Estee Lauder, Pure Color, Nail Lacquer (Lakier do paznokci)

Estee Lauder, Pure Color, Nail Lacquer (Lakier do paznokci)

Cena PLN 95.00

Niech Twoje paznokcie staną się modne, dzięki szerokiemu wachlarzowi niesamowitych odcieni.
Technologia True Vision™ przemienia zwykły kolor w coś niezwykłego: bogaty i błyszczący z intensywnym, lustrzanym połyskiem.
Szybkoschnąca formuła długo utrzymuje się na paznokciach i wspaniale kryje. Lakier nie odpryskuje.
Specjalnie zaprojektowany pędzelek sprawia, że malowanie paznokci staje się niewiarygodnie łatwe.

lakiery do paznokci

Nude Pearl daje blasku na paznokciu lecz nie utrzymuje się zbyt długo.

Lakier do paznokci od Estee Lauder otrzymałam w prezencie. Ujęło mnie przede wszystkim opakowanie.
Eleganckie pudełeczko w kolorystyce marki, czyli granatowy kolor ze złotymi akcentami. Kartonowe opakowanie posiada okienko przez które można dojrzeć buteleczkę lakieru, domyślam się że miała ona służyć do zapoznania się z kolorem lakieru, ale przez spore kwadratowe logo które widnieje na samej butelce lakieru, jest utrudnione dojrzenie samego lakieru i jego koloru.

Nie tylko kartonowe opakowanie podkreśla luksus firmy, ale również opakowanie lakieru, jest to szklany kwadrat w którym mieści się łezka lakieru, z logiem firmy, do tego rączka pędzelka jest złota co podkreśla kolorystykę marki.
Sam pędzelek posiada twarde włosie i niezbyt długie.

Otrzymałam kolor Nude Pearl jest to miedziany kolor z złotymi drobinkami, świetnie wygląda, lecz potrzebuje dwóch wart by uzyskać pełny kolor na paznokciu.
Sam lakier nie odbiega od innych i utrzymuje się około 3 dni bez skazy, po 5 dniach bo zmywam. Przy topie utrzymuje się dłużej około tygodnia.

Jest to standardowy lakier zamknięty w przepięknym opakowaniu za które płacimy wysoką cenę.

Zimowa czerwień

W gamie kolorów znalazlam idealna czerwien.Lakier jest bardzo dobry.Precyzyjny pedzelek,ktorym dobrze sie maluje.Konsystencja lakieru nie zalewa skorek. Jest trwaly.

Prima ballerina.

W okresie świątecznym kupiłam zestaw mini lakierów w dogodnej cenie z oszałamiającymi gratisami i atrakcyjnym rabatem. W cenie jednego lakieru, miałam cztery. "Deal życia". ;)
Jednak po szybkim przeglądzie, kiedy miałam okazję zobaczyć je na żywo, trzy z nich podałam dalej (migoczącą fuksję, iskrzące indygo, perłowy róż) sobie zostawiwszy dzienny, subtelny, naturalny odcień- Pink Ballerina.

To prawda, Pink Ballerinę nie cechuje oryginalność. Kolor jakich wiele na rynku, natomiast jestem wręcz oczarowana tym, jak idealnie wpasowuje się zarówno w moje potrzeby jak i kolorystykę skóry dłoni ( jasna, prześwitująca, o chłodnym, ziemistym, sino-różowym kolorycie z tendencją do zaczerwienień. Trudna).

+ buteleczka pełna elegancji, miła dla oka
+ kolor- do zużycia, jasny, cielisty, półtransparentny, mleczny, beżo-róż, klasyczny, estetyczny
+ można budować krycie, bez smug, prześwitów!- miłe zaskoczenie
+ wygodny pędzelek
+ odpowiednia konsystencja, raczej rzadka, ale bez trudu się nakłada
+ nie wysycha w buteleczce, nie gęstnieje
+ trwały, wytrzymały sam w sobie, nie potrzebuje baz pod- nad, nie odpryskuje, nie straszne mu typowe prace domowe
+ posiada ładny połysk

+/- zapach neutralny

- cena regularna, kosmiczna.

Podsumowanie: Doskonały lakier na co dzień. Nadaje dłoniom i paznokciom elegancki efekt. Nieskomplikowany w użyciu. Łatwo się nakłada. Trwały. Bezproblemowy.
Dla mnie Pink Ballerina to Prima Ballerina.
Mój ulubieniec wśród cielistych lakierów. Zwyciężył z takimi klasykami Essie jak : Mademoiselle, Ballet Sllipers, Allure.
Ale czy wart swojej regularnej ceny? Nie wiem.

słabiutko

mam właśnie na paznokciach kolor - fuchsia.

kolorek ładny, głęboki, wyrazisty, a opakowanie bardzo eleganckie. Poza tym to jakość nieadekwatna do ceny, baaardzo nietrwałe i wolno schnące.

