Bielenda, Bikini, Ochronny krem do twarzy wodoodporny i chloroodporny SPF 50 `Soft Touch`

Krem wzmacnia ochronę przed podrażnieniami i poparzeniami słonecznymi, jednocześnie przeciwdziałając nadmiernemu wysuszeniu skóry i utracie wody z naskórka. Bogata formuła dba o skórę, pozostawiając jednocześnie przyjemne uczucie aksamitnej gładkości i miękkości. Krem zmniejsza ryzyko powstawania przebarwień spowodowanych słońcem - wspomaga ochronę anti-age i chroni przed fotostarzeniem. Zawiera fotostabilną kompozycję filtrów, ograniczających wpływ promieniowania UV + IR + HEV na skórę. Intensywnie nawilża, poprawia jędrność i elastyczność skóry, łagodzi podrażnienia. Testowany dermatologicznie

w tubie
krem
Filtry
SPF 30 - 50
<50ml
Skóra
tłusta, normalna, sucha
kremy z filtrem do twarzy
ochronne, łagodzące, nawilżające
wodoodporna

• Stosunek jakości do ceny: 4

poprawny spf50 bielenda

Nie jest tłusty, nie bieli, nie zostawia lepkiej warstwy, trochę się roluje, nie kupię ponownie ze względu na to rolowanie-próbowałam z różnymi kremami, serami pod spodem (nawet produktami tej marki) i niestety mimo wszystko się roluje..

Kupiony w: Drogeria Hebe

• Zapach: 4

Najlepszy krem z filtrem

Jeden z najlepszych kremów a ochroną jaki miałam. Mam cere mieszaną. Pod makijaż -super. Jeśli chodzi o cene to jest to naprawdę opłacalny produkt. Jeden z tańszych na rynku ale sprawuje sie dla mnie idealnie

Fajny ale bieli

Krem przypadł mi do gustu przede wszystkim ze względu na ładny zapach, ma przyjemną konsystencję, która wydaje się wygładzać twarz, nie powoduje nadmiernego świecenia się twarzy, nie roluje się. Natomiast jego wielkim minusem jest to, że bieli. Szczególnie gdy używa się solidnej ilości produktu, tak aby ochrona została zapewniona. Nie bieli tylko przy minimalnej ilości, ale wtedy używanie go mija się z celem. Nałożony w okolicach oczu, powoduje u mnie natychmiastowe łzawienie. Nie spowodował u mnie zaskórników czy pojawienia się innych niedoskonałości. Średnio współgra z makijażem. Aktualnie używam go gdy nigdzie nie wychodzę i w tym przypadku sprawdza się super.

• Wydajność: 3
  • Stosunek jakości do ceny: 4
  • Opakowanie: 3

Pomocnik (nie tylko) w słoneczne dni

Produkt stał się popularny w internecie, bardzo dużo osób go polecało, więc postanowiłam również się w niego zaopatrzeć. Pozytywnie zaskoczyła mnie jego cena, nie byłoby też żal, nawet gdyby się nie sprawdził.

Nazwa może być trochę myląca, bo jak bikini może mieć coś wspólnego z pielęgnacją twarzy, dlatego w czasie szybkich zakupów trzeba się dokładniej wczytać co to za produkt, aby nie było niespodzianek. Opakowanie jak dla mnie trochę tandetne, jakby grafik na białym tle tylko wstawił napis i zdjęcie palmy. Ale na plus zamknięcie na klik, z korkiem do postawienia. Jednak mój krem już praktycznie od połowy zapowietrzał się i trzeba go było strzepnąć przed użyciem, aby coś wyszło ze środka. Pod koniec rozcinałam opakowanie, aby wydobyć wszystkie resztki i było ich jeszcze na kilka użyć.

Konsystencja kremu jest odpowiednia, ani lejąca, ani przesadnie gęsta. Kosmetyk ma przepiękny zapach, mogłabym go porównać do Delicji lub pralinek. Krem nie jest zbyt tłusty, nie bieli, dobrze się rozprowadza. Moja skóra szczególnie na czole bardzo się świeci, ale przy tym produkcie uzyskiwałam naturalny efekt glow w pełnym słońcu. Spokojnie mogłam stosować krem pod makijaż, nie ścierał się, a skóra pod spodem była nawilżona. Wydajność średnia, ale nie najgorsza.

W czasie stosowania w letnim okresie nie zauważyłam negatywnych skutków wizualnych, moja skóra nie była spieczona ani zaczerwieniona. A czy po tym produkcie skóra zacznie się wolniej starzeć, okaże się dopiero za kilka lat... Czasem w ciągu dnia, po przebywaniu na słońcu, szczególnie zaraz po reaplikacji kremu, odczuwałam pieczenie w okolicach oczu, pomimo że produkt na pewno nie dostał się do środka.

