KWC LogobyWIZAŻ logo
Kremy z filtrem do twarzy

Bielenda Bikini, Ochronny krem do twarzy wodoodporny i chloroodporny SPF 50 `Soft Touch`

4,3 na 536 opinii

Kupi ponownie: 72% osób
    Elizeum
    4 / 5
    24 listopada 2022 o 0:16
    Pomocnik (nie tylko) w słoneczne dni
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Produkt stał się popularny w internecie, bardzo dużo osób go polecało, więc postanowiłam również się w niego zaopatrzeć. Pozytywnie zaskoczyła mnie jego cena, nie byłoby też żal, nawet gdyby się nie sprawdził. Nazwa może być trochę myląca, bo jak bikini może mieć coś wspólnego z pielęgnacją twarzy, dlatego w czasie szybkich zakupów trzeba się dokładniej wczytać co to za produkt, aby nie było niespodzianek. Opakowanie jak dla mnie trochę tandetne, jakby grafik na białym tle tylko wstawił napis i zdjęcie palmy. Ale na plus zamknięcie na klik, z korkiem do postawienia. Jednak mój krem już praktycznie od połowy zapowietrzał się i trzeba go było strzepnąć przed użyciem, aby coś wyszło ze środka. Pod koniec rozcinałam opakowanie, aby wydobyć wszystkie resztki i było ich jeszcze na kilka użyć. Konsystencja kremu jest odpowiednia, ani lejąca, ani przesadnie gęsta. Kosmetyk ma przepiękny zapach, mogłabym go porównać do Delicji lub pralinek. Krem nie jest zbyt tłusty, nie bieli, dobrze się rozprowadza. Moja skóra szczególnie na czole bardzo się świeci, ale przy tym produkcie uzyskiwałam naturalny efekt glow w pełnym słońcu. Spokojnie mogłam stosować krem pod makijaż, nie ścierał się, a skóra pod spodem była nawilżona. Wydajność średnia, ale nie najgorsza. W czasie stosowania w letnim okresie nie zauważyłam negatywnych skutków wizualnych, moja skóra nie była spieczona ani zaczerwieniona. A czy po tym produkcie skóra zacznie się wolniej starzeć, okaże się dopiero za kilka lat... Czasem w ciągu dnia, po przebywaniu na słońcu, szczególnie zaraz po reaplikacji kremu, odczuwałam pieczenie w okolicach oczu, pomimo że produkt na pewno nie dostał się do środka. Chętnie sięgnę po ten kosmetyk ponownie, bo spośród tego typu produktów, których używałam, jest na wysokim miejscu. Cena również za nim przemawia, choć jest dość znanej marki. Niestety produkt stał się bardzo popularny i w moich okolicznych sklepach jest w okresie letnim praktycznie niedostępny, dlatego będę się chyba w niego zaopatrywać z zapasem.
    Zalety:
    • opakowanie na klik
    • zapach
    • nie bieli
    • nie jest tłusty
    • efekt nawilżenia
    • dobrze współgra z makijażem
    • daje efekt glow nawet na nardziej tłustej skórze
    • chroni skórę przed słońcem
    • cena
    Wady:
    • tandetne opakowanie
    • produkt nie spływa dobrze do korka
    • może szczypać w oczy
    • dostępność
    30 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 21 lipca 2021 o 13:49
    Świetny i tani krem z filtrem zapewniający wysoką ochronę.
    Używa od:miesiąc
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Kremy do twarzy z bardzo wysokim filtrem muszą towarzyszyć mi w lato bezapelacyjnie. O ile w zimę czy podczas jesieni jestem w stanie pójść na kompromis i wyprać nieco mniejszą ochronę, tak ciepłą porą SPF 50 jest obowiązkowy. Ostatnio testuję sporo nieodkrytych przeze mnie do tej pory propozycji z tej kategorii i tak trafiłam na produkt od dobrze mi znanej oraz lubianej marki Bielenda. Zdecydowałam się na niego ze względu na przyjemną, atrakcyjną cenę oraz obietnice zapachu kokosa, Krem zamknięty został w tubce o pojemności 50 ml, czyli dość standardowej jak na kremy do twarzy. Opakowanie jest w kolorze białym i posiada na sobie elementy w dominujących odcieniach pomarańczy jak i błękitu. Przedstawiono na nim oczywiście logo producenta, dalej nazwę kosmetyku jak i jego podstawowe cechu. Z tyłu znajduje się etykietka z bardziej dokładnym opisem kremu. Produkt zamykany jest metodą ,,na klik" za pomocą intensywnie pomarańczowego zamknięcia. Skład tego kosmetyku zawiera w sobie nie tylko wysokie filtry, ale także produkty o działaniu pielęgnacyjnym. Umieszczono w nim bowiem wodę kokosową oraz kwas hialuronowy. Ta kompozycja umożliwia uzyskanie przyjemnego, intensywnego nawilżenia skóry, a także razem z filtrami działa przeciwstarzeniowo oraz przeciwzmarszczkowo. Krem jest bardzo gęsty i posiada intensywnie biały kolor. Niestety, ale brakuje mi tutaj zapachu słodkiego