Maxima, Daily Care, Crema Rigenerante (Maska nawilżająca do włosów)

Maxima, Daily Care, Crema Rigenerante (Maska nawilżająca do włosów)

Pojemność 1 000 ml

Maska doskonale nawilżająca włosy. Głębokie i bardzo skuteczne nawilżenie włosów zapewniają specjalnie dobrane składniki. Ułatwiają one rozczesywanie i układanie włosów. Poprawiają kondycję włosów, nadają gładkość i wspaniały połysk. Specjalne wyciągi dodatkowo nawilżając włosy.
Sposób użycia: nanieść na wilgotne włosy, przez kilka minut masować a następnie spłukać letnią wodą.

mieszane uczucia...

Maska ma swoje plusy, ale rozczesywanie po niej włosów to katorga i jej używanie nie jest przyjemne...

OPAKOWANIE
Maska jest zawarta w opakowaniu typu słoik z pompką - bardzo fajne rozwiązanie, dzięki któremu nie potrzeba otwierać całej maski i zamaczać w niej dłoni. Pompka na początku chodziła bez zarzutu, jednak po paru dniach po naciśnięciu pompka już nie odskakiwała na miejsce, ale powoli , powoli, powoli podnosi się do góry. Więc opakowanie ani na plus ani na minus

WYDAJNOŚĆ I KONSYSTENCJA
Mam tą maskę już miesiąc i wciąż jest jej sporo - nie zużyłam jej nawet w połowie (z tym, że używam jej co drugie mycie). Konsystencja jest gesta, (może dlatego ta pompka tak chodzi ciężko) wydajność jest więc spora. Zapach jest ciut chemiczny...taki jak proszek do prania, nie lubię tego zapachu na włosach i czesto mieszam tą maskę z innymi maskami czy odżywkami...

SKŁAD
skład jest krótki,
woda, emolient, silikon zmywalny wodą, emolient, zapach i substancja zagęszczająca.

DZIAŁANIE
Maskę nakładałam zawsze po odsączeniu wody z włosów, na włosy mniej więcej od ucha w dół, następnie nakładałam folię i trzymałam ok. 10 min. (po 30 min efekt był ten sam). Myślałam, że krótki skład będzie lepszy w działaniu, ale niekoniecznie...Maska pięknie ujażmia puch, szczególnie przy upałach, kiedy moja część rozjasnianych włosów jest ciągle spuszona i żyje swoim życiem. I to jest porządny plus, bo jako jedyna radzi sobie z tym tak dobrze. Jednak rozczesanie włosów po niej jest bardzo uciążliwe... Kołtun na kołtunie mimo rozczesania włosów przed myciem. Musiałam mocno spryskiwać odżywką b/s w spray\'u by jakoś te włosy rozczesać (w tym celu używam szczotki z włosiem dzika). Teraz nie używam jej solo, tylko mieszam z odrobiną maski czy odżywki dzięki czemu z rozczesaniem nie ma już problemu. Dzięki temu nie ma też chemicznego zapachu na włosach.

PLUSY
- pieknie ujażmia puch w upalne dni

MINUSY
- chemiczny zapach
- bardzo plącze włosy i nie pomaga ich rozczesać

Używam tego produktu od: miesąca
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie