Bioderma, Sensibio H2O (Woda micelarna do oczyszczania twarzy i zmywania makijażu do cery wrażliwej)

E-Glamour.pl

Średnia ocena: 0.00/5

Cena PLN 18.00
Cena PLN 38.00
Cena PLN 58.00

Sensibio H2O Oryginalna woda micelarna do oczyszczania i demakijażu dla wrażliwej skóry. Głęboko oczyszcza twarz z zanieczyszczeń i metali ciężkich, z szacunkiem dla jej bariery ochronnej, zapobiegając zaostrzeniu wrażliwości skóry. Koi i łagodzi. Nie wymaga spłukiwania. Bezzapachowa.

odświeżające, łagodzące, oczyszczające
płyn
>100ml, 50 – 100ml
sucha, wrażliwa
demakijaż oczu i ust, demakijaż twarzy

świetny produkt

Wody micelarnej H2O używam już wiele lat. Doskonale zmywa makijaż, a co najważniejsze, nie podrażnia mojej wrażliwej skóry i nie powoduje zaczerwienienia. Teraz używa jej również moja nastoletnia córka Polecam każdemu.

Najlepszy płyn

Bardzo dobry płyn micelarny. Używam go od dawna i to zawsze rano i wieczorem. Jest idealny do usuwania makijażu jak i do oczyszczania i mycia twarzy i oczu. Nie podrażnia wrażliwych oczu. Bardzo dokładnie i delikatnie usuwa makijaż i nawet wodoodporny tusz do rzęs. Płyn nie podrażnia i pozostawia przyjemne uczucie na skórze i ją pielęgnuje. Jest bezzapachowy. Działa kojąco i nawilżająco. Skóra nie jest ściągnięta i nie piecze. Jest bardzo delikatny i skuteczny w działaniu. Mój numer jeden do oczyszczania twarzy.

Świetny płyn do demakijażu

Wody micelarnej od Bioderny używam już jakiś czas, wracam do niego ale co jakiś czas testuję inne płyny do demakijażu między innymi ze względu na cenę, jest ona wyższa za płyn z Biodermy od innych produktów tego typu. Mimo wyższej ceny co jakiś czas dokupuję ten produkt bo działanie wynagradza wszystko.

Mam cerę wrażliwą, często mnie coś podrażnia lub piecze a tutaj nic takiego się nie dzieje. Skóra po zastosowaniu produktu jest delikatna, miękka, bez efektu ściągnięcia twarzy.
Produkt stosuje najczęściej do dwuetapowego oczyszczania skóry, najpierw wodą micelarną zmywam makijaż a później domywam pianką lub żelem. Produkt dobrze oczyszcza twarz. Często również stosuje go solo gdy nie mam makijażu. Producent obiecuję, że tego płynu nie trzeba już zmywać wodą więc to jest super, oszczędzamy czas. Niewiele produktów do demakijażu można pozostawiać na twarzy bez zmycia więc ogromny plus dla Biodermy.
Produkt jest bezwonny więc dla delikatnych cer i wrażliwych nosów idealnie się sprawdzi.
Jeśli chodzi o opakowanie produktu to jest ono bardzo klasyczne i niczym szczególnym się nie wyróżnia.
Jeśli chodzi o wydajność to zauważyłam, że ten produkt znika mi szybciej od pozostałych płynów micelarnych, które testowałam.

Dla mnie produkt jest mega przyjemny w użyciu, uważam, że jest wart swojej ceny, warto przetestować.

Dla mnie najlepszy

Mam cerę wrażliwą i trądzikową, od wielu lat używam tego płynu micelarnego. Jest delikatny i nie podrażnia mojej twarzy. Jako jeden z niewielu płynów dokładnie zmywa okolice oczu i nie szczypie.

Bardzo polecam

Pracuję w aptece i z czystym sercem mogę polecić płyn praktycznie każdemu. Konsystencja jest bardzo delikatna ,ale bardzo dobrze zmywa makijaż i oczyszcza twarz. Nie uczula , skóra nie piecze i nie jest czerwona . Z ręką na sercu polecam ❤️

kocham

uwielbiam od 10 lat! co chwile do niego wracam. Moje produkty kolorowe cały czas się zmieniają a on zostaje i świetnie sobie z nimi radzi! Najlepszy do zmywania makijażu z okolic oczu - bez podrażnień, bez pieczenia, skutecznie i szybko. Nie znalazłam nic lepszego. Wszystkie micele Biodermy są równie dobre.

