Bath & Body Works, Warm Vanilla Sugar, Fine Fragrance Mist (Mgiełka do ciała)

Bath & Body Works, Warm Vanilla Sugar, Fine Fragrance Mist (Mgiełka do ciała)

Dla wszystkich szukających lżejszej formy zapachu niż woda toaletowa, mgiełka to idealny wybór. Zapewni wspaniały zapach całemu ciału na długie godziny, a dodatkowo dzięki zawartości aloesu odżywi i ukoi skórę.
Nuty zapachowe: esencja waniliowa, mleczko ryżowe, kremowe drzewo sandałowe.

zapachowa
łagodzące
w sprayu
100 – 250ml

Zjem ją

Cudownie słodka, smaczna, ciasteczkowo-waniliowa mgiełka. Lubię zapachy z kategorii gourmet. Słodkie (ale nie ulepne), jadalne. Ta mgiełka to dla mnie zapach ciasta waniliowego. Nie jest migrogenna, nie powoduje bólu głowy, wręcz przeciwnie to delikatna wanilia. Minusem jest trwałość. Wszak to tylko mgiełka. Mamy za to dużą pojemność, a kupiona w promocji (częste promocje) jest dobrym zakupem. Opakowanie solidne, piękne wykonanie. Wiem za co płacę.

Hit!

Boska! Otrzymałam ją w prezencie jakiś tydzień temu i nie mogę się od niej oderwać. I choć nie przepadam za wanilią i w ogóle słodkimi zapachami, to tu słodycz jest idealne wyważona. Cukier i wanilię lekko przełamuje kokos, który orzeźwia, dodaje lekkości.
Ceny widziałam, że nie są fajne, ale będę polować na okazję, gdy zużyje to opakowanie, a kolejne będą na pewno, b oprócz zapachu mamy fajny nawilżacz.

Mój nr 2 wśród mgiełek BBW

Po jabłkowym uniesieniu przyszedł czas na waniliowo - cukrowe :)
To już moja 2 mgiełka tej marki i po rak kolejny zostałam kupiona.
Produkt zamknięty jest w dużą, bo ponad 230 ml butelkę, która wystarcza na dość długo, nawet przy moim stosowaniu sto razy dziennie :)
Zapach to połączenie wanilii, brązowego cukru i chyba też trochę kokosu, bo gdzieś ta nuta drażni mój nos :)
Cena przyzwoita, bo mniej niż 50 zł.
Mgiełka ma podobno za zadanie również pielęgnować i nawilżać skórę dzięki ekstraktowi z aloesu, ale tego nie potwierdzę, ani nie zaprzeczę, bo mgiełkę stosuję raczej na ubranie i włosy.

Uwielbiam

Idealna na jesienne i zimowe dni

Plusy
+zapach, jest tak pieknie waniliowy że mogłabym go wąchać bez przerwy
+wydajność
+mimo że to mgielka to zapach jest wyrazisty i utrzymuje sie kilka godzin

Minusow nie ma no chyba że ktoś nie lubi slodkich zapachów to może być mdlacy

ciasteczko :)

Warm Vanilla Sugar to jeden z moich ulubionych zapachów kolekcji Signature, Bath & Body Works. Cudowny, ciepły i bardzo kobiecy zapach. Jako fanka waniliowych aromatów nie mogę ocenić niżej niż na 5 :D trwałość niezła jak na mgiełkę, polecam z czystym sumieniem jeśli lubicie słodkie zapachy :) rozpieszcza zmysły, super!

Używam tego produktu od: około roku
Ilość zużytych opakowań: 1 buteleczka