Forever Living, Aloe, Hand & Face Soap (Aloesowe mydło do twarzy i ciała)

Forever Living, Aloe, Hand & Face Soap (Aloesowe mydło do twarzy i ciała)

Delikatne, ekologiczne, myjące `bez łez` mydło dla każdego rodzaju skóry. Dzięki dużej zawartości miąższu aloesu wspaniale oczyszcza skórę, pielęgnuje, nawilża i nadaje jej właściwą równowagę kwasowo-zasadową. Znakomite zarówno do twarzy, całego ciała jak i do higieny intymnej. Zawiera bardzo łagodne środki powierzchniowo czynne, zmiękcza naskórek, pozostawia uczucie świeżości.

mydła
nawilżające
z pompką
w płynie
>250ml

Dla całej rodziny

Skusiłam się na zakup tego produktu będąc w ciąży i poszukując czegoś, co będzie naprawdę dobre dla naszego bobasa. Większość kosmetyków do pielęgnacji niemowląt nie tylko straszy składem, ale również, poprzez zbyt dużą zawartość różnych, teoretycznie dobrych wspomagaczy, niejako rozleniwia skórę malucha i zuboża florę bakteryjną.
Niezrażona ceną kupiłam wyprawkę kosmetyczną Forever w postaci galaretki, balsamu i mydła. Maluch ma już 5 miesięcy i używamy tylko tego zestawu. Mydło sprawdza się znakomicie do mycia całego ciałka, łącznie z włoskami, które błyszczą się i są mięciutkie. Zero podrażnień, zero alergii. Okazało się także, że mydło fantastycznie wspomaga skórę mojego męża, który ma bardzo łagodną odmianę rybiej łuski - po myciu nie musi stosować żadnych balsamów czy kremów, na bardziej wysuszone miejsca nakłada jedynie galaretkę. W zasadzie nie kupujemy już żadnych dodatkowych kosmetyków do pielęgnacji, bo po prostu ich nie potrzebujemy. Strzał w dziesiątkę!
Polecam wszystkim, także ze skórą atopową.

wydajne

Mydło przyjemne w zapachu
wydajne
kojące
przede wszystkim z naturalnych składników
biała konsystencja

polecam wszystkim za tą cene naprawdę warto

zostanie ze mną na długo

Bardzo fajne mydełko. Używam tylko do mycia buzi. Fajnie sie pieni, jest delikatne i bardzo wydajne, nie wysusza, nie podrażnia. Mam cerę mieszaną a to mydełko super oczyszcza.
Po umyciu nakładam na twarz krem aloesowo propolisowy z tej samej firmy.
Odkąd stosuję produkty z forever moja cera wygląda znacznie lepiej. Polecam.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc