Miss Sporty, Nail Expert, 5 in 1 Total Care Action (Odżywka odbudowująca 5 w 1)

Miss Sporty, Nail Expert, 5 in 1 Total Care Action (Odżywka odbudowująca 5 w 1)

Kompleksowa pielęgnacja:
- wzmocnienie i odbudowa paznokci,
- wygładzenie,
- nawilżenie,
- połysk i zdrowy wygląd,
- szybszy wzrost.

warto kupić

Odżywka jest przede wszystkim:
+ super wydajna
+ posiada wygodny pędzelek
+ wystarczy nałożyć troszkę produktu, by zauważyć różnicę
Paznokcie po nałożeniu odżywki mają piękny połysk, po stosowaniu produktu przez dłuższy czas widać, że paznokcie są odbudowane i twardsze.

dosyć dobra

niezła odżywka do paznokci. Używam jej jako lakieru bezbarwnego albo jako bazę pod lakier tradycyjny. Na plus można zaliczyć wygodny pędzelek i niską cenę. Jedyny minus jak dla mnie, to że krótko się utrzymuje na paznokciach, do kilku dni.

Słaba odżywka

Używam tej odżywki samodzielnie lub jako baza pod lakier kolorowy. Używam jej samodzielnie, kiedy nie mam czasu nakładać kolorowego lakieru. Odżywka jest bezbarwna, dobrze się nakłada na paznokcie. Jednak bardzo szybko odpryskuje z paznokci ( już następnego dnia). Producent obiecuje wzmocnienie, odbudowę, wygładzenie, nawilżenie, połysk i zdrowy wygląd. Ja niestety nie zauważyłam, żeby miała jakikolwiek wpływ na moje paznokcie, a stosowałam ją przez kilka tygodni. Nie robi z paznokciami zupełnie nic. Moje paznokcie dalej się łamią i rozdwajają. Jest dobra jako baza pod kolorowy lakier ale nic poza tym. Dostępność w każdym Rossmannie.

Jako baza nie jest zła

Używam tej odżywki jako bazy pod kolorowe lakiery i spisuje się całkiem nieźle. Jako odżywka natomiast nieco gorzej. Raczej ciężko mówić o wzmocnieniu czy nawilżeniu (ale raczej nie da się odżywić i nawilżyć paznokcia który już urósł i jest zniszczony), jedyne co odżywka robi to lekko utwardza i chroni paznokieć przed urazami i przebarwieniami, mniej się łamią. Odżywka na pewno nie spowodowała u mnie szybszego wzrostu.

Dobra, ale bez szału

Przyzwoita odżywka do paznokci. Przeze mnie używana głównie jako lakier bezbarwny, który nie niszczy paznokci, a raczej im pomaga. Mam mocne paznokcie, więc nie potrzebują odżywki, ale tradycyjne lakiery im szkodzą, stają się słabsze, ta odżywka to dobra alternatywa dla lakieru bezbarwnego. Opakowanie ok, pędzelek wygodny, cena dobra. Jedyny minus jak dla mnie, to że krótko się utrzymuje na paznokciach, do kilku dni.

Nie

Produkt nie spełnia zatwierdzeń producenta- po dwóch miesiącach stosowania nie zauważyłam poprawy kondycji paznokci. Nie przyczynił się również do szybszego ich porostu. Zbędny produkt, raczej jako lakier bezbarwny.

Odchodzi płatami

Skusił mnie efekt 5 w 1. Odżywka posiada bardzo wygodny pędzelek, dzięki czemu naprawdę łatwo się ją nakłada. Szybko schnie i ładnie błyszczy się na paznokciach. Niestety szybko zaczęła odchodzić płatami od moich paznokci, już tego samego dnia. Postanowiłam jednak dać jej szansę i zużyłam całe opakowanie. Rzeczywiście działała, paznokcie rosły dużo szybciej i były mocniejsze. Jednak od razu po odstawieniu tej odżywki paznokcie były znowu takie same, dodatkowo zaczęły się od razu łamać, gdy tylko odrobinę podrosły.

Najlepsza Odżywka

Najlepsza Odżywka do paznokci jaka miałam okazję testować. Paznokcie nawet po ściągnięciu hybryd bardzo szybko dochodzą do siebie (stają się mocniejsze i szybko rosną) a do tego cena jest bardzo atrakcyjna.

Działa

Zdecydowałam się na nią, kiedy szukałam na szybko jakiegoś zamiennika odżywki z Golden Rose i wybór padł na tą. Dobrze zadziałała na moje paznokcie, wzmocniła je, dzięki czemu przestały się łamać a za to szybko rosły. Do tego ładnie się błyszczy, jeśli jest sama na płytce. Szybko zasycha i kosztuje niewiele Jedynie zapach jest mocny,ale to chyba jak w przypadku każdej ;)

Najlepsza odżywka

Według mnie jej działanie jest lepsze od działania wielu innych i nawet droższych odżywek. Ta odżywka + biotyna i mam twarde, nierozdwajające się paznokcie.

Nic nie zrobiła.

Nie zaszkodziła, nie pomogła. Jest bardzo krótkotrwała, z moich paznokci odchodziła płatami. Obecnie gdzieś sobie leży, nie używam, bo po co.

Treść recenzji (nie) jest zbyt lakoniczna.

Bardzo dobra :)

Po nieudanych kuracjach Eveline, Sally Hansen, Laurą Conti, Bielendą i innymi mniej znanymi firmami wróciłam do Rossmanna po jakiś zamiennik wycofanego Cement Nail Boostera od Miss Sporty. Znalazłam tą odżywkę, obiecywała podobne efekty, więc wzięłam ją bez wahania i jestem bardzo zadowolona.

+ Utwardza paznokcie, prawie wcale się nie łamią, a pracuję w wymagającej dla moich dłoni i pazurów pracy ;)
+ Zdecydowanie szybciej rosną.
+ Daje na paznokciach ładny efekt przezroczystego lakieru.
+ Bardzo szybko wysycha, czasem maluję paznokcie na noc i od razu mogę kłaść się spać, a rano nie mam żadnych odgniotów.
+ Wygładza i nabłyszcza paznokcie. Jak ją zmywam i nakładam nową warstwę to nie mogę się na nie napatrzeć, są takie gładkie i błyszczące.
+ Nie odpryskuje.
+ Wygodny, niezbyt duży pędzelek.
+ Wydajne.
+ Niska cena, w promocji -49% kosztuje ok 4-5 zł.

Nie widzę minusów, spełnia moje oczekiwania, jest tania i dostępna w Rossmannach. Mam nadzieję, że jej nie wycofają tak jak Cement Nail Boostera. ;)