Organic Shop, Cinnamon & Honey, Body Peeling (Peeling do ciała "Miodowy cynamon")

Aromatyczny peeling do ciała, oparty na połączeniu organicznego ekstraktu cynamonu i miodu. Cynamon posiada delikatne działanie kojące. Miód nasyca skórę witaminami, odnawia i regeneruje.

nawilżający, odświeżający
Struktura
drobnoziarniste
zapachowa
w słoiku
100 – 250ml

Plus za zapach i działanie

Jest to fajny zimowo pachnący peeling cukrowy o grubych ziarenkach, które dość konkretnie złuszczają naskórek. Jednak nie podrażnia skóry, a część cukru się stopi w ciepłej wodzie.

Pięknie pachnie i dobrze złuszcza.

wspaniały - jak wszystkie scruby z tej firmy - a zapach idealny na jesienno-zimowy relaks

bardzo dobry peeling - zapach idealny na jesienno-zimowe wieczorne odprężenie. drobinki ścierające są grube, jest ich naprawdę dużo i dobrze działają - świetnie złuszczają i wygładzają skórę. konsystencja kosmetyki jest gęsta i zbita - dla mnie na wielki plus. kosmetyk lekko natłuszcza, ale nie pozostawia opornej tłustej warstwy na ciele i w całej łazience. Efekt po użyciu rewelacyjny - skóra jest wygładzona, nawilżona i ładnie wyglada. zapach bardzo przyjemny, nie męczący. nie utrzymuje się super długo na ciele, ale sama aplikacja bardzo przyjemna.

Polubiłam od pierwszego zastosowania

Kupiłam ten produkt zachęcona przez koleżanki, które bardzo go zachwalały i chętnie po niego sięgają. Nie jest tajemnicą, że uwielbiam peelingi do ciała, co pozwala mi na osiągnięcie niezwykle gładkiej skóry i aksamitnej w dotyku.

OPAKOWANIE: pojemność 250 ml, na opakowaniu znajduje się naklejona naklejka z dokładnym opisem produktu w języku polskim (m. in. sposób użycia, działanie). Opakowanie w formie słoiczka jest dość wygodny w użytkowaniu, ale nakrętka chyba wolałabym by była odkręcana, a nie w formie wieczka. Opakowanie wykonane jest z dość cienkiego plastiku i pod naciskiem lekko się wygina.

ZAPACH I KONSYSTENCJA: delikatny, kremowy delikatnie cynamonowy. Nie jest on drażniący, pozostaje na skórze przez dłuższą chwilę. Konsystencja bardzo gęsta, w formie pasty, zawiera bardzo dużo drobinek cukru, które są duże.

DZIAŁANIE: przy kontakcie ze skórą, produkt nie pieni się, twory lekko mleczny olejek nie można przesadzić z ilością produktu, bo się zmarnuje i po prostu spada. Dobrze rozprowadza się na skórze. W zależności od nacisku dłoni możemy uzyskać różny stopień złuszczenia i masażu. Osoby, które wolą delikatniejsze peelingi mogą nie do końca być zadowolone z tego produktu, gdyż zaliczyłabym go raczej do tych mocniejszych, intensywniejszych, których jestem ogromną fanką. Po kąpieli skóra pozostaje niezwykle gładka, nawilżona i miękka w dotyku. Przy regularnym stosowaniu, skóra stała się niezwykle nawilżona i aksamitna, jest zdecydowanie w lepszej kondycji. Choć jeśli moja skóra jest w lekko gorszej kondycji, to niewiele trzeba, by nabawić się podrażnień.

Jest to produkt, który bardzo polubiłam od pierwszego zastosowania. Nie jest to produkt dla każdego. Uważam, że po ten produkt raczej powinny sięgać te osoby, które lubią intensywne uczucie złuszczenia, które lubią mocne drapanie.

Rewelacja

Jest to mój ulubieniec w ostatnim czasie. Plastikowy pojemniczek ma 250 ml pojemności i jest na prawdę bardzo wydajny. Zapach bardzo przyjemny, delikatny i mówię to ja- osoba która nie przepada za zapachem i miodu i cynamony :). Kryształki cukru zapewniają nam mocne tarcie, a do tego bardzo wolno się rozpuszczają, więc przy użyciu już niewielkiej ilości produktu można sobie zafundować mocny i długi masaż. Skóra po użyciu jest gładka, miękka i pachnąca. Co ważne dla wielu osób nie zostawia na skórze tłustej warstwy. co do ceny polecam szukać w lidlu, gdzie można go upolować za 6-7 zł. Na pewno będę do niego regularnie wracać.

Muszę, po prostu muszę dać 5 !

Zazwyczaj jeśli chodzi o eksfoliację ciała, wolę peelingi solne. Jednak po zapoznaniu się ze składem, postanowiłam dać szansę temu cukrowemu z Organic Shop.
I nie zawiodłam się! Bo scrub mimo mniej ścierających drobinek ( w moim odczuciu!) niż peelingi solne, daje fantastyczne efekty!

Ten produkt- mimo że jego głównym przeznaczeniem jest usuwanie martwych komórek naskórka- posiada także kilka składników pielęgnujących. W tym oleje, masło shea wysoko w składzie, miód i glicerynę. Także de fecto okazuje się że to kosmetyk peelingujący i pielegnujacy.

Peeling ma formę gęstej pasty/kremu, który bezproblemowo aplikuje się na skórę. Najlepiej oczywiście lekko wilgotną, wtedy unika się podrazniającego tarcia, a uzyskuje się dogodne warunki do masażu. Drobinki (dość konkretnych rozmiarów;) nie znikają po kontakcie ze skórą, dają odczuwalny efekt nieinwazyjnego ścierania.

