Dove, Purely Pampering Pistachio Cream and Magnolia, Nourishing Lotion (Odżywczy balsam do ciała z kremem pistacjowym i magnolią)

Balsam nawilżający do wszystkich rodzajów skóry z wyjątkową formułą będącą połączeniem kremu pistacjowego i magnolii. Balsam Dove Purely Pampering z ekstraktem z pistacji głęboko odżywia i wygładza skórę. Zapach magnolii pozostawia długotrwałe uczucie odświeżenia i odprężenia.

nawilżające
balsamy
zapachowa
w butelce
lotion
100 – 250ml

Dobry balsam :)

Balsam łatwo się rozsmarowuje, co dla mnie jako miłośniczki mleczek do ciała jest bardzo istotne.

Ma przyjemny zapach - trudno powiedzieć czy jest to aromat magnolii i pistacji, ;) ale jest delikatny i kobiecy. Po jego zastosowaniu pytano mnie jakich perfum używam. :D

Dobrze nawilża, skóra jest gładka i odżywiona. Szybko się wchłania. Balsam znajduje się w zgrabnym opakowaniu. Problemem może być dostanie się do resztek kosmetyku, ale to drobny mankament. Mimo wszystko jest to przyzwoity balsam w przystępnej cenie.

Dobry, ale bez szału

Bardzo lubię kosmetyki firmy Dove, dlatego zdecydowałam sie na zakup tego balsamu, jednak wiem, ze nie kupię go po raz kolejny.
Balsam dobrze nawilża jak wszystkie produkty Dove, jednak pozostawia na skórze nieprzyjemne uczucie lepkości..
Bardzo intensywnie pachnie, co mi akurat nie przeszkadza, jednak dla osob wrażliwych nie polecam.
Produkt jest bardzo wydajny.

Nie jest zły

Testując ten balsam nie spodziewałam się jakichś niesamowitych efektów, ale nie wyszło tak źle. Przyjemna konsystencja, o pięknym zapachu, który koi nerwy. Nawilżenie jest bardzo dobre, a balsam się szybko wchłania. Bardzo poprawiły się moje ręce, które ostatnio niesamowicie się przesuszały. Dodatkowo balsam jest w bardzo dobrej cenie i jest dostępny w wielu drogeriach.

Jest mi wstyd...

Jest mi wstyd, że tak wysoko oceniam produkt napakowany chemią i do tego testowany na zwierzętach ale... ten zapach mnie zniewolił! To najpiękniejszy zapach w balsamie jaki kiedykolwiek wąchałam! Co najlepsze, pozostaje na skórze na bardzo długi czas- czasami nawet pod wieczór wyczuję go jeszcze na rękach.
Poza nieziemskim zapachem (za który dostaje aż tak wysoką ocenę końcową) balsam całkiem dobrze radzi sobie z nawilżeniem. Ba! Dużo lepiej niż się spodziewałam, dużo lepiej niż rzesza bardziej naturalnych balsamów ... Jest mi wstyd, że go tak lubię ale... chyba przez jakiś czas ze mną pozostanie.

Dla samego zapachu nie warto

Uwielbiam kosmetyki Dove. Zapach pistacji i magnolii - przepiękny! Ale niestety, jest duże ALE. Nie będę się rozpisywać na temat zalet, bo minus o którym napiszę za chwilę, jest tak duży, że zdecydowanie nie polecam tego balsamu.
O ile żel pod prysznic z tej samej linii wręcz mnie zachwycił tak tu niestety zawiodłam się. Zapach oczywiście to duży plus tego produktu, ale po użyciu skóra "klei się". Nie jakoś mocno, ale niestety nawet delikatnego uczucia lepkości na skórze po prostu nie jestem w stanie znieść. Dlatego męczę ten balsam i więcej do niego nie wrócę. Amen.

Obłędny zapach i super działanie

Balsam zapakowany został w plastikowe opakowanie z zamknięciem na zatrzask. Grafika opakowania jest estetyczna, prosta, czytelna i przyjemna dla oka. Opakowanie nie jest przezroczyste, więc nie można kontrolować stopnia zużycia. Pod koniec użytkowania stawiałam go na zamknięciu, aby wydobyć resztki. Ale jest on na tyle gęsty, że i tak musiałam rozciąć opakowanie.

Balsam jest biały i treściwy. Obłędnie pachnie pistacjami i magnolią. Zapach jest cudowny. Piękny, zmysłowy i otulający. Idealna kompozycja, od której nie można oderwać nosa.

Balsam łatwo się rozsmarowuje, nie marze się i szybko się wchłania. Nie lepi się, ani nie tłuści. Czyni skórę gładką, miękką, nawilżoną i cudownie pachnącą. Dzięki niemu skóra jest dopieszczona i odżywiona, a efekt utrzymuje się przez wiele godzin.

