Synoptis Pharma, Cera + Solutions, Krem do skóry naczynkowej na dzień SPF 15

Synoptis Pharma, Cera + Solutions, Krem do skóry naczynkowej na dzień SPF 15

Krem do skóry naczynkowej doskonale nawilża skórę narażoną na szkodliwe działanie promieni słonecznych.
Zmniejsza widoczność zaczerwienień.
Odsetek badanych, którzy stwierdzili działanie w następujących sferach:
- 70% badanych stwierdziło poprawę nawilżenia skóry,
- 63% badanych potwierdziło regenerację skóry.
Zawiera:

lekkie
krem
50 – 100ml

Nie dla mnie

Patrząc na tyle pozytywnych opinii to chyba coś ze mną jest nie tak ;) Kupiłam ten krem zachęcona opiniami i ceną i trochę się zawiodłam . Pojawiło mi się na twarzy drobne naczynko, widoczne wtedy gdy napnę mocno skórę na twarzy . Ale skoro można coś z nim zrobić to postanowiłam kupić ten krem . Zużyłam całe opakowanie a to naczynko jak było tak jest i ma się dobrze . Nakładałam ten krem na noc i zostawiał delikatna lepką warstwę na twarzy do rana dopóki nie zmyłam go pianką oczyszczającą. Dobrze , że dużo nie kosztował . Zużyłam go ale na pewno nie wrócę .

Dobry produkt, dobra cena

Ten produkt zobaczyłam w kosmetyczce mojej Mamy. Zaciekawiona opisem i opakowaniem postanowiłam wypytać ją o ten produkt. Dowiedziałam się że jest to produkt fajny, o lekko zielonkawym odcieniu kupiony w aptece za 7 złotych. W związku z tym postanowiłam wypróbować go. Więcej informacji poniżej.

najgorszy jaki miałam

kupiłam ze względu na wiele pozytywnych recenzji i to nie tylko na dzień ale i na noc... Używałam dwa tygodnie choć i były to dwa tygodnie kiedy mój rumień był jeszcze gorszy. Nie podejrzewałam tego kremu o to żeby to on mi robil krzywdę bo końcu tyle zachwytów... z apteki, no niby rewelacja. Mnie na bank uczula tak jak tanie kremy z rossmana natomiast te miejsca gdzie mam rozszerzone naczynka czerwone były cały czas i to gorzej niż bez niego.
Niepolecam alergikom, osobom z wrażliwymi oczami... w ogóle nie polecam bo to jest krem nic nie robiący, nawet nie nawilża...

Świetny na lato

Jestem buraczkiem, ale krem z moją buzią radził sobie całkiem nieźle!

+ Nawilża
+ Zmniejsza zaczerwienienia
+ Nie ma uczucia pieczenia, swędzenia, w żaden sposób nie podrażnia
+ Zielony (co prawda słaby, ale jednak jest) kolor kremu - idealnie współgrał z korektorem!
+ Świetny pod makijaż - nie roluje się, nie świeci się po nim twarz
+ Subtelny zapach
+/- Zostaje dużo kremu w opakowaniu, chociaż wydaję się, że już go tam nie ma. Jednak rozcięcie tubki nie jest problematyczne

NAJlepszy! niemal Idealny

Cera+ to kolejny krem do cery naczynkowej, który zdecydowałam sie sprawdzić na własnej skórze. Choć początkowo byłam sceptycznie nastawiona - jak krem na 12zł może być dobry? Może i jest! Zużyłam już całe opakowanie i mogę powiedzieć, że pokochałam go i będę używać stale.
+ skóra się po nim nie świeci - bardzo dla mnie ważne
+ dobrze i szybko się wchłania
+ nie podrażnia
+ nawilża, likwiduje uczucie ściągnięcia skóry
+ delikatnie maskuje rumień dzięki zielonemu barwnikowi, choć mógłby trochę bardziej
+ chroni skórę przed promieniami słonecznymi i złymi warunkami atmosferycznymi
+ używam go zimą i wszystko jest OK - skóra nie jest podrażniona, ściągnięta ani wysuszona
Jedynym minusem, który mogę wymienić jest kiepska dostępność produktu. Znalazłam go tylko w jednej aptece internetowej w cenie 12 z hakiem. Na allegro jest trochę więcej ofert, ale i tak dostępność pozostawia wiele do życzenia.
Z czystym sercem polecam wszystkim osobom, które mają problemy z naczynkami. Moje nie są aż tak duże wiec stosuje krem profilaktycznie, dla osób o bardzo pękniętych naczynkach może być zbyt mało maskujący. Nie zauważyłam, aby pojawiało się wiece pękniętych naczynek więc profilaktycznie używam i jestem bardzo zadowolona

REWELACJA

Krem daje pozytywne rezultaty po pierwszym zastosowaniu. Naczynka wyraźnie bledną, skóra staje sie zdecydowanie bardziej napięta. Krem ma bardzo przyjemna konsystencję i delikatny zapach.

Ilość zużytych opakowań: 1,5

Krem bardzo dobrze wycisza i nawilża twarz. Dobrze się wchłania, nie pozostawiając tłustego filmu na twarzy. Dodatkowym plusem jest obecność filtrów - SPF 15.

Dobry krem w dobrej cenie

Poleciła mi go koleżanka, której to poleciała pani w aptece. Podeszłam sceptycznie do tego produktu, bo poprzednio używałam Avene Antirouger i byłam zadowolona.
Krem okazała się bardzo fajny, ma zielony kolor, który maskuje zaczerwienienia, bardzo dobrze się wchłania, ma całkiem przyjemny zapach. Doskonale nadaje się pod makijaż. Polecam, bo jestem zadowolona.