Bioderma, Sensibio H2O (Płyn micelarny do oczyszczania twarzy i zmywania makijażu do cery wrażliwej)

Zobacz oferty

Apteka Polska APTE.PL
Średnia ocena: 0.00/5

zobacz więcej ofertzwiń
REKLAMA

Płyn Bioderma Sensibio H2O o właściwościach łagodzących do mycia i demakijażu twarzy. Płyn micelarny, to roztwór wodny, zawierający cząsteczki wolnych kwasów tłuszczowych, które zgromadzone w dużej koncentracji tworzą sferyczne kształty zwane micelami. Micele estrów kwasów tłuszczowych wyłapują i pochłaniają brud i nadmiar sebum, dlatego Sensibio H2O usuwa zanieczyszczenia i zmywa makijaż. Nie narusza warstwy hydrolipidowej naskórka. Łagodzi podrażnienia. Oczyszcza jak mydło, reaguje jak woda, neutralizuje jak tonik, nawilża jak mleczko. Nie wymaga spłukiwania.
Wskazania do używania płynu Sensibio H2O Bioderma:
- codzienna pielęgnacja cery wrażliwej,
- oczyszczanie skóry twarzy i/lub usuwanie makijażu,
- demakijaż oczu (nawet kosmetyki wodoodporne).

Cera
wrażliwa
w butelce
płyn
>100ml

Hit! Hit ! Hit !

Podczas kuracji przeciwtrądzikowej miałam ogromny problem z praktycznie każdym produktem. Albo za bardzo wysuszał, albo podrażniał, albo miałam wrażenie, że po prostu wszystkie pogarszają mi cerę i wyskakuje mi po nich więcej niedoskonałości. Ten płyn micelarny poleciła mi pani w aptece jakieś 2 lata temu mówiąc, że jest on dla skóry wrażliwej, ale tak naprawdę tego typu produkty są dobre dla każdego i bezpieczne. Miała rację. Mimo że mój makijaż zwykle nie jest zbyt mocny, to nie zauważyłam żadnego problemu jeśli chodzi o jego skuteczność. Radził sobie z makijażem wodoodpornym, mocniejszym, nie podrażniał skóry, nie powodował zaczerwienienia, na które w tym okresie przy retinoidach moja skóra była mocno narażona. I w przeciwieństwie do wszystkich innych płynów micelarnych jakie używałam, nawet tych dla tradzikowej skóry, ten nie powodował pogorszenia stanu cery, wysuszenia, wyprysków, a wręcz miałam wrażenie, że moja skóra bez niego nie potrafi żyć.
Śmiało mogę powiedzieć, że jest to jeden z top 3
najlepszych kosmetyków do pielęgnacji jakie kiedykolwiek poznałam. Polecam gorąco wszystkim. Ze mną zostaje na zawsze.

Nic wyjątkowego

Plyn ktory robi co ma robic ale z tuszem do rzes srednio sobie radzi i trzeba troche popracowac nad tym. Produkt jest wydajny aczkolwiek dla osob ktore robia mocne makijaze nie polecalabym.
Opakowanie ma plastikowe.
Zapach ma delikatny nie podrazniajacy.

Kupię ponownie

Najlepszy płyn micelarny do skóry suchej i wrażliwej. Bardzo wydajny, zmywa nawet najtrwalszy makijaż, a przy tym mnie nie podrażnia. Mam cerę suchą i skłonną do jakichś podrażnień, ten płyn ratuje ją swoim działaniem.
Naprawdę polecam wszystkim!

Używam i chwalę

Idealny do mojej wrażliwej skór. dokładnie wyciera pozostałości makijażu. Usuwa nawet wodoodporne kosmetyki. Nie podrażania skór, delikatnie ją nawilża. Cena idzie w parze z jakością

Pewniak do skóry wrażliwej

Bioderma Sensibio H2O to już kultowy produkt do demakijażu twarzy.
Idealnie sprawdza się nawet przy bardzo wrażliwej skórze. Skutecznie usuwa wszelkie zanieczyszczenia oraz makijaż, nie naruszając przy tym bariery ochronnej naszej skóry. Produkt zawiera wysoko oczyszczoną wodę o jakości farmaceutycznej (stosowanej m.in. do produkcji leków), a także kompleks 3 biomimetycznych cukrów, które wykazują właściwości łagodzące oraz zapobiegające stanom zapalnym.