Nie polecam, chyba że jako ozdobę na półce.

Używam tego produktu od: niedawna
Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

średniak

kupiłam odcień c3 ballerina pink
\\nlakier jak lakier bez rewelacji. jedynym aspektem różniącym ten lakier od innych jest to, że fenomenalnie szybko schnie. smrodzi jak wszystkie lakiery. pędzelek też bez rewelacji

wprawdzie nie tak dobre jak OPI ale o niebo lepsze od Chanel

Posiadam dwa lakiery Estee Lauder:
10 Hot Coral
i
03 Enchanted Garnet.

Ich wlasciwosci sa praktycznie takie same, mimo innego odcienia. Wytrzymuja na paznokciach tyle samo, moge je wiec ocenic pod katem ogolnym, a nie konkretnego odcienia.

Jesli chodzi o moje preferencje kolorystyczne to zdecydowanie wole pierwszy odcien Hot Coral. Pomijajac, ze zbiera pochwaly za kazdym razem, gdy mam go na dloniach, to nawet mnie sie lepiej kojarzy i jest jakis taki letnio-pogodny. Poprawia humor. To prawdziwy gleboki koral, ni roz, ni pomarancz. Perfekcyjna mieszanka.

Drugi odcien to ciemne czerwone wino, w zaleznosci od tego w co jestem ubrana, moze wygladac jak paznokcie wampira, badz jak eleganckie zadbane dlonie.

Lakiery sa wyjatkowo plynne od samego poczatku, nie gestnieja, co mam nadzieje jest standardem przy tej cenie, bowiem jeden kosztuje 25 euro.

Wydajnosc spora, w duzej optycznie buteleczce miesci sie jedynie 9ml, ale mimo czestego uzywania obu kolorow, zuzylam dopiero jakas 1/5.

Paznokcie maluja sie bez smug, wyjatkowo rowno. Dwie warstwy to akurat idealna ilosc, nie za duzo, nie za malo. Pedzelek jest precyzyjny i dopracowany w szczegolach. Latwo pomalowac same paznokcie bez skorek.

Nadzywczaj szybko schna. Pod spod nakladam baze chroniaca plytke przed odbarwianiem, a na wierzch niekiedy nakladam baze przedluzajaca lakier, mimo tego wysychaja w tempie ekspresowym.

Najwieksza wada (a wlasciwie jedyna) jest kiepska trwalosc, lakier wytrzymuje na paznokciach 2-3 dni, po czym widocznie sciera sie z koncowek. Na szczescie dobry utrwalacz (uzywam obecnie Essie, ale zmienie na OPI jak sie skonczy) ratuje sytuacje. Nie odpryskuje.

Opakowanie jest wyjatkowo eleganckie, ekskluzywne. Buteleczki sa szklane, dosyc ciezke, ale maja piekne zlote nakretki, kwadratowa forme buteleczki i na zloto wygrawerowany znak firmy.

Musze przyznac, ze lakiery te bardzo lubie. Mimo slabej trwalosci, wszystkimi pozostalymi wlasciwosciami gleboko mnie zachwycaja, a przy dobrym utwardzaczu, uspokajaja nerwy.

Efekt na paznokciach jest blyszczacy, jak tafla wody, za co je chyba najbardziej kocham, do tego zadnych drobin, zadnego brokatu. Nie jest to odcien jak farba scienna, tylko prawdziwie gleboki, jak kolorowa woda.

Z pewnoscia zakupie ponownie inne odcienie. Szkoda, ze w calej linii Estee Lauder jest tak maly wybor kolorow, ale i tak polecam.

Na zdjeciu odcien Hot Coral wyszedl troszke zbyt jaskrawo, jest to wina ustawien mojego telefonu, w rzeczywistosci nie jest to wcale jaskrawy kolor.

Używam tego produktu od: okolo pol roku
Ilość zużytych opakowań: w trakcie dwoch

Dobry, bez szału.

Oceniam odcień 03 Enchanted Garnet.

Piękny czerwony kolor uzysuję przy użyciu 2óch warstw, jedna warstwa wygląda na fuksję!
Sliczny połysk, na stopach trzyma się dłuuuuugo, na rękach odpryskuje tak szybko jak każdy inny lakier.
Od lakieru za tą cenę spodziewam się sproszkowanych diamentów i łzy jednorożca.

Szybko schnie, średnio wydajny. Pędzelek przyjemny w obsłudze.

Używam tego produktu od: Maj 2012.
Ilość zużytych opakowań: 1 napoczęte.

Idealny połysk

Wcześniej nie zwracałam uwagi na tak drogie lakiery, ale ostatnio odwiedziłam znajomą, która akurat przebierała w swoich i oddała mi estee lauder w kolorze 10 Hot Coral .
Konsystencja jest dość gęsta. Lakier pokrywa kolorem już za pierwszym razem całą płytkę, schnie dość długo ale wykończenie jest świetne, błyszczy się efektownie bez żadnego Top Coat-u .
O trwałości produktu powiedzieć jeszcze nie mogę , bo zaaplikowałam go dopiero kilka godzin temu .

