Bielenda, Vanity Soft Expert, Zestaw do depilacji 'Ultra delikatny'

Bielenda, Vanity Soft Expert, Zestaw do depilacji 'Ultra delikatny'

Zestaw Vanity to bezpieczna depilacja w kremie wzmocniona łagodzącym działaniem balsamu. Zestaw daje wyjątkową skuteczność i aktywną pielęgnację skóry szczególnie wrażliwej.

Skóra
wrażliwa
łagodzące
krem

strata kasy

Krem nie usuwa włosków jak powinien, piecze podczas użycia a okolice wąsika mam bardziej zaczerwienione niż po plastrach z woskiem. Dobrze że szybko przechodzi zaczerwienienie. Krem jest w malutkim opakowaniu a cena jak za duży. Jak dla mnie niemiłosiernie śmierdzi w porównaniu do innych kremów depilujących. Kolor kremu też nie ułatwia sprawy ma kolor przypominający odcień skóry przez co trzeba więcej nakładać by być pewnym czy na pewno jest wszystko dokładnie pokryte. Niestety musiałam wszystko poprawiać maszynką bo poprawić kremem nie można wcześniej niż po 72h a plastry z woskiem odpadały po takiej przygodzie.

Najgorszy

Bardzo lubię tę firmę, służy mi, więc zakupiłam ten produkt bez czytania opinii. To był duży błąd. Zmarnowane pieniądze. Produkt totalnie nie działa, nawet jednego włoska nie usunął mimo postępowania zgodnie z instrukcją. Celowo by ułatwić usuwanie tym produktem lekko "zapuściłam" wąsika :D Nawet to nic nie dało, szkoda kasy. Po trzech próbach poleciał do kosza.

Używa produktu od: próbka

porażka

Jak dla mnie porażka, wszystkie włoski jak były tak zostały, krem nie zadziałał ani trochę. Używałam różnych kremów i ten wypadł najgorzej. Zapach typowy dla tego typu kosmetyków, opakowanie wygodne w użycie ale niestety sam produkt nie działa.

Nie działa

Liczyłam, że chociaż trochę pomoże usunąć niechciane włoski na twarzy, ale niestety w ogóle się nie sprawdził. Za pierwszym razem usunął może 2 włoski, więc postanowiłam nałożyć go drugi raz, ale jedynie podrażnił lekko skórę i osłabił włoski, które i tak musiałam później usuwać pęsetą :/ Chyba już wolę używać plastrów z woskiem. Odradzam.

Mocno podrażnia.

Nie działa i bardzo podrażnia skórę. Nie usuwa jasnych i ciemnych włosków. Dawałam mu szanse 2 razy i zrezygnowałam, bo nie będę przepłacać stanem skóry. Za pierwszym razem trzymałam tyle ile na opakowaniu zalecają. Drugim razem 2 minuty dłużej. Podczas tych dwóch prób nie zadziałam i tylko podrażnił mi skórę na twarzy.
Tylko straciłam czas pieniądze i zyskałam zaczerwienienie i podrażnienie skóry.

Słabe dzialanie

W moim przypadku produkt się nie sprawdził. Mam wrażenie, ze nie drgnął ani jeden włosek, mino iż krem trzymałam 7 minut (na opakowaniu zalecane są 3 minut). Opakowanie jest porządnie, sam krem nakłada się bardzo wygodnie. Tubka ma specjalny aplikator. Do zestawu dołączony kompres łagodzący i opóźniający odrost włosków. Czy działa? Niestety nie jestem w stanie tego określić.

Nie, nie, nie i jeszcze raz nie działa!