Co bardzo podoba mu się w tym peelingu to efekt po. Skóra jest maksymalnie oczyszczona, zdecydowanie gładsza, połyskująca naturalnym blaskiem i absolutnie nie przesuszona ! A to zdarza mi się przy peelingach solnych.

Nie mam zastrzeżeń co do zapachu. Nie są to może moje ulubione nuty i choć to zapach słodki, bardzo umila mi prysznic. Zdecydowanie dominuje miód. Używam zimą, więc to świetny czas na takie wonie;)

Opakowanie typowe dla produktów Organic Shop- plastikowe ale z nakładanym wieczkiem, nie zakręcaną pokrywką. To taka różnica;)

Opakowanie wystarczyło mi na około 10 zastosowań, co nie jest najgorszym wynikiem, ale wydaje mi się, że do jednorazowe użycia potrzeba go sporo....

Chętnie sięgam po kosmetyki z Organic Shop, choć nie jest to mój faworyt wśród marek idących w kierunku ECO.... Znam lepsze :) Ale i w przypadku Organic Shop nie jest najgorzej, a ich baza produktów jest ogromna, więc jest czego próbować.

Ok, ale...

Peeling kupiłam ze względu na zapach; jak dla mnie jest obłędny! Mocno wyczuwalny cynamon. Jednak rozczarowałam się, ponieważ pod prysznicem ten intensywny zapach z opakowania "ginie". A szkoda...

Co do samego peelingu - jest ok. Ma grube ziarenka. Dobrze się rozprowadza i peelinguje ciało, ale po jego użyciu należy je nawilżyć, stosując jakiś "treściwy" balsam albo oliwkę.

Nie sądzę bym kupiła go ponownie.

Świetny!

Peeling od Organic Shop jest dokładnie taki jaki lubię! Gęsty, konkretny, mocny zdzierak, do tego opakowany w plastikowym ,,słoiczku", osobiście wolę kosmetyki do ciała wybierane z palca, nie przepadam za wyciskaniem z tubek. Peeling pachnie niesamowicie, miodem i cynamonem, jest to zapach idealny na jesienno - zimową pielęgnację, odpręża i relaksuje. Bardzo dobrze radzi sobie ze zdzieraniem martwego naskórka, skóra po użyciu jest gładka i nietłusta. Produkt jest bardzo gęsty, łatwo nakłada się na skórę i rozmasowuje. Zapach świetny, działanie takie jak powinno a do tego super cena, czego chcieć więcej, na pewno do niego wrócę.

Świetny

To jeden z moich ulubionych peelingów, do których będę wracać. Pachnie obłędnie! Konsystencja to naprawdę gęsta pasta, przez co produkt nie "ucieka" niekontrolowanie w czasie używania. Zdziera naprawdę mocno, i chociaż ja widzę w tym plus, to lepiej uważać z delikatniejszymi partiami ciała. Skóra po użyciu jest super gładka, ale bez tłustego filmu, jak przy niektórych kosmetykach tego typu. No po prostu peelingowy ideał :)
Trochę nie podoba mi się opakowanie - jak dla mnie jest niepraktyczne, szczególnie na wyjazd. Jeśli już jest z plastiku, to chyba lepiej sprawdziłaby się tubka.

Bomba

Bardzo przyjemny peeling do ciała o słodkim ale nie mdlącym zapachu. Ma postać dosyć gęstej pasty, jednak jest ciut za mało wydajny jeśli chcemy stosować go na całe ciało (pomijając twarz) i dobrze oczyścić pory i wypeelingować naszą skórę.
Skóra po jego użyciu jest przyjemnie gładka i miła w dotyku. Bardzo dobry produkt, który można zastosować przed depilacją. Lubię go za skład ,zapach i jego działanie. Nie podrażnia i nie powoduję uczuleń. Cena? Jak dla mnie bomba.
Obwiałam się, że jego zapach może być typowo świąteczny i przesłodzony ale można śmiało go stosować przez cały rok.

Miodowa rozkosz

Kupiłam go w Hebe, nie czytając wcześniej opinii i po wypróbowaniu muszę się zgodzić z każdą z nich. Peeling jest cudowny. Ma świetny zapach, liczyłam na bardziej wyczuwalną nutę cynamonu jednak dominuje miód. Bardzo dobrze usuwa martwy naskórek, ma gęsta konsystencję dzięki łatwo się go aplikuje. Pozostawia skórę nawilżoną i gładką, bez tłustej warstwy.

Świetny "zdzierak" w przystępnej cenie

Bardzo polubiłam się z tym peelingiem. Zapach miód i cynamon świetnie sprawdził mi się w sezonie jesienno-zimowym. Musze przynać, że jest to naprawdę porządny peeling, bardzo dobrze usuwa martwy naskórek, po zmyciu skóra jest gładka, miękka i bardzo przyjemna w dotyku. Na pewno będę polować na inne wersje zapachowe tego produktu

cynamonowa miłość

Już samym zapachem mnie do siebie przekonał. Bardzo dobrze wyczuwalny jest miód i odrobina cynamonu. Ale muszę powiedzieć też o pozostałych plusach. Peeling jest bardzo gęsty, oparty na cukrze. Dla mnie jest to typowy zdzieraczek, dobrze trzyma się skóry a drobinki nie rozpuszczają się szybko. Doskonale usuwa martwy naskórek pozostawiając skórę miękką i gładką. Po jego użyciu skóra jest na tyle nawilżona, że nie ma potrzeby używania balsamu. Kolejnym atutem jest naturalny skład. Jedynym minusem jest opakowanie.