Dottore Cosmeceutici, Sensitore Aqua Sensitive (Płyn micelarny dla skóry wrażliwej)

Zawarte w płynie micelarnym odpowiednio dobrane składniki aktywne umożliwiają dogłębne oczyszczenie skóry z makijażu i zanieczyszczeń atmosferycznych. Jest doskonale tolerowany i daje natychmiastowe uczucie świeżości.
Wskazania:
- demakijaż / oczyszczenie twarzy, szyi i dekoltu,
- demakijaż oczu i ust.
Rodzaj skóry: skóra wrażliwa i alergiczna.
Nie zawiera alkoholu ani kompozycji zapachowych.

Fajerwerków nie ma, po prostu bardzo dobry płyn micelarny!

Zacznę od tego, że przebrnęłam przez 3 miniatury po 100ml i 2 duże opakowania, a żadnego nie kupiłam, jakoś ten płyn strasznie sobie mnie upodobał :)
Jest to produkt do skóry wrażliwej, czyli w sam raz przy moich alergiach i wiecznie czerwonych oczach po demakijażu - tutaj tego nie zaobserwowałam. Nie wyglądałam jakbym płakała, a do tego bardzo dobrze zmył mi cały makijaż oka. Na twarzy również sobie poradził, bez robienia szkód w postaci podrażnień czy alergii.
Płyn ma delikatny zapach, który jest ledwo wyczuwalny podczas aplikacji, co osobiście dla mnie jest na plus.
Opakowanie małych jest całkiem fajne (jak na zdjęciu), duże niestety posiada pompkę, która nie odmierza (przynajmniej w moim odczuciu) idealnej ilości, co za tym idzie, była strasznie nieporęczna w użytkowaniu.
Podsumowując: Fajny, dobrze zmywający, płyn micelarny o wygórowanej cenie. Osobiście na pewno go nie kupię, jednak jak kolejne opakowanie do mnie przyczłapie, to rozpaczać nie będę ;)

Bardzo dobry!

Płyn micelarny udało mi się przetestować, ponieważ raz skusiłam się na pudełko Glossy Box. I w nim była mini wersja tego kosmetyku (100 ml). To był drugi płyn jaki zaczęłam testować, więc zupełnie nie wiedziałam, czego mam się spodziewać. Płyn generalnie okazał się strzałem w dziesiątkę. Producent napisał, że produkt jest przeznaczony do cery wrażliwej. Obietnica została spełniona. Makijaż schodził bardzo szybko, płyn nie powodował żadnych podrażnień - nawet na moich delikatnych powiekach. To dla mnie bardzo duże osiągnięcie. Mini wersja wystarczyła mi na około miesiąca przy prawie codziennym stosowaniu. Produkt godny polecenia, ale obawiam się, że cena może odstraszać, bo koszt to około 90 zł za pojemność 500 ml, aczkolwiek jak by to podzielić na wydajność to wyszłoby około 18 zł miesięcznie :)
Moja ocena 9/10.

Używam tego produktu od: lipca 2014