Chętnie sięgnę po ten kosmetyk ponownie, bo spośród tego typu produktów, których używałam, jest na wysokim miejscu. Cena również za nim przemawia, choć jest dość znanej marki. Niestety produkt stał się bardzo popularny i w moich okolicznych sklepach jest w okresie letnim praktycznie niedostępny, dlatego będę się chyba w niego zaopatrywać z zapasem.

• Wydajność: 4

Mój ulubiony

Po roku poszukiwań i testów wróciłam to tego kremu z filtrem - nie znalazlam lepszego z tej półki cenowej.
Krem jest bardzo gęsty, ale po rozsmarowaniu nie zostawia białej warstwy. Nigdy mi się nie zrolował ani nie zwarzył. Wykończenie jest naprawdę świetne, powiedziałabym, że satynowe. Zazwyczaj cera bardzo mi się świeci po kremach z spf, ale ten jest inny.
Oprócz tego kosmetyk pozytywnie wpływa na stan skóry - delikatnie nawilża, nie zaostrza trądziku, nie powoduje pieczenia.
Zapach jest przyjemny, kokosowy, przypomina mi o wakacjach.

Wizażanki najczęściej polecają:

• Zapach: 3
  • Opakowanie: 4

Bardzo lubię

Krem z bielendy jest moim ulubionym tanim produktem chroniącym przed słońcem. To biały krem, który dobrze się rozprowadza po twarzy, nie zostawia białej warstwy . Skóra po nim jest nawilżona ze zdrowym blaskiem. Z początku intensywnie, słodko pachnie ale po czasie zapach się ulatnia. Dobrze spisuje się pod makijażem. Z chęcią kupię drugie opakowanie ale jest ciężko dostępny stacjonarnie.

• Zapach: 3

MEGA

Od dawna szukam idealnego kremu spf, który będzie nadawał się na upały. Znaczenie dla mnie ma brak tłustego filmu ze względu na grzywkę, lekkość oraz przystępna cena. I w końcu znalazłam!!
Mam cerę mieszaną, skłonna do niedoskonałości i trochę wrażliwą. Większość kremów spf zostawiała u mnie tłusty film, a te które tego nie robiły, okropnie mnie wysuszały. Ten nie robi ani jednego ani drugiego! skóra się nie lepi, jest przyjemna w dotyku i nie przesuszona. W ogóle nie czuć go na skórze.
Oczywiście mówimy tu o skwarze lejącym się z nieba. W chłodniejsze dni skórę mam już lekko suchą po tym kremie, ale myślę że inny, lekki kremik nawilżający załatwi robotę.
Bielenda bikini na dodatek lekko bieli. Ale w ładny sposób, jak dla osoby która uwielbia mieć jasna skórę. Ten efekt jest bardzo delikatny, nie powinien przeszkadzać. Jeśli chodzi o świecenie, to jest lekkie, naturalne, satynowe.
Zapach ma trochę duszący, pachnie typowo tanim kremem z filtrem, chociaż bardziej śmierdzi, po czasie może męczyć. Dla skór tłustych i trądzikowych może być strzałem w dziesiątkę!

Nr 1 :)

Kupiłam ten krem mimo że miałam już swój ulubiony z Sunozon. Jednak słyszałam wiele dobrego o SPFie z Bielenda więc skuszona promocja w Rossmanie dałam całe 10zl i postanowiłam go przetestować. No i trafiłam na cudo! Jest lepszy nawet od mojego ulubionego SPF z Sunozon i przynajmniej dużo łatwiej dostępny! Pięknie pachnie ale to nie jest najważniejsze. Przede wszystkim ma fajną konsystencję, dobrze, łatwo się rozprowadza, jest lekki ale jednocześnie czuć że jego składniki aktywne dobrze dbają i nawilżają cerę. Jest biały, ale gdy tylko rozprowadzi się go po twarzy, idealnie się scala z cerą i pozostawia piękne satynowe wykończenie ,skóra wygląda promiennie i zdrowo :) ze mną zostanie na dłużej i to na pewno pierwsze z wielu opakowań. Polecam!

Kupiony w: Drogeria internetowa

Naprawdę fajny!

