Yope, Mydło w płynie `Werbena`

Yope, Mydło w płynie `Werbena`

Delikatne dla skóry, nawilżające mydło w płynie o cytrusowym, świeżym aromacie. Bez sikikonów, parabenów, sls. Ma działanie antybakteryjne, zmiękczające, a dzięki dawce gliceryny nawilża, uelastycznia i wygładza skórę.

Same plusy

+ naturalny skład
+ piękny zapach
+ wygodne opakowanie z pompką (pompka to mega plus dla mnie)
+ duża pojemność
+ bardzo dobrze się pieni, co nie jest takie oczywiste w przypadku naturalnych produktów do mycia ciała
+ nie podrażnia, nie wysusza. Bardzo zmieniło się nawilżenia mojej skóry (na plus) odkąd używam mydeł Yope
+ wydajny
+ bardzo łatwo dostępny
+ polska marka

Najlepsze!

To co urzekło mnie w tym mydle to brak wysuszenia skóry dłoni nawet zimową porą. Jedyne mydło po którym nie muszę używać kremu do rąk.
Bardzo ładnie pachnie, nienachalnie.
Poręczna pompka i wytrzymała, zawsze dokupuję mydło w formie zapasowej.
Naturalny skład.
Mydło jest bardzo wydajne.

Przyjemnie pachnące mydło nie tylko do ciała

Mydło dostałam w zestawie z balsamem. I co mogę powiedzieć, to ze łądnie pachnie i robi robote. Nie tylko na skórze, ale też na włosach;)

#MOJA SKORA
*przesuszajaca się, zwlaszcza zima
*wymagajaca nawilżania
*od czasu do czasu traktowana chlorem basenowym

#MYDLO
+ OPAKOWANIE =>wygodna pompka
+ZAPACH - bardzo świeży
+DZIALANIE - delikatne, nie przesusza
+ZASTOSOWANIE - ja używam do ciała i od czasu do czasu do włosów - moje włosy całkiem go lubią - a bardzo ładnie działa on na skóre glowy - dorbze czysci, nie przesusza i wtedy jestem w stanie myc je nie codziennie a co 2gi dzien

werbena

Kiedyś lubiłam za zapach, ale teraz mam wrażenie ze rozwodnili go i chyba juz więcej nie kupię, bo szkoda pieniędzy. No i skład tez nie jest taki fajny, to nie jest kosmetyk w 100 % naturalny a ja teraz już takich tylko szukam.

Idealna do włosów :)

Mydła używam też do ciała, ale to na włosach robi robotę! Loki nie są przesuszone po myciu, ładnie się układają. Mydełko do mycia włosów spodobało się nawet mojemu chłopakowi :)

Ukojenie dla moich dłoni

Mydło jest świetne. Nie podrażnia i nie wysusza. Moje dłonie są po nim delikatne i miękkie. Bardzo dobrze się sprawdza w dzisiejszych czasach, gdy dłonie są przesuszone po dezynfekcji. Jego zakup był wybawieniem dla skóry mojej dłoni. Posiada obłędny zapach.

Świetny zapach i ładnie oczyszczona skóra

Po werbene siegam regularnie ze wzgledu na orzeźwiający zapach. To, póki co, mój ulubionych żel z rodziny Yope. Jest w miarę wydajny, nie wysusza skóry (na twarzy też daje radę) i ładnie ja myje/odświeża.

Moje ulubione

To moje ulubione mydło w płynie i często do niego wracam.
Jest bardzo delikatne dla skóry, przyjemnie się je stosuje nawet zimą.
Konstystencja jest gęsta, kosmetyk jest wydajny.
Opakowanie jest bardzo ładne, można także dostać mydło w formie re-fill.

Zapach werbeny jest subtelny i naturalny, ale wyraźny.

całkiem ok

Mydło jest w opakowaniu z pompką, ale także można dokupić zapas i przelewać. Jeśli chodzi o zapach to jest orzeźwiający według mnie przyjemny ale to rzecz gustu. Mydło lekko się pieni. Jest bardzo wydajne, wystarczy odrobina by umyć dłonie - lecz trzeba dokładnie zmyć wodą. Często dostępne w promocji. Nie wysusza dłoni nawet przy częstym używaniu. Mydło ma świetny naturalny skład.

Świetne mydło

Ulubione! Delikatne dla skóry, pięknie pachnie, ma dobry skład i do tego wegańskie, polecam.

No i super mi się podoba szata graficzna kosmetyku. Ladnie wyglada w lazience na półce.

Ulubione

Wypróbowałam już kilka produktów z gamy mydeł Yope.

Mydło Werbena ma lekki, świeży zapach, , który po użyciu lekko unosi się w pomieszczeniu. Tak jak cała reszta mydeł Yope - rewelacja, choć akurat to jest moim ulubieńcem.

Fakt, że nie posiada w składzie SLS, konserwantów, nie jest testowane na zwierzętach - bardzo duży plus! Kolejna polska marka udowadniająca, że można robić świetne kosmetyki - z pomysłem, dobrym składem, fajnym opakowaniem.

Bardzo dobre mydło

Oj polubiłam mydła od Yope. To jest moim drugim po wersji z Imbirem i drzewem sandałowym

Co ważne, nie podrażnia skóry dłoni. Nie uczula. Delikatnie myje nie wysuszając ich i nie robiąc z nich efektu papieru ściernego - tak miałam z makabrycznym mydłem Cien od Lidla. Tutaj tego nie ma.

Poza tym bardzo ładnie pachnie. Orzeźwiająco - bardzo dobrze sprawuje się dzięki temu w kuchni. Bo zapach jest bardziej zielony.

Konsystencję ma mleczną. Delikatnie się pieni. Opakowanie z pompką jest b. sympatyczne i ładne stylistycznie.

Biorąc pod uwagę jego wydajność i sporą pojemność mydło nie jest drogie. Gorąco polecam gdy ktoś szuka delikatniejszych mydeł.