Sally Hansen, Maximum Growth (Odżywka przyśpieszająca wzrost paznokcia (nowa wersja))

Średnia ocena: 4.61/5

Pojemność 13,3 ml

Zauważalnie dłuższe paznokcie w ciągu jednego tygodnia. Przeznaczona do paznokci które są zbyt słabe na to, żeby były długie. Formuła zawierająca proteiny i jedwab natychmiastowo wzmacnia miękkie, obgryzione i słabe paznokcie oraz chroni je przed złamaniem i rozdwajaniem.
Rezultat- zauważalnie dłuższe paznokcie już po pierwszym tygodniu stosowania.

odżywki do paznokci
wzmacniające
w buteleczce
olejek

Dobra odżywka do której często wracam

Często wracam do tej odżywki, mimo iż nie zauważyłam jakiś piorunujących efektów, to uważam że jest to dobry produkt. Stosowany regularnie zdecydowanie poprawia kondycję paznokci.
Odżywka dobrze rozprowadza się na paznokciach i szybko wysycha. Bardzo długo utrzymuje się na paznokciach i ładnie się błyszczy.
Pędzelek jest wystarczająco precyzyjny, co umożliwia równomierne rozprowadzenie preparatu na całej powierzchni paznokci.
Dodatkowym plusem jest fakt, że odżywka może być stosowana jako baza pod kolorowy lakier.

przeciętna

produkt kupiłam ze względu na estetyczne opakowanie, buteleczka wygląda ślicznie jednak sama odżywka nie różni się niczym od innych drogeryjnych odżywek. w sensie- dobrze odżywia paznokcie i zauważyłam poprawę wyglądu moich paznokci jednak myślę że taki efekt uzyskałabym po podobnych odżywkach. lakier skutecznie chroni paznokcie po nałożeniu dwóch warstw. jest wydajny i szybko schnie, jednak co jest dla mnie minusem - wolno twardnieje. nawet po kilku minutach po nałożeniu, pomimo że lakier wyschnął to po naciśnięciu na paznokieć mogłam sobie odbić na nim odcisk palca. poza tym jest git.

w moim odczuciu ma wady i zalety

Odżywkę zakupiłam zachęcona obietnicami producenta.

Produkt ma niewątpliwie kilka zalet. Jest bardzo wydajny i często można kupić go w promocyjnej cenie. Odżywka ma postać bezbarwnego lakieru. Po nałożeniu dwóch warstw całkiem ładnie wygląda na paznokciach. Produkt szybko zasycha i nie wylewa się na skórki. Niestety, dosyć szybko odpryskuje.

W moim odczuciu bardziej sprawdzi się jako baza pod lakier. Trochę wzmacnia paznokcie. Sprawia, że stają się one nieco bardziej twarde. Trochę też przyspiesza ich wzrost. Nie jest to jednak jakiś efekt wow. Zresztą odrobinę szybszy wzrost paznokci widać mniej więcej po miesiącu, a nie po tygodniu.

Nie jest to zła odżywka, ale nie jest to też perełka. Są lepsze produkty tego typu i są też gorsze. Ja od siebie daję cztery gwiazdki.

Rozczarowanie

Inna odżywka Sally Hansen zachwyciła mnie efektem super mocnych paznokci, więc liczyłam że i ta mnie oszołomi. Niestety nie.
Odżywka ma ponoć przyspieszać nieco rośnięcie paznokci, by móc nacieszyć się ich długością - w to specjalnie nie wierzę, wszak za wzrost paznokcia odpowiada jego macierz, więc nie bardzo wiem, co ten lakier miałby zdziałać. Uznałam jednak, że odżywia i wzmacnia paznokcie na tyle, że się nie łamią, więc łatwiej jest uzyskać pożądaną długość. Ale na tym polu produkt radzi sobie słabo. Odżywka jest praktycznie zwykłym bezbarwnym lakierem, który nie nadaje twardości ani wzmocnienia płytce paznokcia. Pomalowane paznokcie nadal są dość miękkie i elastyczne. Niespecjalnie chroni to przed ich uszkodzeniami. Ponadto dość łatwo odpryskuje - czasem już następnego dnia zauważałam, że kawałek lakieru dosłownie odstaje od paznokcia.
Jak dla mnie efekt taki sam jak dałaby dowolna, tania odżywka z drogerii. Już do niej nie wrócę.