Minus jaki mu mogę dać to cena , zdecydowanie zbyt wysoka . Pomimo tego mam zamiar kupić jeszcze chociaż jedną buteleczkę.

Załączam zdjęcie koloru jaki posiadam < 10 Hot Coral > z góry przepraszam za suche skórki wokół płytki paznokcia, niestety to mój największy problem .

inne są lepsze

Kupiłam opakowanie 5 lakierów w odcieniach czerwieni i różu. I tylko 2 z nich dobrze się rozprowadzały i w miarę szybko zasychały. Nr 03 black wine może raz udało mi się dobrze pomalować paznokcie za pierwszym razem - był gęsty, bardzo wolno zasychał i zawsze wymagał przynajmniej 2 warstw. 2-3 dni to było maksimum, ile te lakiery były w stanie wytrzymać na paznokciach bez odprysków. Już lepsze są tanie lakiery za 5 zł :) Jedyny plus to odcienie, naprawdę ładne...
Używam tego produktu od: 1 roku
Ilość zużytych opakowań: 5 po 5ml

nieprzeciętne kolory, przeciętna jakość

Własnie, paradoks. Lakier ten ma bardzo bogata kolorystyke i fantastycznie się prezentuje w szklanych \'kubikach\'. Ile razy walczyłam ze sobą, by nownie nie kupić tej przeciętności. Lakier można kupic tylko dla buteleczki i koloru, a reszta:
-dość rzadki na początku,
-bardzo szybko gęstnieje,
-zostawia smugi,
-ma słaby pędzelek,
-długo schnie,
-odpryskuje,
-choć jest bardzo blyszczący na początku, szybko matowieje.

Jedyny sposób na ładny efekt z tym lakierem to porządna, a nie pierwsza z brzegu, baza oraz \'nawierzchniacz\'.
Lakier ten skłonna jestem kupić dla samych kolorów, ale jedynie w pojemności mini i zapakowany po kilka sztuk. Typowy zestaw lotniskowy. Inaczej - raczej nie.

Używam tego produktu od: wiele lat
Ilość zużytych opakowań: chyba jakieś 10 sztuk

jezeli pomalowane paznokcie to tylko EL-PC :)

Super Lakier! Uwielbiam za niesamowite kolory, odcienie czerwieni i różu nie maja sobie równych! Świetnie się rozprowadza, bez problemu można &quot;zużyć&quot; lakier &quot;do końca&quot;, trwały, nie odpryskuje. I te opakowanie jak kosteczki lodu! :)
Minusik to cena w drogerii płaci się ok. 75 PLN, ale ja najczęsciej korzystam z promocji/rabatów.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: kilkanaście małych kolorowych kosteczek ;)

Dla mnie dobry kosmetyk

Szłam do perfumerii, żeby kupić lakier YSL (sprawdzony przeze mnie, używam go od ponad 1,5 roku, bardzo dobry, intensywny pigment, rowno sie rozprowadza, szybko schenie, ale z trwaloscia nie bardzo- szybko sie sciera), w kolorze intensywnej, pięknej, lekko przygaszonej czerwieni. Ekspedientka pokazała mi lakiery YSL, Lancome i Estee Lauder. Cena była zbliżon Pani przekonwała, że jakość też jest porównywalna. Wybrałam ten, który miał ładniejszy kolor- tu Estee Lauder był moim zdaniem bezkonkurencyjny. Kupiłam Red Tando- piękny kolor.

Lakier ma dobry pędzelek, łatwo się rozprowadza, troszkę gęsty, ale dla mnie w sam raz. Nie robi smug. Szybciutko schnie. Jedna warstwa wystarcza (nie znoszę nakładać dwóch warstw. Co do trwałości- lakier ściera mi się na końcówkach (dziś 3 dnień i myślę, że najpóźniej jutro muszę zmyć i zrobić od nowa), nie odpryskuje. Nie brudzi (często lakierami brudziłam książki i inne jasne rzeczy, na których zostawały czerwone rysy). Ślicznie się błyszczy.

Następnym razem spróbuje pomalować go na koniec utwardzaczem (z YSL sprawdzało się znakomicie).

Z bardzo wielu czerwonych lakierów jakich używałam, ten na razie wysuwa się na prowadzenie. Komfort stosowania (łatwe nakładanie, równe pokrycie, tylko jena warstwa, piękny połysk, szybkie wysychanie i dobry pędzelek) to dla mnie cechy jednak ważniejsze niż ciut dłuższa trwałość innych lakierów, którymi ładne pomalowanie paznokci wymaga przynajmniej godziny, a nie 5 minut. Używam tego produktu od: kilku dni