Bioderma Sensibio

Używam od dłuższego czasu, to co robi z moją buzią jest niesamowite…
Wygładza, nawilża i nadaje mojej skórze blask.
Jest nieco mało wydajny ale myślę, że naprawdę warto.
Mam cerę mieszaną i naprawdę polecam!

Genialny!

Bioderma Sensibio H2O to produkt, który stał się nieodłącznym elementem mojej codziennej rutyny pielęgnacyjnej. Jako osoba z wrażliwą skórą, często zmagam się z podrażnieniami i zaczerwienieniami, dlatego znalezienie delikatnego, a zarazem skutecznego środka do demakijażu było dla mnie priorytetem.
Sensibio H2O idealnie usuwa wszelkie zanieczyszczenia oraz makijaż, nawet ten wodoodporny, bez konieczności pocierania. Jej micelarna formuła sprawia, że skóra jest czysta i odświeżona już po pierwszym przetarciu. Co najważniejsze, ma fizjologiczne pH około 5,5, co oznacza, że jest zgodne z naturalnym pH skóry, więc nie powoduje podrażnień ani pieczenia.
Jednym z największych atutów tej wody micelarnej jest to, że nie wymaga spłukiwania wodą. To ogromna wygoda, szczególnie w podróży lub przed snem, kiedy chcę szybko oczyścić skórę. Wystarczy nasączyć wacik i przetrzeć twarz, a skóra jest natychmiast czysta i odświeżona.
Po regularnym stosowaniu zauważyłam, że moja skóra jest mniej podatna na podrażnienia i wygląda zdrowiej. Jest bardziej nawilżona, gładka i promienna.
Jeśli macie wrażliwą skórę i szukacie delikatnego, a jednocześnie skutecznego środka do demakijażu, zdecydowanie polecam Bioderma Sensibio H2O. To produkt, który spełnia wszystkie obietnice i dba o komfort oraz zdrowie skóry.

Dla wrażliwej świetny

Moja wymagająca cera jest baaardzo wybredna jeśli chodzi o produkty do demakijażu. Ten produkt spełnił wszystkie moje oczekiwania. Jest delikatny ale dokładnie oczyszcza i zmywa makeup. Polubiliśmy się na tyle, że na pewno do niego wrócę.

Woda micelarna Bioderma H2O

Od pierwszego użycia zauważyłam, że Sensibio H2O doskonale radzi sobie z usuwaniem wszelkich zanieczyszczeń i makijażu, nawet tego wodoodpornego. Micele zawarte w formule działają jak magnes, przyciągając brud i resztki kosmetyków, co sprawia, że skóra jest dokładnie oczyszczona bez konieczności intensywnego pocierania. To szczególnie ważne dla cery wrażliwej, która łatwo ulega podrażnieniom.
Zaskoczyła mnie swoją skutecznością i delikatnością, stając się nieodłącznym elementem mojej codziennej rutyny pielęgnacyjnej. Produkt nie zawiera alkoholu, parabenów ani sztucznych barwników, co minimalizuje ryzyko podrażnień i reakcji alergicznych. Po użyciu skóra jest odświeżona, nawilżona i miękka, bez uczucia ściągnięcia czy suchości.

Tego szukałam

Jako posiadacza cery wrażliwej kupiłam i po kilku izuyciach oddałam bliskim wiele produktów do demakijażu. Niesety moja wymagająca cera wiele wymaga od produktu aby go zaakceptować. Kupując każdy kolejny produkt już nie oczekuję wiele od niego - ku mojemu zaskoczeniu Bioderma sensibo H2O przerosła moje oczekiwania w 100%. Dzisiaj kończę moje 3 opakowanie i z pewnością nie ostatnie, ponieważ biegnę po kolejne. Polecam nie poddawać się w szukaniu tego idealnego kosmetyku do waszej cery bo ja już znalazłam

Bioderma woda micelarna

Słyszałam wiele dobrego, więc postanowiłam kupić sama
I był to strzał w 10! Świetnie domywa i doczyszcza ale przy tym jest delikatna i nawet nawilżająca