Miss Sporty, So Clear, Anti - Spot Pressed Powder (Antybakteryjny puder prasowany (nowa wersja))

Pojemność 9,4 g

Idealne matowe wykończenie aż do 8 godzin. Widocznie minimalizuje wygląd porów, plam, wyprysków i niedoskonałości skóry. Zapobiega powstawaniu nowych niedoskonałości skóry. Zapewnia zdrowy naturalny wygląd cery. Lekka, niewysuszająca formuła. Testowany dermatologicznie. Bezwonny.

prasowany
matujące
Krycie
lekkie

Dobry produkt

Jest to puder który zawsze jest w mojej kosmetyczne. Sprawdza mi się idealnie. Nie przesusza skury i ciastkuje się. Idealnie wykańcza makijaż i nie powoduje efektu maski. Praktyczne poręczne opakowanie z małym lusterkiem. Dobry kosmetyk za niewielkie pieniądze.

Nie nie i jeszcze raz nie

Puder ten nie ma odcieni dla bladziochów. Odcienie są strasznie ciemne i pomarańczowe. Kupiłam go na szybko i nie zauważyłam, że jest taki ciemny. Po aplikacji jeszcze bardziej oksyduje na twarzy, a kupiłam najjaśniejszy odcień. Najgorszy puder jaki miałam. Zdecydowanie bardziej wolę puder transparentny od Miss Sporty.

Moj ideal od lat....

Jest to jak narazie jedyny kosmetyk, ktorego uzywam od wielu juz lat... nigdy mnie nie zawiodl. Swietnie wykancza moj makijaz, idealnie "wtapia" sie w twarz, dajac efekt naturalnego makijazu. Bardzo trwaly nie mam potrzeby poprawiania, czy dokladania kolejnych warstw, dosc dobrze radzi sobie z sebum w polaczeniu z moim plynnym fluidem Diora. Nie jest on co prawda jakos super wydajny, to fakt. Dosc mocno sie obsypuje przy nakladaniu na pedzel,nadmiar zawsze trzeba strzepywac,przez co sporo sie go marnuje...ale za to ta cena. O cenie chyba nie trzeba wspominac, bo jest smieszna w porownaniu z jakoscia . Niestety zauwazylam coraz wiekszy problem z jego dostepnoscia,zwlaszcza tu u mnie w Holandii, co mnie troche przeraza,bo jakos nie wyobrazam sobie ,ze moglabym znalezc rownie dobry zamiennik dla tego produktu. Jak narazie posilkuje sie rodzina ,badz zakupami w internecie :).. Szczerze polecam, cudeńko za grosze...

puder prasowany Miss Sporty

Fenomenalny! Tani, trwały, matujący, pasuje niemalże do każdego koloru cery. Jest ze mną odkąd tylko zaczęłam się malować i nigdy nie wymieniłam go na żaden inny. Cena jest bardzo korzystna, produkt jest naprawdę wydajny, nie kruszy się - powiedziałabym nawet, że jest odporny na upadki! Dodatkowo sprawdza się nawet w ekstremalnych warunkach - upał, wesele, studniówka, deszcz, śnieg. Nie daje efektu maski, odcień zbliżony do naturalnego odcienia skóry. Mój ulubieniec!

Miss Sporty..

Bedac nastolatka uzywalam wiele kosmetykow Miss Sporty jednak wiekszosc okazala sie rozczarowaniem. Ten jednak puder sprawdzal sie w moim przypadku, sprawial ,ze cera nie blyszczala, jednal byl malo wydajny, bo bardzo krotko utrzymywal sie na twarzy (zwazajac jednak na cene wg mnie to nie problem). Procz tego, transparentny kolor jest ok, bo nadaje sie do nastoletniej twarzy, zapach nie jest niczym specjalnym. Minusem jednak jest to, ze skorki na twarzy byly widoczne po jego nalozeniu. Plus to na pewno lusterko i gabeczka, ktora na tamten czas calkowicie mi odpowiadala. Ogolnie raczej polecam lecz nastolatka, ktore maja mniej pieniedzy do wydania jak i mniejsze oczekiwania.