Zestaw zamówiłam w drogerii internetowej, sugerując się informacją producenta o przeznaczeniu dla skóry bardzo wrażliwej (po przygodzie z produktem innej firmy, który znacząco podrażnił moja skórę). W opakowaniu znajdujemy: krem depilujący w praktycznym opakowaniu (niczym balsam do ust) z precyzyjnym aplikatorem, szpatułkę oraz saszetkę z balsamem łagodzącym.
Po czasie zalecanym przed producenta nie dzieje się zupełnie nic. Co gorsza, po zwielokrotnieniu tego czasu również nic się dzieje. Preparat nie usuwa ani jednego włoska (w moim przypadku raczej delikatny, jasny meszek, który irytuje mnie swoją obecnością podczas pudrowania twarzy). Krem jest zdecydowanie za słaby, nie daje żadnego efektu. Zapach typowy dla tego typu produktów. Jego kupno to strata pieniędzy i czasu. Plus za saszetkę krem łagodzącego. Bardzo przyjemny, choć niepraktycznie zapakowany. Na jeden raz za dużo, na drugi (o ile ktoś się skusi dać mu drugą szansę- ja dałam zupełnie bez sensu) może być już popsuty. Nigdy więcej.

Jak dla mnie OK

Krem na Wąsik aplikowalam już parę Razy i według mnie jest ok. Zapach jak każdy z tego typu kosmetyków nie porywa. Ale kremik fajnie się aplikuje. Ponadto w zestawie z kremem do depilacji jest łopatka to usuwania wasika. Jak dla mnie jest wszystko ok. Bardziej jestem zadowolona z niego od kremu do depilacji z avon. Gdyż ten mnie nie podrażnia. Wiadomo od razu po użyciu skóra jest zaczerwieniona jednak nie powstają podraznienia, które widać dnia następnego.

Troszkę dłużej należy go podtrzymać na twarzy aby usunąć wszystkie włoski. Faktycznie działanie opozniajace odrost jest na pewno. Bynajmniej ja zauważyłam że włoski odrastają delikatniejsze i mój proces depilacji się wydłuża co mnie bardzo cieszy bo nie zaliczam tego zajęcia do lubianych i przyjemnych.

W zestawie jest również olwika opozniajaca odrost. Bardzo ładnie pachnie i szybko łagodzi.

Na pewno kupie go jeszcze nie jeden raz gdyż mi najbardziej odpowiada. Z innymi kremami do depilacji się nie polubiłam a plastry narobily mi szkody. Mam skórę wrażliwa i wraz z włosem oderwal mi się naskórek.

Także polecam :)

Niestety nie działa

Niestety krem u mnie się nie sprawdził kupiłam go na promocji więc nie szkoda będzie mi go wyrzucić. Niestety zdecydowanie nie polecam i odradzam zakup.

Do niczego!

Produkt zakupiłam z myślą o usuwaniu włosków na brodzie i wąsikach. O ile na brodzie występują grubsze włosy i miałam na uwadze fakt że może być problem z ich pozbyciem się, tak wąsik jest bardzo delikatny. Niestety, produkt w ogóle nie zadziałał, mimo trzymania zgodnie z instrukcją max. 10 minut. Najmniejsze włoski nawet nie drgnęły. A cena za tak małe opakowanie jest praktycznie taka sama jak duży krem w promocji.. Produkt w ogóle nie wart uwagi, ze względu na brak jakiejkolwiek skuteczności.

Nie pomaga

Kosmetyków od Bielendy używam regularnie, jednak zazwyczaj są to kosmetyki pielęgnacyjne. Jednak, gdy szukałam czegoś co pomoże mi rozwiązać problem usuwania wąsika i zobaczyłam krem tej marki na sklepowej półce sięgnęłam po niego bez zastanowienia.
Niestety, strasznie rozczarował- wąsików w ogóle nie usuwa, za to strasznie wysusza skórę. Fakt faktem, z wysuszeniem całkiem nieźle sobie radzi dołączony do zestawu krem, jednak trzeba nim smarować podrażnione miejsce kilka razy.

Nie działa!

Stosowałam już parę kremów do depilacji twarzy, najczęściej z Avonu, lecz zdecydowałam się sięgnąć po ten. Skusił mnie fakt że jest do skóry bardzo wrażliwej. Robiłam parę podejść i trzymałam krem różną ilość czasu i tak bez skutku. Pieniądze wyrzucone w błoto!