Znalazłam w końcu filtr który zostanie ze mną na dłużej! Mam bardzo jasną karnację, więc krem z SPF-em to muj MUST HAVE. Dodatkowo zależało mi na kosmetyku, który będzie nadawał się do stosowania pod makijaż. Wypróbowałam wielu i oto jest on. Niedrogi, pełen zalet. Zdecydowanie najlepszy krem z SPF jaki stosowałam. Ma mikro wadę, szczypie mnie w oczy, ale tylko jeśli wejdzie w kontakt z rzęsami.

• Wydajność: 4
  • Opakowanie: 4

Chyba hit

Chyba znalazłam produkt, który zostanie że ze mną na dłużej.
Zacznę od tego, że moja cera lubi się zapychać, wszystko mnie szczypie w oczy, do tego zmarszczki, przebarwienia... Koszmar :) krem z spf to mój obowiązkowy kosmetyczny produkt, bo muszę mieć, zimą idę na kompromis, jakaś 20-30 lekką, ale wiosna 50 musi być. Wypróbowałam wiele kremów i większość miała wadę nie do przejścia - szczypanie i łzawienie oczu. I te droższe i te tańsze, po zrobieniu makijażu łzy lały się strumieniami i musiałam szybko zmywać makijaż :) A tutaj nie! Owszem konsystencja jest bogata, ale ładnie nawilża cerę i nic nie podrażnia oczu, nic nie łzawi, nic nie szczypie. Jasne, ma wady - klei się nieco, ale pozytywów jest więcej niż wad. Ja kupię ponownie!

• Opakowanie: 5

Jedyny o wykończeniu soft touch, jak znam; byłby idealny gdybym miała jaśniejszą karnację a tak albo pod makijaż albo po domu

Krem byłby idealny, gdybym miała jaśniejszą karnację, bo lekko bieli i nie wygląda to korzystnie na mojej ciepłej o żółtym podtonie cerze. Używam go pod makijaż - podkład, bo sam puder brzoskwiniowy lub bananowy nie wystarcza; lub kiedy jestem sama w domu. Bardzo go lubię. Dlaczego:

+ wysoka ochrona SPF50
+ szerokie spektrum - UVA, UVB, IR, HEV (nie ma oznaczenia UVA w kółeczku, bo nie jest wymagane, ale producent deklaruje ponad 1/3 ochrony UVA w stosunku do SPF, tak jak jest to wymagane prze UE)
+ nie szczypie w oczy
+ formuła soft touch jest wyczuwalna już przy aplikacji - mimo że jest średnio gęsty, świetnie się aplikuje i już podczas rozcierania czuć, że nie jest tłusty
+ od razu się wchłania, nie lepi, jest suchy w dotyku
+ nie ma mowy o rolowaniu
+ daje lekkie naturalne glow, którego nie mam potrzeby pudrować
+ wodoodporny i wg producenta chloroodporny, więc jak jeden z niewielu dobry na basen
+ cudowny intensywny zapach, czuć nutę kokosa ale przeważa charakterystyczny zapach, podobny do męskich perfum - utrzymuje się na skórze
+ nie migruje, więc można go aplikować nawet pod łuk brwiowy
+ nie osadza się na brwiach
+ dobrze się reaplikuje, zarówno bezpośrednio jak i po odświeżeniu skóry
+ poręczna tubka do podróży i do torebki
+ szczelne zamknięcie na klik
+ wydajny
+ śmieszna cena w stosunku do jakości - można kupić za około 15zł

Nie zauważyłam właściwości intensywnie nawilżających, poprawy jędrności i łagodzenia podrażnień, ale nie oczekuję tego od kremu z filtrem, który i tak jest ostatnią warstwą w mojej pielęgnacji. Na mojej dojrzałej skórze mieszanej jest ok, nie wysusza, ale ze względu na swoją nietłustą formułę, może wysuszać skóry suche. Dlatego gdy chcemy zniwelować ten efekt, trzeba pod niego nałożyć krem czy to nawilżający czy bardziej lipidowy.

Zazdroszczę osobom z jasną cerą, bo wtedy byłyby to krem-ideał - polska marka za śmieszną cenę. A formuły powinny zazdrościć inne marki.

Kupiony w: Drogeria internetowa

Super produkt

To chyba najlepszy drogeryjne Spf. Kupiłam go z polecenia pewnej youtuberki no i co tu dużo mówić JEST ZNAKOMITY. Krem nie jest tłusty, co prawda ma gęstą konsystencję, ale łatwo się rozprowadza , bez białych smug. Pozostawia na skórze satynowa warstwę , która naprawdę ładnie wygląda . Nadaje się też pod makijaż, , nie zauważyłam też , żeby mnie zapchał także polecam wypróbować koszt ok 20 zł