakowanie z pompką sprawia, że produkt jest wydajny, dozuje idealną ilość produktu.

bardzo dobre mydło :)

Jak ja uwielbiam testować wszelkie mydła do rąk! Niektóre z lepszym, niektóre z gorszym skutkiem ;) jak było tym razem?

+ piękny zapach - ziołowy z nutą słodkości
+ cena
+ oczyszcza
+ nie podrażnia
+ NIE WYSUSZA!
+ bardzo bardzo wydajne

Bardzo fajne

Jak na mydło do rąk, wręcz luksusowe. Jest naprawdę świetne, mocno nawilża, ręce są po nim ukojone.
Bardzo porządnie się pieni, ślicznie pachnie.
Dobre składniki, więcej natury, niż na co dzień do tak prozaicznej i machinalnej czynności jaką jest mycie rąk. On wręcz sprawia, że miło skupić się na tej chwili.
Nie jest bardzo tani, ale wydajny dzięki konsystencji, lekko żelowej.

Porządne mydło

plusy:
+ ładnie pachnie
+ dobrze się rozprowadza
+ nie pozostawia filmu
+ nie wysusza

minusy:
?

inne cechy, których nie biorę pod uwagę przy ocenie:
- nieco za wysoka cena
- słaba dostępność
+ fajna etykieta

W porządku.

Z marką Green Pharmacy mam jak do tej pory same dobre doświadczenia i ten produkt również się do nich zalicza.

Mydełko ma formę transparentnego, przezroczystego żelu o średnio-gęstej konsystencji.
Świetnie się pieni w kontakcie z wodą i skórą.
Jeśli chodzi o tą najważniejszą właściwość, czyli usuwanie zanieczyszczeń ze skóry - radzi sobie świetnie. Myje i odświeża dłonie bez zarzutu.
Warto również zaznaczyć, że nie wysusza skóry dłoni co w przypadku mydeł do rąk jest plagą. Tutaj tego problemu nie ma - po zastosowaniu dłonie są świeże, gładkie, ale nie suche i ściągnięte.

Zapach jest typowo ziołowy i pewnie nie każdemu przypadnie do gustu, ale mi akurat nie przeszkadza.

Wydajność - jak najbardziej na plus, używam już od kilku miesięcy.
Mnie podoba się trochę staromodny design opakowań Green Pharmacy.
Butelka jest wyposażona w wygodną pompkę.
No i ta cena - ja kupiłam w promocji chyba za 4zł.

Kupię ponownie, polecam i oceniam na mocne 4 gwiazdki.

Po prostu dobre

Kupiłam wyłącznie dla jego apteczno-vintagowego opakowania, żeby mieć stylową butelkę na mydło do mojej łikendowej chałupki na wsi, a w środku był całkiem niezły kosmetyk.
Mocny zapach, jakby owocowo-ziołowy, konsystencja bardzo gestego żelu, dobrze się pieni, dość trudno spłukuje. Nie przesusza dłoni.
Opakowanie ładne, pompka dozuje odpowiednią ilość mydła. Po prostu dobry produkt.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1.

piękny zapach, bardzo dobre mydło

Moje ulubione, będę do niego wracać, bo mycie rąk, cóż, niby taka banalna czynność, ale moim zdaniem warto ją sobie umilić.

Pozwolę sobie zacząć od tego, że nie jest ono bezbarwne! ma lekką, przejrzystą barwę zieloną, co widać, gdy się mydło przeleje do przezroczystego opakowania (tak jak ja robię).

Pachnie jest wiosenna łąka po deszczu! ma rewelacyjny zapach, gdyby były takie perfumy brałabym je - od razu butlę 100 ml :) Jest to świeży i lekki, nienachalny zapach, szybko znika z dłoni, ale podczas mycia - cudowności i sama (czysta!) przyjemność.

Mydło jest delikatne i nie wysusza dłoni. Odpowiednio się pieni i jest gęste, nie spływa; jest wydajne. Nie należy do najtańszych mydeł w płynie, ale moim zdaniem warte jest swojej ceny.

Używam tego produktu od: cztery tygodnie