Działa po miesiącu.

Odżywkę Maximum Growth kupiłam zachęcona pozytywnymi komentarzami na Wizaz. Moje paznokcie się często łamią i szukałam czegoś co je wzmocni. Odżywka jest w szklanej buteleczce z pędzelkiem, przezroczysta, ma dość gęstą konsystencję. Odżywka pachnie jak lakier do paznokci, nic pięknego, w składzie znajdziecie m.in. alkohol denat. Odżywkę nakłada się łatwo, jak lakier, pędzelkiem. Kosmetyk nie spływa z płytki paznokcia i szybko na niej zastyga, jest ekonomiczna i wydajna. Moje paznokcie szybciej zaczęły rosnąć i mniej się łamią po ok. 1 miesiącu stosowania. Odżywka często jest w promocji. Jak dla mnie, odżywka dobrze działa, ale nie po tygodniu stosowania jak pisze producent tylko trzeba regularnie stosować odżywkę co najmniej miesiąc.

Skuteczna

Odżywka jest skuteczna, szybko widać efekty. Szybko schnie na paznokciach i dobrze się rozprowadza. Jest dość wydajna i ma przystępna cena. Paznokcie są twardsze i mniej łamliwe, dodatkowo faktycznie szybciej rosną i są wzmocnione. Jest dość tania i łatwo dostępna.

recenzja

odżywkę zakupiłam po tym, gdy w czerwcu zeszłego roku zdecydowałam się zdjęcie hybrydy. Co ważne testowałam wiele różnych odżywek, ale to z tą polubiłam się najbardziej. Trzyma się na paznokciach tydzień i u mnie nie odpryskuje. Paznokcie maluje regularnie co tydzień i faktycznie się trzymają. Rosną szybciej. nie zauważyłam jakiejś spektakularnej poprawy jakości paznokci, jednak producent tego nie obiecuje. mają rosnąć szybciej i rosną. ogólnie polecam

Odżywka? Produkt nie wart ani złotówki...

Kupiłam odżywkę Maximum Growth w Hebe, ponieważ moje paznokcie są zniszczone, cienkie i łamliwe. Chciałabym, by rosły szybciej i były odbudowane.
Buteleczka odżywki jest mała, przezroczysta i posiada jaskraworóżową nakrętkę z pędzelkiem. Dobrze pokrywa płytkę paznokcia, szybko wysycha i ma nieprzyjemny zapach. Działaniem nie odbiega od wielu odżywek tego typu, nabłyszcza płytkę paznokcia i odnosi się wrażenie, że utwardza. Podczas codziennych prac często odpryskuje i nie zabezpiecza paznokci przed rozdwajaniem czy łamaniem. Po miesiącu użytkowania nie odnotowałam jakichkolwiek pozytywnych efektów działania. Moje paznokcie rosną dokładnie tak samo jak bez stosowania tej odżywki, więc warto chyba powiedzieć wprost, że jest to kiepskiej jakości bubel.

Rozczarowanie

Kupiłam tę odżywkę zachęcona również wieloma pozytywnymi opiniami na tej stronie. Jak widać nie jest ona odpowiednia dla wszystkich.
Od jakiegoś czasu borykam się z problemem rozdwajających się paznokci. Mogę śmiało stwierdzić, że są one w opłakanym stanie.
Nie robię żeli, akryli ani nawet nie robię hybryd. Jedynie maluję paznokcie zwykłymi lakierami, jednakże z uwagi na ich kiepską kondycję przestałam.
Szukam różnych preparatów, ostatnio skuszona ceną w Rossmanie zdecydowałam się na zakup tej odżywki. Zgodnie z obietnicą, pierwsze efekty miały być już po tygodniu
Po zużyciu całej buteleczki śmiało mogę stwierdzić, że na moich paznokciach ta odżywka nie działa. Zero polepszenia, nawet śmiało mogę stwierdzić, że paznokcie są jeszcze w gorszym stanie niż na początku. Zaczęły się nawet rozdwajać do połowy. Dramat.
Jedynie to jaki jest plus, to że jest bardzo wydajna i zostawia połysk na paznokciach.
Muszę poszukać innego produktu.

