Bioderma, Sensibio H2O (Płyn micelarny do oczyszczania twarzy i zmywania makijażu do cery wrażliwej)

Zobacz oferty

Średnia ocena: 4.88/5

Apteka Polska APTE.PL
Średnia ocena: 4.89/5

zobacz więcejzwiń

Płyn Bioderma Sensibio H2O o właściwościach łagodzących do mycia i demakijażu twarzy. Płyn micelarny, to roztwór wodny, zawierający cząsteczki wolnych kwasów tłuszczowych, które zgromadzone w dużej koncentracji tworzą sferyczne kształty zwane micelami. Micele estrów kwasów tłuszczowych wyłapują i pochłaniają brud i nadmiar sebum, dlatego Sensibio H2O usuwa zanieczyszczenia i zmywa makijaż. Nie narusza warstwy hydrolipidowej naskórka. Łagodzi podrażnienia. Oczyszcza jak mydło, reaguje jak woda, neutralizuje jak tonik, nawilża jak mleczko. Nie wymaga spłukiwania.
Wskazania do używania płynu Sensibio H2O Bioderma:
- codzienna pielęgnacja cery wrażliwej,
- oczyszczanie skóry twarzy i/lub usuwanie makijażu,
- demakijaż oczu (nawet kosmetyki wodoodporne).

Cera
wrażliwa
w butelce
płyn
>100ml

Małe cudo

Płyn do demakijażu, który naprawdę w 100% robi swoją robotę. Możemy tutaj mówić o świetnym i dokładnym oczyszczeniu twarzy. Nie wysusza, nie zapycha i nie ściąga skóry. Pięknie radzi sobie nawet z wodoodpornymi kosmetykami, które dla wielu kosmetyków są sporym wyzwaniem. Jego atutem jest też brak zapachu.

Sensibio H2O

Doskonały płyn do demakijażu, super oczyszcza twarz i nie podrażnia skóry, dla mnie rewelacja. Zmywa każdy makijaż i pozostawia skóre lekka i czysta co ważne nie wysusza jej

Dermokosmetyk wszechczasow

Jedyny w swoim rodzaju, delikatny i przyjemny a jednocześnie skutecznie oczyszczający skore twarzy i oczy płyn micelarny. Od kiedy zaczęłam go stosować żaden inny już nie wchodzi w grę. Moje problemy z czerwonymi plamami na twarzy, uczuciem ściągnięcia skory skończyły się od kiedy zaczęłam go uzywac. Mam skore wrażliwa, nadreaktywna a płyn jest dla niej ukojeniem. Uwielbiam go stosowac- to czysta przyjemność.

Mój hit od wielu lat

Używam tego płynu micelarnego od wielu lat i nie widzę potrzeby wymiany na inny produkt. Produkt nie podrażnia (pieką mnie oczy po wielu produktach do demakijażu, to jeden z nielicznych płynów, który tego nie powoduje), a makijaż zmywa dokładnie (nawet oczu - nie potrzebuję dodatkowego płynu). Produkt bezzapachowy, co dla mnie jest zaletą.

Mój ulubieniec

Uwaz że Biodrema jest jedną z lepszych firm kosmetycznych na rynku. Mam cerę mieszana z tłusto strefa T, dodatkowo jest ona problematyczna i potrzebuje nawilżenia. Już po samym opisie mojej cery widać że jest ona wymagająca. Ten płyn micelarny jedy dla mnie idealny!! Domywa makijaż noc mipo nim nie wyskakuje, jest wydajny, polecam pogoraco

polecam

Produkt delikatny dla mojej wrażliwej skóry.
Nie podrażnia, nie piecze, nie ściąga a przy tym oczyszcza skutecznie.
Stosuję codziennie wieczorem i nie muszę uzupełniać pielęgnacji innym środkiem.

Delikatny, skuteczny, idealny

Sensibio teoretycznie nie jest przeznaczony dla mnie. Mam cerę tłustą, której podrażnienia zdarzają się od wielkiego dzwonu - głównie zimą przy mroźnej i wietrznej pogodzie. Mam trochę popękanych naczynek, z rzadka rumieńce, więc postanowiłam wypróbować właśnie tę wersję. Co ciekawe, płyn dedykowany cerze tłustej nie przypadł mi do gustu.

Od czego zacząć chwalić? Przede wszystkim skuteczność. Do skóry wrażliwej, delikatny, a jednak radzi sobie z zanieczyszczeniami, bezpieczny dla okolic oczu. Brud, sebum, makijaż (aczkolwiek nie wiem, jak wypada przy kosmetykach wodoodpornych), wszystko znika. Twarz gładka, odświeżona, nie lepi się.
Bardzo udany produkt.

Płyn micelarny

Idealny produkt dla wrażliwej skóry. Nie szczypie w oczy, bardzo dobrze usuwa makijaż i starsza na bardzo długo. Nie wysusza skóry ani nie pozostawia uczucia ściągnięcia. Skóra po nim jest gładka, czysta i nawilżona.

Bioderma - płyn micelarny

Płyn micelarny, który średnio oczyszcza skórę i jest bardzo słabo wydajny. Przy codziennym stosowaniu starcza na krótki czas. Opakowanie wygodne. Minusem jest cena.

Magiczny

Produkt już kultowy - nie bez powodu. Usuwa błyskawicznie nieczystości pozostawione na skórze. Pozostawia skórę odświeżoną i gotową pod aplikację ulubionego kremu. Delikatny, a co najważniejsze nie szczypie i nie podrażnia oczu.

Jeden z lepszych

Jeden z lepszych płynów micelarnych, jakich używałam (a przetestowałam ich naprawdę dużo). Bardzo chętnie do niego wracam, ponieważ nie tylko świetnie zmywa makijaż, ale przede wszystkim nie podrażnia, a to dla mnie kluczowe.
Używam go naprzemiennie z innym płynem micelarnym tej marki i z przyjemnością polecam każdemu!

Ideał

Stosują ten płyn od lat jest bezkonkurencyjny nawet nie będę robiła eksperymentów z jakimiś innymi wynalazkami. jest wart każdej złotówki idealnie ściąga makijaż ale też bez makijażu idealnie oczyszcza skórę w sumie przez kilkadziesiąt lat nie spotkałam drugiego tak fantastycznego produktu