Zalety:
+piękny zapach,
+odżywia,
+wygładza,
+nawilża,
+zmiękcza skórę,
+długotrwały efekt,
+konsystencja,
+/-opakowanie

Mam ochotę zjeść pistacje !

Kiedy widzę w sklepie pistacje nie mogę się skupić ;), nie potrafię sobie odmówić takiej przyjemności,tak samo było z balsamem, o rany co za zapach pistacja z magnolią!!
Opakowanie to tradycyjna butelka dla firmy Dove, zatrzask na klapkę, nigdy się nie zaciął podczas stosowania,niestety pod koniec produktu trzeba rozciąc opakowanie aby wydobyć cały produkt do końca,ja jednak wolałabym aby był opakowany w okrągłym słoiczku. Za to zapach bije wszystko, do tego używanie go to istna rozpusta ;), świetna konsystencja,po jego użyciu skóra jest odżywiona, nawilżona,gładka jak aksamit, do tego nawilżenie utrzymuje się przez cały dzień.

Spoko

Kupiłam go w promocji pełna obaw, ponieważ smaku ani zapachu pistacji nie znoszę, mimo to stwierdziłam że ewentualnie balsam komuś oddam. Jednak duże było moje zdziwienie, kiedy podczas pierwszego użycia zauważyłam, że zapach pistacji nie jest zbyt mocny i pięknie uzupełnia się z magnolią. Produkt pięknie nawilża i rozprowadza się na cerze. Moim zdaniem troszkę zbyt długo się wchłania. Bardzo wydajny balsam, nie wywołał u mnie żadnych reakcji alergicznych ani uczuleniowych. Fajny!

Dobry balsam

Uważam, że balsam odpowiednio nawilża skórę, pozostawia zapach na dłużej i gładkość. Jest to jedyny balsam jaki używam i myślę, że nie zmienie go tak szybko.

Uwielbiam !!!

Bardzo lubię żel pod prysznic z tej serii, więc postanowiłam, że kupię jeszcze balsam. Niska cena i świetna jakość produktu zachęca do kupna kolejnego opakowania. Dostępny w różnych pojemnościach.

Produkt posiada przyjemną kremową konsystencję, którą dobrze się aplikuje. Szybko się wchłania, pozostawiając skórę gładką, nawilżoną i nawodnioną. Efekt nawilżenia długo utrzymuje się na skórze. Świetnie radzi sobie z bardzo suchą skórą. Produkt nie powoduje podrażnienia ani uczulenia. Balsam posiada przyjemny zapach pistacji z magnolią. Długo utrzymuje się na skórze. Uwielbiam go :)

Opakowanie w postaci miękkiej butelki, mimo dużych rozmiarów bardzo dobrze leży w dłoni. Przy końcówce produktu można ostawić go na zakrętce, dzięki czemu balsam można bez problemu zużyć do samego końca.
Dla mnie mega produkt :D Polecam !!!

Fajny

Kupiłam go w lato, żeby zregenerować skórę zmęczoną słońcem i powiem szczerze, że kierowałam się zapachem:) jest on pistacjowy, słodki i kojarzy mi się z lodami :) dodatkowo miał ładne opakowanie wiec postanowiłam spróbować. Jest wydajny, ma kremową konsystencje jął dla mnie mógłby byc troszkę gęstszy, szybko się wchłania, pozostawia skórę nawilżoną, odżywioną wiec jest idealny dla podrażnionej suchej skóry.

Całkiem spoko balsam

Ogólnie lubię produkty Dove i jestem do nich pozytywnie nastawiona. Balsam kupiłam dość spontanicznie. Butelka jest ok, w miarę stabilna. Chociaż pod koniec opakowania naprawdę ciężko wytrzepać resztki tego balsamu, a mam wrażenie że jest go jeszcze sporo w środku i pewnie skończy się na tym, że przetnę opakowanie żeby zużyć wszystko do końca.
Zapach... No cóż, to kwestia gustu. Mnie nie urzekł, ale nie jest tragiczny czy śmierdzący. Do przyjęcia.
Konsystencja gęsta i kremowa. Trochę ciężko się rozprowadza na skórze. Używam po wieczornym prysznicu na całe ciało. O dziwo mimo tego, że jest tak gęsty to wchłania się całkiem przyzwoicie i po kilku minutach nie czuć na skórze tłustej warstwy. Po zastosowaniu przez całe 24 godziny moja skóra jest bardziej gładka, odżywiona i wygląda ładnie i zdrowo, jest nawilżona i ukojona. Balsam fajnie działa na skórę ciała. Jest wydajny, butelka wystarczy na długi czas.
Nie wiem czy kupię ponownie, bo jeżeli już, to i tak wolałabym wybrać inny zapach. Ale ogólnie balsam robi swoje i jest w porządku. Regularna cena może do niskich nie należy, ale często jest na promocji więc wtedy warto się zaopatrzyć, choćby na zapas.