Sally Hansen, Maximum Growth (Odżywka przyśpieszająca wzrost paznokcia (nowa wersja))

Pojemność 13,3 ml

Zauważalnie dłuższe paznokcie w ciągu jednego tygodnia. Przeznaczona do paznokci które są zbyt słabe na to, żeby były długie. Formuła zawierająca proteiny i jedwab natychmiastowo wzmacnia miękkie, obgryzione i słabe paznokcie oraz chroni je przed złamaniem i rozdwajaniem.
Rezultat- zauważalnie dłuższe paznokcie już po pierwszym tygodniu stosowania.

wzmacniające
w buteleczce
olejek

mile zaskoczonie

to mój pierwszy raz z odżywkami sally hansen. Nieźle mnie zaskoczyła!
odżywka ma przyspieszać wzrost paznokci, mimo że moje rosną szybko to teraz jeszcze przyspieszyły :D pod tym względem - zgadza się z tym co mówił nam producent.
Odżywka jest bezbarwna, nadaje się też pod lakier.
Nie odpryskuje nawet po kilku dniach i kilku warstwach! Trzyma się świetnie z wieloma kolorowymi lakierami, co dla mnie jest niezwykle ważne. Ładnie wygląda też położona saute.
Bardzo wydajna! Po dwóch miesiącach regularnego stosowania zużyłam pół opakowania. Moje pazurki bardzo po niej odżyły. Nadaje się po hybrydzie!
Cena - tanizna, jak na takie działanie. Dostępna w wielu miejscach.
Na pewno będę dalej testować sally hansen ????

Odzywka do paznokci

Używam odżywki Sally Hansen zawsze w przerwie od hybrydy, efekty nie są jakieś błyskawiczne, ale faktycznie paznokcie rosną szybciej i są mocniejsze. W porównaniu do innych odżywek zapach nie jest irytujący, jest praktycznie niewyczuwalny.

Producent robi swoje :)

Co firma to firma :) w drogeriach sally hansen jest dość drogie, w Internecie jakos za 11 zł. Dobra odżywka. Duża. Okej pędzelek. Pazury są mocne, rosną a widze to po moich białych końcówkach. Super po hybrydzie. W formie bezprawnego lakieru, co kilka dni zmywam, dokładam i znowu nakładam świeża warstwe.

Znana od lat.

Odżywkę używam zawsze po ściągnięciu hybrydy. Sama je nakładam i ściągam, czasami nie mogę się oprzeć i zaczynam skubać lakier który odchodzi od płytki. Kończy się to oderwaniem lakieru razem z wierzchnią warstwą płytki paznokcia. Obcinam paznokcie i smaruje odżywka. Bardzo dobrze się rozprowadza, szybki schnie - dla mnie wielki plus. Można szybko nanieść drugą warstwę. Utrzymuje się na paznokciach długo. Stają się mniej łamliwe, nie rozdwajają się. Mnie się w 100% sprawdza. Polecam. Daje 5 gwiazdeczek.

Sally Hansen

Pierwszy raz zaczęłam jej używać gdy po latach obgryzania postanowiłam z tym skończyć. Dość szybko doczekałam się efektu, były dłuższe mocniejsze.
Teraz wróciłam do niej w przerwie od manicure hybrydowego i świetnie regeneruje mi paznokcie i świetnie rosną

Jest ok, ale szybko gęstnieje.

Kiedy podjęłam się stosowania tej odżywki, moje paznokcie były w opłakanym stanie.
Potrzebowałam czegoś co je odżywi i przyspieszy ich wzrost.

Zauważyłam:
z zalet:
- wydajność odżywki
- paznokcie stały się twardsze
- były trochę bardziej odżywione
- wygodny pędzelek
- odżywka nie zdzierała się z paznokci po jednym dniu (jak to bywa w przypadku niektórych tego tylu produktów)

z wad:
- jakoś po dwóch miesiącach odżywka tak zgęstniała, że musiałam ją wyrzucić

Zadbane naturalne paznokcie

Odżywka przyspieszająca porost dla osób ceniących naturalne i zdrowe paznokcie. Szybko schnie, szybko widać efekty wzmacnionych i błyszczących, zadbanych paznokci.

Ok.

Używam tej odzywki jako regeneracji po uczuleniu na hybrydy. Szybko się nakłada, szybko schnie, dość długo się utrzymuje. Niewiele kosztuje, co jest plusem. Nie ma jakiegoś fenomenalnego działania, ale jest to poprawna odżywka. Nie zauważyłam przyspieszenia wzrostu paznokci.

Skuteczna

Odżywka jest skuteczna, szybko widać efekty. Szybko schnie na paznokciach i dobrze się rozprowadza. Jest dość wydajna i ma przystępna cena. Paznokcie są twardsze i mniej łamliwe, dodatkowo faktycznie szybciej rosną i są wzmocnione. Jest dość tania i łatwo dostępna.

Genialna

Po latach robienia hybryd, żeli, akryli moje paznokcie były naprawdę w opłakanym stanie. Nie byłam w stanie ich zapuścić za żadne skarby świata. Próbowałam wiele specyfików aby utwardzić je trochę ale nie męczyć już kolejny raz hybrydami w czasie kiedy powinna płytka odpocząć ciut, ale bez skutku, Tą odżywkę dostałam jakiś czas temu w prezencie i okazała się totalnym sztosem ! Jest genialna. Świetnie utwardza płytkę. Wreszcie udało mi się zapuścić paznokcie. Schnie w sekundę co jest super bo kto lubi siedzieć godzinami żeby łaskawie paznokcie wyschły... Chyba nikt. Dla mnie number one!

Używam tylko tej, najlepsza ;)

Od ok 2 lat właściwie nie używam innego lakieru do paznokci, już na pewno nie innej odżywki. Ta jest najlepsza, wzmacnia paznokcie, są mniej łamliwe i rosną dobrze. Nie wysusza płytki, nie niszczy paznokci. Jest bardzo wydajna, w ciągu dwóch lat miałam tylko dwa opanowania. Schnie w sekundę.

Świetna odżywka!

Przez okres około roku regularnie wykonywałam na moich paznokciach manicure hybrydowy. W końcu postanowiłam sobie zrobić przerwę. Niestety moje paznokcie były w kiepskiej kondycji. Miękkie, przesuszone, łamliwe, podatne na rozwarstwianie. Po prostu słabe. Potrzebowałam produktu, który je wzmocni i sprawi, że szybciej odrosną zdrowe. To był strzał w dziesiątkę. Nakładałam lakier regularnie zgodnie z zaleceniami. Pazurki rosły szybko i były coraz mocniejsze. Dodatkowo warstwa odżywki sprawiała, że były trwalsze i mniej podatne na uszkodzenia. Lakier jest bezbarwny, bardzo dobrze się rozprowadza, po nałożeniu szybko zastyga.