TianDe, Odżywczy krem nawilżający do rąk z mlekiem owczym

TianDe, Odżywczy krem nawilżający do rąk z mlekiem owczym

Krem nawilża, zmiękcza, wygładza skórę. Sprawia, że skóra jest miękka i aksamitna. Przeznaczony do codziennej pielęgnacji rąk. Mleko owcze uspokaja, odżywia, zmiękcza i nawilża skórę.

kremy do rąk
nawilżające, wygładzające, regenerujące
w tubce
wrażliwa, sucha, odwodniona

Kupiony w: U konsultantki

Dla mnie najlepszy

Generalnie długo nie lubiłam kremów do rąk i tego uczucia lepkich dłoni. Natomiast ten krem odmienił moje podejście. Super się wchłania. Pieknie pachnie, nie pozostawia lepkiej powłoki. Uwielbiam go! I do tego jest świetny, naturalny sklad.

Za drogi w stosunku do jakości

Krem bardzo wolno się wchłania, czuć go na rękach po nałożeniu przez dość długi czas, co daje mi uczucie dyskomfortu- ręce są po nim tłuste, a nie nawilżone.
Stosuję na noc, kiedy wiem, że już niczego nie będę musiała dotykać.
Na dłuższą metę nie poprawił kondycji skóry dłoni.
Poza tym, jest zwyczajnie za drogi.

Za mniejsze pieniądze można kupić o wiele lepszy produkt.

Ilość zużytych opakowań: 1 ledwo wykończone

KWC <3

Jestem posiadaczką suchej skóry na dłoniach, co jest moją zmorą od lat. Skóra już w pewnym momencie wyglądała tak jakbym miała ponad 100 lat, łuszcząca się, pękająca, aż płakać mi się chce przywołując tamte wspomnienia. Na całe szczęście to już przeszłość.

Borykałam się z tym problemem od lat, aż w końcu w prezencie urodzinowym otrzymałam krem będąc u przyjaciółki w Holandii, krem dosyć drogi, przeliczając na złotówki - 122,00 zł - pojemność 80 g, on sprawił, że dłonie znów były piękne, miękkie i jakby nie moje, ale niestety miał wadę - szybko się skończył.

Szukałam więc, dłonie znów stały się suche, szorstkie i nijakie, ukrywałam je jak tylko mogłam, bo żadne zabiegi nie pomagały, kremy tylko wyrzucałam, aż w końcu znajoma doradziła mi krem marki TianDe.

Długo się nie zastanawiałam, wzięłam, i muszę przyznać, że krem działa tak samo jak ten holenderski, prawie 9 razy droższy.

Uwielbiam te kremy z TianDe, nie tylko z mlekiem owczym ale także z tłuszczem węża, z perłą.

One są wspaniałe!!!

Krem z mlekiem owczym ma wspaniałą gęstą konsystencję. Nawilża skórę dłoni, odżywia. Wchłania się bardzo szybko nie pozostawiając tłustego filmu, ale barierę ochronną, która niewidoczna jest gołym okiem. Krem ten jest doskonały, najlepszy i nie zamienię go na jakieś drogeryjne które nie działają a opisy to tylko wymysł marketingowców.

Ilość zużytych opakowań: 5, 80 g

Świetny krem :)

Linię kosmetyków TianDe polecila mi koleżanka. Krem do rąk jest pierwszym kremem, który odpowiada mi w 100%. Konsystencja może trochę rzadka, ale po dokładnym wtarciu w dłonie nie pozostawia niekomfortowej warstwy. Mam bardzo suchą skórę dłoni, więc dla mnie konsystencja i &quot;tłustość&quot; kremu jest odpowiednia. Bardzo podoba mi się tez jego zapach, choć być może dla niektórych taka &quot;mleczna&quot; nuta będzie nieodpowiednia, ale jak dla mnie super.
\\nRegularnie stosowany w zancznym stopniu poprawia stan skóry dłoni i likwiduje zaczerwienienia- skóra po nim szybko staje się gładka i rozjaśniona.
\\nCena niezbyt wygórowana jak na tę jakość, tym bardziej, że udało mi się też kupić w promocji za 11 zł.