Woda micelarna Bioderma Sensibio H2O to pewniak dla wrażliwej i wymagającej skóry twarzy. Z czystym sumieniem mogę ją polecić każdemu!
Delikatnie oczyszcza skórę, nie podrażniając jej. Jedynym minusem jest to, że aby zmyć bardzo mocny makijaż trzeba się trochę namachać i zużyć sporo wacików z płynem.

Kosmetyk wszechczasów

Najlepszy pod każdym względem , a długo szukałam ideału... Nie podrażnia ,idealnie oczyszcza skórę , nawilża koi. Po zastosowaniu skóra pozostaje ukojona przez dłuższy czas ,nawet gdy zapomnę kremu , a moja skóra jest bardzo wrażliwa.

Polecam !

Bioderma Sensibio H2O - nie ma lepszego płynu micelarnego do twarzy ! Długo szukałam produktu, który będzie do cery wrażliwej i nie będzie powodował zaczerwień. Używając innych produktów miałam problem z pojawianiem się wyprysków jak i zaczerwieniem .Produkt z lini Bioderma Sensibio H2O jest bardzo dobry, nie podrażnia skóry twarzy, super zmywa makijaż (nawet wodoodporny tusz do rzęs) Polecam wszystkim spróbować i zainwestować w płyn. Faktycznie nie jest tanim produktem, ale uważam że warty swojej ceny. Bardzo często kupuje go na promocji, ale polecam zakupić go w aptece DOZ, gdzie znajdziemy go w dwupaku po 500ml za kwotę przybliżoną 70 zł. Dla mnie jest hitem, którego nie zamierzam zmieniać.

Najlepszy!

Używam od lat z polecenia kosmetyczki. Świetnie usuwa nawet wodoodporna mascarę. Koi wrażliwą skórę. Moje oczy nie są podrażnione po demakijażu. Najbardziej lubię opakowanie z pompką.

Płyn micelarny bioderma

Płyn micelarny Bioderma Sensibio H2O ekspresowo pozbywa się nawet wodoodpornego makijażu, nie wysusza i nie podrażnia skóry. Kocham go przede wszystkim za to, że nie szczypie w oczy, każdy mój poprzedni płyn micelarny sprawiał, że zaraz po oczyszczeniu miałam zaczerwienione i załzawione oczy. Warto podkreślić, że Sensibio jest idealny dla osób o skórze podrażnionej, wrażliwej, naczynkowej lub z wrażliwymi oczami. Jest też bardzo wydajny, wystarczy niewielka ilość płynu by oczyścić twarz.

Jeden z ulubionych płynów micelarnych

Płyn Biodermy stosuję bardzo długi czas.Jest to jeden z lepszych płynów,których do tej pory używałam.Bardzo dokładnie zmywa makijaż , nawet wodoodporny.Skóra po użyciu jest oczyszczona , ale nie ściągnięta.Nie podrażnia skóry ani oczu , nie powoduje swędzenia.Będę do niego wracać.

Używa produktu od: próbka

Niczego mu nie brakuje

Płyn micelarny, który spełnia swoje zadanie. Dobrze oczyszcza cerę, nie ma problemu ze zmywaniem cięższych makijaży. Co dla mnie bardzo ważne - nie szczypie w oczy! Na uwagę zasługuje również neutralny zapach. Nie należy natomiast do najtańszych, a jest też sporo podobnych płynów w lepszej cenie.

Najlepszy z najlepszych

Bioderma Sensibio H2O, to najlepszy wybór do wrażliwej skóry, skłonnej do podrażnień. Ten produkt doskonale zmywa makijaż, zarówno oczu jak i twarzy i pozostawia skórę w bardzo dobrym stanie.
Zawsze wracam do niego, gdy czuje, że moja skóra jest podrażniona albo wysuszona, staje się on wtedy doskonałym dopełnieniem pielęgnacji.
Mogłoby się wydawać, że produkty do demakijażu tylko zmywają makijaż i już (bo przecież za chwilę myjemy twarz innym produktem), ale na własnej skórze przekonałam się ile szkody może wyrządzić źle dobrany płyn i ile dobrego robi bioderma sensibio :)
Polecam kazdemu, kto zmaga się z wrażliwą skórą.