Made in China.

To jest tak słaby produkt, że aż nie chce się o nim pisać. Działa przez 8h? Musiałam przypudrowywać po niecałej godzinie. W dodatku nieprzyjemnie ciemnieje i pozostawia smugi. Plus za lusterko, choć gąbeczka niefunkcjonalna (najlepiej od razu wyrzucić, bo do niczego się nie nadaje), a plastik wygląda tak tanio, że nawet Chińczyk by się pod tym nie podpisał. Oj, chwila. Chyba właśnie to zrobił.
Nikomu nie polecam. Chyba, że dziewczynkom, które dopiero zaczynają przygodę z makijażem i nie stać je na coś lepszego (choć szczerze mówiąc, za podobną cenę można kupić dużo lepszy puder). Także - stay out!

Słabo

Zdecydowanie odradzam. Produkt jest kompletna klapą. Nie matuje do 8 h jak zapewnia producent, u mnie to jest do 2 h i nadaje się do poprawek. I nie zmniejsza widoczności i powstawania zaskórników, oraz rozszerzonych porów. Nie zdecyduje się na kupno ponownie.

zwyklaczek do torebki

Puderek, który można wrzucić do torebki na tzw. sytuacje awaryjne, jak się nagle zaczynamy świecić i trzeba przypudrować nosek. Nic nadzwyczajnego, ale jest transparentny i tani. Kupiłam go i wrzuciłam do torebki właśnie, przydał mi się do tej pory tylko kilka razy, ale dobrze że miałam go pod ręką. Ma dobry zatrzask, więc mam pewność że się nie rozsypie i nie urwie nic, ma lusterko - to w przypadkach super awaryjnych, kiedy nie ma gdzie się przejrzeć, no i jest nieinwazyjny. Jedyne co, to że ma beznadziejną poduszeczkę (aplikator) i od razu trzeba ją wymienić na inną.

Fajny produkt

Jest to kosmetyk o działaniu antybakteryjnym, puder jest też transparentny. Znajduje się w wygodnym opakowaniu z małym lusterkiem na połowie pokrywki. W zestawie dołączona była też gąbeczka ale jest okropnej jakości i ja nigdy jej nie używam, zawsze od razu ją wyrzucam. Puder ładnie dopasowuje się do podkładu, nie rozjaśnia go ani nie przyciemnia, po prostu matuje. Dużym jego plusem jest cena, kosztuje około 13 zł a starcza na naprawdę długo. Nie jest zbyt trwały ale na moje potrzeby wystarcza :)

Trzy razy nie

Używam go długo i z radością mogę napisać że już się kończy. Podkład używam dobrej firmy a matowi tylko przez jakąś godzinę, 2 a na końcu dnia już tylko na polikach się utrzymuje.

lepszy niż podkład

O wiele lepszy niż podkład. Kolor dopasowuje się do koloru cery, nie zatyka porów i bardzo łatwo się go nakłada. Na plus wychodzi też to że po wielu godzinach nadal jest na twarzy :)

Zdecydowanie nie

Kupiłam w Rossmannie, zachęcona niską ceną, ale zdecydowanie mnie nie przekonał. Nie nadaje się do codziennego używania, teraz nakładam go na twarz czasem jak wychodzę wieczorem z psem na spacer, kiedy zależy mi, żeby nie świecić się przez około 10 minut, bo szkoda mi wyrzucić prawie całe opakowanie pudru. Najlepiej wypiszę wszystko w punktach.
Plusy:
-cena
-dostępność

Minusy:
-kolor: mam bardzo jasną cerę, kupiłam kolor 001Transparent i jest dla mnie za ciemny
-pół godziny po nałożeniu twarz znowu się świeci
-strasznie się sypie
-robi efekt maski, jeszcze w połączeniu z za ciemnym kolorem wygląda okropnie