Dno

Odżywka ma średnio gęstą konsystencję i przejrzyście różowy kolor. Producent zapewnia, że sposób działania odżywki będzie polegał na zabezpieczaniu końcówek paznokci. Niestety po nałożeniu odżywka jest miękka. Wcale prawie nie przylega do płytki paznokcia. Po czasie odpryskuje. Ogólnie szybko znika z płytki paznokcia. Nic nie zabezpiecza. Totalnie szkoda kasy na ten produkt nawet jeśli jest w promocji. U mnie nie działa i to jest fakt.

Dwa podejścia, bez rezultatów.

Kupiłam tę odżywkę zachęcona również wieloma pozytywnymi opiniami na tej stronie. Jak widać nie wszystko jest dla wszystkich...
Ale od początku. Mam okropne paznokcie. Fatalne. Od lat nie robię żeli, akryli ani nawet nie stosuje lakieru hybrydowego, bo efekt utrzymuje mi się max kilka dni. Malowałam paznokcie zwykłymi lakierami, bo chciałam koniecznie ukryć fakt okropnie wyglądającej płytki, porozdwajanej aż do połowy paznokcia.
Wpadłam szukając ratunku na odżywkę Sally Hansen. Obiecano mi pierwsze efekty po tygodniu. Malowałam paznokcie zgodnie z instrukcją na opakowaniu, codziennie przez tydzień dodatkowa warstwa a po tygodniu zmywamy i od nowa.
Po pierwszej 2 tygodniowej kuracji nie widziałam najmniejszego efektu, zero poprawy. Dałam jej drugą szansę. Tydzień chodziłam w tych okropnych paznokciach zupełnie niczym nie pomalowanych.
Po tym czasie zaczęłam nakładać jak poprzednio odżywkę. Paznokcie faktycznie, może rosły odrobinę szybciej, ale rozdwajały się chyba jeszcze bardziej i łamały jak tylko wyrosły milimetr nad skórę.
Jak dla mnie, nie działa.
Obecnie stosuję ja jedynie jako bazę pod lakier do paznokci, kiedy już w wyjątkowej chwili muszę je pomalować, bo bardzo szybko wysycha i jest wydajna.

Rosną? Rosną! Paznokcie są dłuższe i mocniejsze.

Używałam wcześniej poprzedniej wersji odżywki Sally Hansen przyśpieszającej wzrost paznokci. Ta jest równie dobra.

OPAKOWANIE
Kartonik z informacją o stosowaniu i składzie. Butelka szklana, przeźroczysta. Tę wolę od poprzedniej, która była ładniejsza, ale nie było widać ile produktu w niej jest.

Pędzelek cienki, dobrze działający. Ładnie maluje.

KONSYSTENCJA
W sam raz. Łatwo pomalować paznokcie równomierną pojedynczą warstwa.

DZIAŁANIE
Po nałożeniu jednej warstwy paznokcie są lekko błyszczące. Dla mnie wizualnie jedna warstwa jest niewystarczająca, bo moje paznokcie maję podłużne bruzdki. Ale świetnie sprawdza się jako baza pod kolorowy lakier. Stosuję razem z lakierem z Iglota. 2 warstwy lakieru. Na to jeszcze szybkoschnący top Sally Hansen.

Moje paznokcie są zdecydowanie twardsze, mniej łamliwe, mniej skłonne do pękania na końcach. Wydaje mi się, że szybciej rosną, choć na tym działaniu najmniej mi zależy.

Odżywka pachnie jak większość tego typu odżywek. Ale paznokcie po wyschnięciu tracą ten nieprzyjemny zapach.

PODSUMOWUJAC
Bardzo udana odżywka wzmacniająca paznokcie.