Bioderma, Sensibio H2O (Płyn micelarny do oczyszczania twarzy i zmywania makijażu do cery wrażliwej)

Płyn Bioderma Sensibio H2O o właściwościach łagodzących do mycia i demakijażu twarzy. Płyn micelarny, to roztwór wodny, zawierający cząsteczki wolnych kwasów tłuszczowych, które zgromadzone w dużej koncentracji tworzą sferyczne kształty zwane micelami. Micele estrów kwasów tłuszczowych wyłapują i pochłaniają brud i nadmiar sebum, dlatego Sensibio H2O usuwa zanieczyszczenia i zmywa makijaż. Nie narusza warstwy hydrolipidowej naskórka. Łagodzi podrażnienia. Oczyszcza jak mydło, reaguje jak woda, neutralizuje jak tonik, nawilża jak mleczko. Nie wymaga spłukiwania.
Wskazania do używania płynu Sensibio H2O Bioderma:
- codzienna pielęgnacja cery wrażliwej,
- oczyszczanie skóry twarzy i/lub usuwanie makijażu,
- demakijaż oczu (nawet kosmetyki wodoodporne).

Cera
wrażliwa
w butelce
płyn
>100ml

Ulubieniec

Wstęp: Płyn po prostu musi znaleźć się w mojej kosmetyczce. Osobiście nie wyobrażam sobie demakijażu bez płynu.

OPAKOWANIE: Opakowanie jest bardzo poręczne bez większych kłopotów utrzymuje się w dłoni. Aplikacja płynu odbywa się bez większych kłopotów, nie wydobywa się go zarówno zbyt dużo ani nie trzeba się męczyć z wydobyciem produktu.

UŻYTKOWANIE: Sam płyn bardzo ładnie domywa pozostałości po makijażu. Nie podrażnia mojej cery ani nie spowodował nadmiernego wysuszenia. Jest bardzo wydajny a plusem jest jego bezzapachowa formuła.

DOSTĘPNOŚĆ: Produkt można zdobyć zarówno w drogeriach stacjonarnych jak i internetowych.

1 miejsce

używałam różnych płynów miceralnych, ale nigdy nie chciałam wydawać za dużo.. aż któregoś razu poczytałam recenzje i kupiłam w promocjii 2 szt za 50 zł, stwierdziłam że zaryzykuje.

było warto
-bez zapachowy
-bardzo fajnie się go dozuje, coś na zasadzie korek nie kapek :)
- nie zapycha
-nie podrażania mojej wrażliwej skóry
-nie ma efektu ściągniętej skóry
-wydajny
- swietnie zmywa makujaż, przestałamużywać produkty do demakijażu oczu

minus
mógłby być tańszy :)

Świetny, ale drogi

Kupiłam zachęcona opiniami vlogerek/blogerek kosmetycznych i przyznam, że jestem zachwycona. Płyn dobrze zmywa makijaż, nie podrażnia skóry, lekko ją nawilża i pozostawia miłą w dotyku, nie zapycha porów. Niestety jest dość drogi co sprawia, że szukam tańszego zamiennika.

Nie zmienię na nic innego

Jest to produkt idealny - łagodny a jednocześnie dobrze domywa makijaż. Nie podrażnia skory i nie powoduje przykrych niespodzianek. Po użyciu micela z Biodermy twarz nie jest ściągnięta i podrażniona, nie piecze a zwykle zdarzało mi się to przy płynach micelarnych innych firm. Moja skóra jest bardzo wymagająca a to jedyny micel, który w 100 procentach zaakceptowała.

Jeden z milszych dla cery!

Używam go od dłuższego czasu. Jestem zadowolona.
Plusy:
-nie wysusza skóry,
-dokładnie oczyszcza'
-nie zatykaja sie pory,
-skóra czuje się moja dopieszczona,

Minusy:
-cena- ale ja zawsze kupuje na promocjach :)

Polecam! Oprócz Biodermy w podobnej cenie używam na przemniennie z Lorealem i Tołpą.

zadowolona

Produkt w pełni sprostał moim oczekiwaniom. Po użyciu nie szczypie buzia, ani oczy co jest dla mnie wyjątkową zaletą! Jedyne do czego mogę się przyczepić to to, że z nie każdym tuszem niewodoodpornym daje sobie radę za pierwszym użyciem - trzeba powtórzyć zabieg np. po przemyciu oczu wodą. Starcza na dość długo - 500 ml. Używam płynu do demakijażu oraz jako tonik - po każdym myciu twarzy wodą. Polecam kupować na promocjach w drogeriach (2 duże opakowania w cenie jednego).

Najlepszy płyn micelarny !

Produkt biodermy ma wiele zalet. Po pierwsze nie podrażnia oraz bardzo dobrze oczyszcza skórę z makijażu i zanieczyszczeń. Stosuję go od kilku lat, jest dla mnie podstawą w higienie skóry twarzy.

delikatny a skuteczny

Mój ulubiony płyn micelarny - bardzo skuteczny a przy tym zapewniający pełen komfort mojej cery - wrażliwej, ale też mieszanej. Można wybierać spośród różnych objętości i typów opakowań tak by wybrać swoje ulubione - klasyczne, z pompką lub dozownikiem.

dobry, ale nie oczyszcza calkowicie...

product bardzo dobry,
nie uczula,
pieknie pachnie,
super zmywa makijaz oczu,

niestety do demakijazu zaczelam uzywac mydla poniewaz po uzywaniu tylko plynu micelarnego zaczely sie pojawiac krostki w okolicach czola i brody.

mysle, ze moglo miec to zwiazek z tym plynem micelarnym.

wczesniej uzywalam Garniera i nie mialam tego problemu.

Bardzo dobry płyn

Bardzo dobry płyn micelarny. Jest delikatny, nie podrażnia, nie mam uczucia ściągnięcia, a mam wrażliwą cerę oraz oczy i często występuje u mnie problem z tego typu produktami. Dokładnie oraz szybko zmywa makijaż i zanieczyszczenia. Jest wydajny, zapach raczej uniwersalny. Opakowanie jest wygodne i standardowe jak na tego rodzaju kosmetyk. Występuje też w mniejszej wersji, która idealnie sprawdza się na podróż. Jednak uważam, że cena produktu jest wysoka i w drogeriach udało mi się naleźć kilka płynów, które są równie dobre, lecz dużo tańsze.

Najlepszy dla mnie

Od lat mój ulubieniec. Zawsze do niego wracam bo ma wszystko to czego oczekuje od płynu micelarnego. Dobrze zmywa, nie wysusza skóry i nie podrażnia jej.

skuteczna delikatnosc

Skutecznie usuwa zanieczyszczenia,makijaz i makijaz oczu ale jest jednoczesnie niesamowicie delikatny.Mam ektremalnie wrazliwe oczy,ktore przeszly operacje wiec produkty do ich oczyszczania musza miec wysoki standart.Moim zdaniem ten produkt Bioderma dba o oczy i skore twarzy nie naruszajc jej bariry ochronnej.