kokosa. Nuty są bardziej kremowe, małe słodkie i nieintensywne. Kosmetyk w pierwszej chwili niezwykle mocno bieli skórę, jednak łatwo idzie to wmasować w buźkę i efekt ten zanika. Ma zdecydowanie błyszczące wykończenie, daje efekt mocno rozświetlonej cery. Ja nie za bardzo lubię takie wykończenia, dlatego nawet w dni, kiedy nosiłam go bez makijażu aplikowałam na strefę T odrobinę matującego pudru bądź stosowałam bibułkę matującą. Błyszczące wykończenie zaczyna się oczywiście z czasem przebijać, jednak już tak nie rzuca się w oczy. To rozświetlenie za to wygląda bardzo ładnie i zdrowo na policzkach oraz kościach jarzmowych. Krem świetnie nadaje się też pod makijaż, można go aplikować od razu po nałożeniu produktu od Bielendy i nic się nie waży ani nie zaczyna szybciej ścierać. Łatwo można go także reaplikować za pomocą suchej gąbeczki na make up i dalej wszystko dobrze się prezentuje. Dla mnie propozycja ta jest naprawdę udana. Bardzo dobrze chroni nas przed promieniami słonecznymi, absolutnie nie podrażnia nawet wrażliwych oczy, a jednocześnie stanowi dodatkowe źródło nawilżenia. Jedynie nieco szkoda, że brakuje tutaj kokosowych nut zapachowych. Mimo to bardzo polecam, jest to świetny i tani krem z filtrem.
    Zalety:
    • Cena
    • Konsystencja
    • Wydajność
    • Dostępność
    • Nie podrażnia
    • Delikatnie nawilża
    • Można go aplikować pod makijaż i reaplikować na makijaż
    Wady:
    • Brak obiecanego zapachu kokosa
    26 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 8 listopada 2021 o 17:34
    Krem jest dość ciężki i raczej nie nada się do cery tłustej. Mam cerę mieszaną i na szczęście mnie nie zapychał. Krem bieli skórę i zostawia trochę wyczuwalną warstwę. Ma ładny zapach, trochę kokosowy.
    Kupi ponownie:Nie
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    Krem Bielenda chroni nas przed promieniowaniem UV, IR oraz HEV. Krem jest wodoodporny oraz chloroodporny, więc sprawdzi się latem, podczas kąpieli w basenie. Jednak mimo takich obietnic należy pamiętać o reaplikacji kremów SPF po kontakcie z wodą. Krem zawiera w sobie kwas hialuronowy oraz wodę kokosową, dzięki czemu nawilża i łagodzi podrażnienia. Ciężko mi było znaleźć jaki rodzaj filtrów zawiera ten krem ale według tego co znalazłam jest to filtr chemiczny. W każdym bądź razie krem jest w kolorze białym, ma dość gęstą i ciężką konsystencję. Ja osobiście średnio polecam cerą tłustym, bo może zapychać albo po prostu powodować dyskomfort noszenia. Ja mam cerę mieszaną i latem nie zdał u mnie egzaminu. Skóra mi się okropnie wyświecała i cały czas miałam wrażenie, że jest tłusta. Jednak teraz w okresie jesień - zimą krem sprawdza mi się znacznie lepiej. Na szczęście mnie nie zapycha. Czasem mam też próbek z jego wyciśnięciem z tubki, ponieważ wypryskuje. Ma ładny zapach, lekko kokosowy. Niestety bieli skórę. Jednak jak już się go dobrze rozprowadzi to całkiem nieźle się wchłania, jednak pozostawia wyczuwalną warstwę na twarzy dlatego latem mi się sprawdził średnio. No i niestety krem szczypie w oczy a to już duży problem, ponieważ zawsze staram się dobrze posmarować również okolice oczu i powieki...
    11 osób  uznało tę opinię za pomocną
    zijan
    5 / 5
    23 kwietnia 2024 o 15:18
    Małe cudo
    Używa od:rok lub dłużej
    Wykorzystał/a:kilka opakowań
    Kremów z wysokim filtrem używam z racji przebarwień cały rok, więc co chwilę sprawdzam jakieś nowe. Bielenda zaskoczyła mnie bardzo pozytywnie. Krem się wchłania do matu, spokojnie można nałożyć podkład. Konsystencja jak budyń, zapach w miarę ok. Rzeczywiście realnie widzę, że chroni i nic nie pojawia się nawet podczas ostrego słońca. Cena w relacji to jakości to ideał. Namawiam kogo mogę i zawsze zadowoleni.
    W hipermarkecie
    1 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 12 kwietnia 2024 o 9:59
    poprawny spf50 bielenda
    Kupi ponownie:Nie
    Wykorzystał/a:kilka opakowań
    Nie jest tłusty, nie bieli, nie zostawia lepkiej warstwy, trochę się roluje, nie kupię ponownie ze względu na to rolowanie-próbowałam z różnymi kremami, serami pod spodem (nawet produktami tej marki) i niestety mimo wszystko się roluje..
    Zalety:
    • cena
    • wydajność
    • nie bieli
    • nie zostawia lepkiej warstwy
    Wady:
    • roluje się
    0 osób  uznało tę opinię za pomocną

Produkty podobne