Allvernum Nature`s Essences, Krem do kąpieli i pod prysznic `Lilia i mimoza`

Allvernum Nature`s Essences, Krem do kąpieli i pod prysznic `Lilia i mimoza`

Luksusowy, nawilżający krem do kąpieli w formie perłowego nektaru. Aromatyczny świeży zapach lilii wodnej wzbogaconej akordami mimozy i jaśminu koi zmysły i delikatnie podkreśla kobiecość.
Pełna piany kąpiel zapewnia skórze delikatne oczyszczenie, po kąpieli skóra staje się miękka, nawilżona i cudownie pachnąca.

nawilżające
zapachowa
w butelce
w płynie
>250ml

Zwyczajny produkt do kąpieli, bez efektu wow

Produkt otrzymałam w prezencie. To, co już na pierwszy rzut oka stanowi jego ogromną zaletę, to bardzo ładne opakowanie i kolor kosmetyku - pięknie prezentuje się w łazience :). Opakowanie to duża, plastikowa butelka ze srebrnym dozownikiem. Z uwagi na to, że jest przezroczysta, widać stopień zużycia produktu. Niestety, butelki nie postawimy "do góry nogami" w celu wydobycia resztek kosmetyku.

Zapach kremu jest niezwykle delikatny, subtelny, kwiatowy - mnie ogromnie przypadł do gustu. Niestety, dość szybko się ulatnia. Jest wyczuwalny głównie podczas kąpieli, natomiast po spłukaniu wodą i osuszeniu ciała ręcznikiem, jest już praktycznie niewyczuwalny... A szkoda, bo spodziewałam się nieco więcej po tym kosmetyku.

Krem dość dobrze się pieni, ma gęstą konsystencję oraz co bardzo ważne, spłukuje się bez zastrzeżeń, nie pozostawiając na skórze nieprzyjemnego filmu. Posiada dobre działanie myjące - skutecznie oczyszcza skórę, nie wysuszając i nie podrażniając jej.

Niestety, krem nie spełnia obietnic producenta w przypadku nawilżenia, zmiękczenia naskórka - ja niestety nie zauważyłam, aby w tym pomagał. To po prostu produkt uprzyjemniający kąpiel, z pomocą którego dokładnie oczyścimy całe ciało. I tak naprawdę nic więcej nie możemy się po nim spodziewać.

Świetny

Piękny zapach, kolorek też ładny, taki różowo perłowy.
Zapach utrzymuje się na ciele po kąpieli. Konsystencja jak dla mnie ok, nie za gęsta, nie za rzadka.
Jest śliczny, pięknie pachnie i ma fajną butelkę :) super produkt. Dostępny w Hebe i Naturze.

Używam tego produktu od: jakiegoś czasu
Ilość zużytych opakowań: jedno, kolejne w trakcie