Riemann A/S, P20, Once a Day Sun Protection SPF 50 (Preparat ochronny z filtrem)

Produkty P20 są bezbarwne, szybko się wchłaniają i posiadają stabilną wysoką ochroną UVA / UVB. Tylko jedna aplikacja zapewnia do 10 godzin solidnej ochrony przed słońcem. Preparat chroni dalej nawet po 80 minutach spędzonych w wodzie. P20 zachowuje ten sam wysoki stopień ochrony jak przed wejściem do wody. Brak dodatków zapachowych, barwników, parabenów i konserwantów.

100% ochrony

Mam bardzo wrażliwą skórę, która pomimo nakładania wysokich filtrów po pierwszych dniach na słońcu zawsze wieczorem jest czerwona i piecze. P20 poleciła mi koleżanka (mieszka w UK i tam podobno P20 bije rekordy populaeności) Przyznam, ze nie byłam przekonana chyba przez nazwę, ale kto nie ryzykuje... Kupiła P20 SPF50+
Zgodnie z ulotką preparat należy nałożyć 15- 20 minut przed wyjściem na słońce dokładnie pokrywając ciało, co zrobiłam.
Cały dzień spędziłam na plaży, od czasu do czasu pływając w wodzie. Ku mojemu zaskoczeniu po powrocie do domu wieczorem pierwszego dnia wogóle nie odczułam pieczenia, a skóra miała delikatny brązowy kolor (pierwszy raz nie wyglądałam jak Rak!!!) Preparat używałam przez pierwsze 3 dni pobytu, potem przestawiłam się na niższy faktor innej marki. Dziś mam piękną opaleniznę która się nie złuszcza po powrocie!!! Spray nawet przyjemnie pachnie, dobrze się nakłada i co najważniejsz stosowałam go raz na cały dzień czyli hasło na opakowaniu nie kłamie :) Gorąco polecam!

Używam tego produktu od: 2014 roku
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 100 ml